Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další
 Comfort Energy « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
daniellz
PříspěvekZaslal: so srpen 03, 2013 8:51 pm    Předmět: Comfort Energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 10





Poradíte, zda má společnost Comfort Energy nějakou slevu na plyn nebo ji v brzké době bude mít? Slyšel jsem, že dost zlevnili, tak se ujišťuji. Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elia
PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2018 4:24 pm    Předmět: Comfort Energy vaše zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 8.3.2018
Příspěvky: 11





Dobrý den, ráda bych to tu obnovila s dotazem na Comfort Energy. Včera tu u mě byli a nechali mi tu na stole smlouvu, předem musím podotknout, že je z mojí strany zatím nepodepsaná, protože jsem jim řekla, že se chci ještě poradit. Máte je někdo, poradíte? Jaké s nimi máte zkušenosti a nebo se váš názor na ně liší? Mě hodně láká ta sleva, ale chci si nechat poradit ještě od někoho Smile takže díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David
PříspěvekZaslal: st březen 14, 2018 4:26 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 4.12.2017
Příspěvky: 8





Konkrétně se společností Comfort Energy zkušenosti nemám, ale před lety už jsem také přešel k alternativci, takže alespoň z tohoto pohledu to mohu objektivně posoudit. Jakožto menší firmy, které většinou, nevím jak je to přímo u Comfort Energy, nemají pobočky a reklamy na každém rohu a firmu plnou lidí, tak nemají takové náklady, takže ani nemají tak vysoké ceny, co by nám účtovaly, takže cenově vyjdou levněji než tradiční firmy. Tak snad jsem vám alespoň částečně svým názorem poradil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charles
PříspěvekZaslal: pá duben 20, 2018 12:08 pm    Předmět: Comfort Energy Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 27.11.2017
Příspěvky: 16





Zdravím, já už je mám celkem dost dlouho, přecházel jsem k nim ještě v době kdy byli na trhu mezi nejlevnějšími, teď jsou tak někde ve středu, ale není na tom nic špatného, když se na to podívat z toho hlediska, že je to už teda zavedená firma, tak podle mího se nemusím bát, že bych někdy musel řešit náhlí krach, ale samozřejmě státse může cokoliv, za další služby za ty roky neustále vylepšují, určitě je fajn, elektronická kancelář, cca tak jednou za čtvrt roku jí zkouknu, pak mají nový smlouvy na neurčito co jsem se díval, no zlepšují se pořád. Takže já jsem maximálně spokojen..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mara77
PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2018 12:15 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 29.1.2018
Příspěvky: 22





Elio Zdravím, za mě je Comfort energy kvalitní společnost, mám od nich dodávky vedený od roku 2013, letos tedy 5. rokem a můžu vám tedy říct, že ušetřit se s nimi dá a to dost slušně, samozřejmě je to o to co a kolik od toho očekáváte, ale já jsem s nimi na mé poměry a spotřebu spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arron
PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2018 6:01 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 7.3.2018
Příspěvky: 14





Mara77 souhlasím s vámi, u nás hlavní očekávání bylo v tom, jestli opravdu budou levnější než náš původní tradiční dodavatel, to pro nás bylo klíčové. Po roce se nám ukázalo že ano, tak jsme si je nechali i na další zimu. Teď už u nich máme 3. sezónu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veru
PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2018 2:06 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 20.4.2018
Příspěvky: 18





My máme Comfort energy v nájmu po bývalém nájemníkovi, kvůli spěchu nás žádal, abychom si je převzali a pak si případně vybrali někoho jinýho, tak jsme souhlasili, že je vyzkoušíme a když si pak změníme dodavatele na koho sami budeme chtít. Ale Comfort energy se nám ukázal jako celkem levný dodavatel, tak jsme si ho nakonec ponechali. Přítel to rozhodl a já nebyla proti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perpoli
PříspěvekZaslal: út září 25, 2018 7:25 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.8.2018
Příspěvky: 2





Můžu se vás zeptat? Máme Comfort energy již delší dobu v merku, koukali jsme a v porovnání s naší firmou vycházejí levněji, jak je to s přechodem, musíme si to zařídit sami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mara77
PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2018 2:34 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 29.1.2018
Příspěvky: 22





To máte buď a nebo, samozřejmě pokud jste akční tak si to můžete vyběhat sám, ale my si to nechali vyřídit od Comfort energy, je to zadarmo a jediný co jsme proto udělali je, že jsme jim podepsali plnu moc, aby nás v tom jakoby mohli zastupovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Perpoli
PříspěvekZaslal: čt listopad 29, 2018 3:52 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.8.2018
Příspěvky: 2





@Mara77 Tak se sem jen vracím, abych to uzavřel, Comfort energy se k nám zachoval velice slušně a všechno za nás vyřídil jak u sebe tak i u původního dodavatele. Zatím s firmou větší zkušenosti nemáme, ale to už ukáže sám čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mara77
PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2018 2:17 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 29.1.2018
Příspěvky: 22





Já nevím joo, ale i za těch pár let je můžu hodnotit jako běžnýho dodavatele, asi se ničim extra nevytyčují, ale když to vezmu ze strany peněz, tak u nás mají velkou zásluhu na tom, že máme nižší výdaje za elektriku a plyn. 22° je teďka u nás takový standard bych řekl. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Khloé
PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 3:03 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 27.8.2018
Příspěvky: 11





Taky doma máme kolem těch 20 a když je nám chladno, tak přidáme na termostatu. Jako v jediném momentě kdy teplotu sundáváme na 17st. tak to je když jedeme na dýl pryč, temperujeme si to, aby nám neprochladl dům a to jsme udělali loni, čekala jsem že ve vyúčtování se to nějak víc projeví a ono v pohodě, cena z jejich strany opět v pořádku, raději jsme si nechali udělat průběžnou kalkulaci, aby to na konci bylo bez reklamace. Jako Comfort energy zatím fakt spokojenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veru
PříspěvekZaslal: st leden 16, 2019 2:42 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 20.4.2018
Příspěvky: 18





omg já snad doma nikdy neřešila teplotu s ohledem na to kolik pak budu platit, prostě topím tak, abych se cítila komfortně a jestli zaplatím o pár stovek  navíc nebo míň to už fakt neřeším, a firmu taky tak už jsme u nich přes dva roky a jsme spokojení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriss
PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2019 7:46 pm    Předmět: Comfort Energy vyúčtování Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 15.2.2018
Příspěvky: 15





Ahoj, byl by někdo tak hodný a pomohl mi se zorientovat ve vyúčtování? Já jediný, co jsem v něm našla byl přeplatek, protože je dobře vidět jak je tučně, ale ten zbytek je pro mě španělská vesnice, byl by někdo ochotný? Díky 😊
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charles
PříspěvekZaslal: pá březen 08, 2019 9:53 am    Předmět: Re: Comfort Energy vyúčtování Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 27.11.2017
Příspěvky: 16





Iriss napsal:
Ahoj, byl by někdo tak hodný a pomohl mi se zorientovat ve vyúčtování? Já jediný, co jsem v něm našla byl přeplatek, protože je dobře vidět jak je tučně, ale ten zbytek je pro mě španělská vesnice, byl by někdo ochotný? Díky 😊


Co potřebuješ ve vyúčtování víc hledat? Asi takhle já taky nevím co zbývající čísla znamenají a co vyčíslují, pokud nechceš dělat nějaké propočty, tak ti stačí vědět přeplatek/nedoplatek, který jak píšeš už si našla. Jinak co vím, tak zkratky a nějaký nápovědy má Comfort Energy na svých webovkách, je to tam celkem slušně popsané a vyznačené. Tak se když tak koukni tam 😉 ale jak říkám, přijde mi to jako zbytečná ztráta času.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iriss
PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2019 2:55 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 15.2.2018
Příspěvky: 15





Asi máte pravdu, chtěla jsem to spíš pro zajímavost, abych věděla, co všechno tvoří tu cenu, ale jindy to nevyužiju, takže asi fakt zbytečný. Přeplatek mají vyznačený celkem jasně, takže se nebudu zatěžovat zbytkem, díky za váš čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charles
PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 5:05 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 27.11.2017
Příspěvky: 16





Mně na začátku týdne přišlo vyúčtování, tak jsem se do něj schválně blížejc podíval jestli jsou tam nějaké důležité informace, co bych potřeboval vědět na vrch než jen jestli budu doplácet a nebo mi peníze vrací. Nechápejte to niajk špatně, ale fakt tam nic víc nepotřebujete, pokud nechce měnit dodavatele, což předpokládám asi nechcete, nebo?..mně za loňský rok celkem slušně vraceli hlavně u plynu, elektřinu tolik neřeším, moc jí neprosvítím když jsem většinu času na nočních.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2

Přejdi na: