Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Sir Pierre - Andreina 2oo6 (normal edit) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Sir Pierre
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 12:49 pm    Předmět: Sir Pierre - Andreina 2oo6 (normal edit) Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 11





Takže jeliž se pomalu a nezadržitelně blíží tunigová sezóna tak sem dostal za ukol mixnout nějakej track do auta...

Tak tady ho máte:

Artist: Sir Pierre
Album: Andreina 2006 (normal)
Quality: 128Kbps
Long: 30:32 minutes
Size: 60,14MB
Bonus: videoclip, cover





kód:
 http://upload.tuning-czech.net/upload/Sir_Pierre_-_Andreina_2006(normal_edition).rar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 2:09 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno, tak sem si to stahnul. Jako jestli si to dělal opravdu jen ty, tak určitě dobrý.....ale zrovna to není můj styl muziky , který bych poslouchal. Mno a to video, to je jen vizualizace z nějakého přehravače, pokud se tedy nepletu. Ale snaha se ceni :-?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
M@to
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 2:57 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




som sa dozvedel ze su tam same disco hity :x prechody medzi pesnickami ako ked som pred troma rokmi zacinal v atomixe :x ma to polhodinu urobis tomu nejaky cover a video a si myslis ze co :?: :?: ja nemam osobne proti tebe nic,ale hned ako nieco vytvoris,hadzes to na net akoby to bolo neviem co,mozno ze si ty na to hrdy no ale neviem...
ja tu kazdy vikend v nasom radiu hravam dve (niekedy 2,5) hodiny online a nerobim z toho ziadnu vedu... Cool
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Pierre
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 3:15 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 11





M@to napsal:
som sa dozvedel ze su tam same disco hity :x prechody medzi pesnickami ako ked som pred troma rokmi zacinal v atomixe :x ma to polhodinu urobis tomu nejaky cover a video a si myslis ze co :?: :?: ja nemam osobne proti tebe nic,ale hned ako nieco vytvoris,hadzes to na net akoby to bolo neviem co,mozno ze si ty na to hrdy no ale neviem...
ja tu kazdy vikend v nasom radiu hravam dve (niekedy 2,5) hodiny online a nerobim z toho ziadnu vedu... Cool


Mě jedno co hravas na radiu...To me naprosto nezajma..Snad mam pravo si neco dat na web..Jinak ty tracky sou to jenom poskladany remixy..zadny radio hyty ty ucho... :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M@to
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 3:27 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




Sir Pierre napsal:
Mě jedno co hravas na radiu...To me naprosto nezajma..Snad mam pravo si neco dat na web..Jinak ty tracky sou to jenom poskladany remixy..zadny radio hyty ty ucho... :D

pisal som disco hity prosim ta,takze neprekrucaj ako sa ti to hodi...a to ze su to remixnute disco hity na veci nic nemeni...davaj si na web co chces,ja ti to nezakazujem,vyjadril som len svoj nazor...a tym ze mi tu zacnes nadavat do nejakych amaterov si myslim ze je tiez len tvoja posledna moznost nejak sa zachranit.A to co hravam v radiu som tiez nepisal tak neviem o co ti ide??Len som ti chcel povedat ako to vnimam ja...sorry nepochopil si,nabuduce to napisem zrozumitelnejsie... Rolling Eyes
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 4:51 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno jako každý máte svojí pravdu to se musí nechat. Samozřejmě má plné právo si sem dát co chce a já mu to umožním -> Sir Pierre to je vše vpoho. Mno a Mato vyjadřil svůj názor , což je taky vpoho. myslím, že to byl spíše krytyckej názor, ale to nevadí. Nemůže bejt všechno růžový. Idea Debata musí být Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
M@to
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




<:Johny:> napsal:
Idea Debata musí být Wink

asi tak :-?
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sir Pierre
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 7:11 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 11





M@to napsal:
Sir Pierre napsal:
Mě jedno co hravas na radiu...To me naprosto nezajma..Snad mam pravo si neco dat na web..Jinak ty tracky sou to jenom poskladany remixy..zadny radio hyty ty ucho... :D

pisal som disco hity prosim ta,takze neprekrucaj ako sa ti to hodi...a to ze su to remixnute disco hity na veci nic nemeni...davaj si na web co chces,ja ti to nezakazujem,vyjadril som len svoj nazor...a tym ze mi tu zacnes nadavat do nejakych amaterov si myslim ze je tiez len tvoja posledna moznost nejak sa zachranit.A to co hravam v radiu som tiez nepisal tak neviem o co ti ide??Len som ti chcel povedat ako to vnimam ja...sorry nepochopil si,nabuduce to napisem zrozumitelnejsie... Rolling Eyes


No hele ja ti nijak nenadaval....Uz jen pro to ze sies pohodar a nechci abych si to u tebe nejak posral... Ale asi je videt ze si necetl muj web..Mozna me tady povazujes ze ze sebe delam DJe profika.. To spis vubec... Ja se vubec nepovazuju za DJe a tohleto delam proste kdyz mam chut... A kdyz to zrovna nevyjde tak co... Kazdej neni dokonalej... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M@to
PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2005 7:35 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




Sir Pierre napsal:
Ale asi je videt ze si necetl muj web..
To som teda necital,co tam je zaujimaveho??Fakt sa mi tam nechce Laughing
Sir Pierre napsal:
Mozna me tady povazujes ze ze sebe delam DJe profika.. To spis vubec... Ja se vubec nepovazuju za DJe a tohleto delam proste kdyz mam chut... A kdyz to zrovna nevyjde tak co... Kazdej neni dokonalej... Wink

Tak mi to dost pripadalo,ja tiez nie som ziaden profik,ale tak co to o tom viem... :-?
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: