Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 peníze..... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
*****
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 1:36 pm    Předmět: peníze..... Citovat

Organizace Hebmilo
Organizace Hebmilo

Založen: 4.12.2005
Příspěvky: 588
Bydliště: mám




tak mě napadla taková dobrá hlasovací otázka...
když chcete po rodičích peníze, zeptají se vás prvně na co chcete nebo kolik chcete? Smile nebo se ptají na něco jinýho? (nebo vůbec? :mad: )
a jakým způsobem je z nich "taháte", když vám nic nechcou dat?


je to trochu blbý téma, ale aspoň jednou za čas něco chcete ne? Smile
btw téma je spíš pro ty, co nic nevydělávají, ne pro starý, zaměstnaný... Laughing


začnu... já po nich peníze moc nepotřebuju, oblečení a tak mi koupijou oni... a do hospody nechodím, takže dotace na tohle taky nejsou potřeba Laughing akorát na nějaký věci, třeba pam. karta do mobilu a tak... to jim řeknu Laughing
a ptají se samozřejmě "na co potřebuješ?" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 3:08 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, já osobně nejspíš spadám do tý kategorie "starý a (ne)zaměstnaný", tudíž o peníze si už raději neříkám, jinak bych se se zlou potázal Very Happy
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 4:15 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




no... takže když chci tak si řeknu.... většinou na víkend.... máma se zeptá kolik potřebuju a pak mi to dá Laughing Cool
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
M@to
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 4:20 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




noo pytaju sa kolko chces? pretoze im najskor ja vopred poviem dovod mojej pozicky... Laughing
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 8:31 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








inu, ja sem nad tim premejslela a penize si ani nejak tak od nich neberu... jako jednou za par mesicu na kredo, ale jinak vyzivam z toho co mi da babca na vanoce, narozky, vlikonoce, svatek a tak .) a kdyz uz sem nutne svorc, tak si teda reknu no, ale jelikoz kapesny nedostavam a nechodim za rodicema moc casto a spis pro maly obnosy, tak s klidem "kolik potrebujes?"
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: