Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 El-magico 13.1.2007 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Kroci
PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Alven napsal:
hotchic napsal:
prvni poradna kalba v tomhle roce...jen tak dal Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


vzdyt ten rok ted zacal kámoši mnoho smíchu :D
no dit prave...jsem tim chtela rict aby to takhle pokracovalo dal Very Happy Very Happy

no kdybys snama chodila castejc tak bys zjistila ze to takhle probiha kazdej tejden Shocked
tenhle tyden nejdu nikam..jsem pila od patku do nedele... Very Happy Very Happy Very Happy .....

jenom nekecej na to uz te znam dobre Shocked
jo mozna na to jedno pujdu....mozna do ptaka... Smile ...ale nechci vypadat jako v sobotu nebo jako v patek..

to si jeste povime Shocked Shocked Shocked
sem to nekomu slibila, teda ne slibila ale rekla jsem ze nikam nepujdu...ani na pivko!!v patek budu doma Smile Smile Smile

hehe tomu sama neveris Shocked
ale jo...budu doma... Idea tomu verim....a kdyz ne tak nevim... Very Happy

a kdyz ne tak to zas nak okecas Shocked
jako v patek opravdu nikam nejdu..stacilo me to vcera.. Smile jsem to malinko prehnala..ani nevim jak jsem se dostala domu..a hned po skole Very Happy Very Happy

patek se blizi hendo ... vsadim se ze nezklames a aspon na jedno nekam pudes :lol2:
ja vim ze se blizi...hlavne mi jeste volal johny at sem kolem 7 v karlosovi Sad ..a nevim jestli mam prijit a nezklamat Vas Smile ...

urcite prid Very Happy Very Happy Very Happy bude dobra spolecnost a ja zas budu mit pravdu Razz Shocked
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hotchic
PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 3:01 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 4.11.2006
Příspěvky: 219
Bydliště: JIZNAAAAAAK




Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Kroci napsal:
hotchic napsal:
Alven napsal:
hotchic napsal:
prvni poradna kalba v tomhle roce...jen tak dal Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


vzdyt ten rok ted zacal kámoši mnoho smíchu :D
no dit prave...jsem tim chtela rict aby to takhle pokracovalo dal Very Happy Very Happy

no kdybys snama chodila castejc tak bys zjistila ze to takhle probiha kazdej tejden Shocked
tenhle tyden nejdu nikam..jsem pila od patku do nedele... Very Happy Very Happy Very Happy .....

jenom nekecej na to uz te znam dobre Shocked
jo mozna na to jedno pujdu....mozna do ptaka... Smile ...ale nechci vypadat jako v sobotu nebo jako v patek..

to si jeste povime Shocked Shocked Shocked
sem to nekomu slibila, teda ne slibila ale rekla jsem ze nikam nepujdu...ani na pivko!!v patek budu doma Smile Smile Smile

hehe tomu sama neveris Shocked
ale jo...budu doma... Idea tomu verim....a kdyz ne tak nevim... Very Happy

a kdyz ne tak to zas nak okecas Shocked
jako v patek opravdu nikam nejdu..stacilo me to vcera.. Smile jsem to malinko prehnala..ani nevim jak jsem se dostala domu..a hned po skole Very Happy Very Happy

patek se blizi hendo ... vsadim se ze nezklames a aspon na jedno nekam pudes :lol2:
ja vim ze se blizi...hlavne mi jeste volal johny at sem kolem 7 v karlosovi Sad ..a nevim jestli mam prijit a nezklamat Vas Smile ...

urcite prid Very Happy Very Happy Very Happy bude dobra spolecnost a ja zas budu mit pravdu Razz Shocked
no to je pekny....no kazdopadne si to jeste necham projit hlavou... Very Happy mozna se tam ukazu a mozna ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3

Přejdi na: