Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Neuděláme soutěž o nejhezčího uživatele?? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Kroci
PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 8:15 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




Klímič napsal:
dejnaa_O: napsal:
jajulka202 napsal:
ty voe nechc bejt hnusná ale myshi je fakt blbka.... Razz sry ale jako já nevim proč se bezdůvodně navážíš do ivči!!!!!!!! ????????????? seš normoš???? as ne.... ty tu máš hromady foteeeeek a nikdo ti nenadává tak proč by nemohla ivča?? Wink
příště radši mlč!



neřekla jsem nic proti ní. aspoň ne v tomto topicu.. takže nechápu kam tím míříš


jo vždy se mi líbily hádající se ženy , houpajíci se ňadra , vlnící se boky letájíci kusy vlasů

nemalej filozov Laughing Laughing
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 9:48 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Klímič napsal:
dejnaa_O: napsal:
jajulka202 napsal:
ty voe nechc bejt hnusná ale myshi je fakt blbka.... Razz sry ale jako já nevim proč se bezdůvodně navážíš do ivči!!!!!!!! ????????????? seš normoš???? as ne.... ty tu máš hromady foteeeeek a nikdo ti nenadává tak proč by nemohla ivča?? Wink
příště radši mlč!



neřekla jsem nic proti ní. aspoň ne v tomto topicu.. takže nechápu kam tím míříš


jo vždy se mi líbily hádající se ženy , houpajíci se ňadra , vlnící se boky letájíci kusy vlasů
Ale ty se opravdu nezdáš heh heh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Klímič
PříspěvekZaslal: čt říjen 26, 2006 11:48 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




<:Johny:> napsal:
Klímič napsal:
dejnaa_O: napsal:
jajulka202 napsal:
ty voe nechc bejt hnusná ale myshi je fakt blbka.... Razz sry ale jako já nevim proč se bezdůvodně navážíš do ivči!!!!!!!! ????????????? seš normoš???? as ne.... ty tu máš hromady foteeeeek a nikdo ti nenadává tak proč by nemohla ivča?? Wink
příště radši mlč!



neřekla jsem nic proti ní. aspoň ne v tomto topicu.. takže nechápu kam tím míříš


jo vždy se mi líbily hádající se ženy , houpajíci se ňadra , vlnící se boky letájíci kusy vlasů
Ale ty se opravdu nezdáš heh heh

Shocked Very Happy
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3

Přejdi na: