Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Další
 Fotky z akciček « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 2:56 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Jen počkejte až se vratí Ivča a jaja-jaroš domu a pošlou sem fotky ze včerejší až dnešní kalbičky....!! Fakt mega moc sme slavili muj svátek a kamošovi narozeniny....největší haluz, byli jsme na zábavě a potom ve tři ráno sme se šli koupat do místního rybníka.....což sice mohlo být v daném stavu velmi nebezpečné, ale co si to tak pamatuju nikdo se neutopil.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




Ivčo pozdravoval tě ode mě johny? :x
Johny pozdravoval si ode mě Ivču? :x
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 5:46 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
Ivčo pozdravoval tě ode mě johny? :x
Johny pozdravoval si ode mě Ivču? :x
Ivčo prej tě pozdravuje Kinte. Ty si mi něco říkal??? a nekecej zase... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 5:55 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




omg... kdybych ti to řekl jednou, tak chápu žes to mohl zapomenout nebo tak... ale já ti to řikal asi 3x... jo přesně 3x... když sme seděli v hospodě, tak si tam vybalil že jedeš do Bernartic.. tak sem ti řekl ať pozdravuješ Ivču... tak ses na mě usmál... tak sem to řekl ještě jednou protože mi došlo žes mě asi špatně slyšel.. řekl sem ti to podruhý a ts řekl... jo jasný, a usmál ses... a pak sem řekl, tak ji pozdravuj a nezapomeň na to... omg Johne Very Happy
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 6:30 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
omg... kdybych ti to řekl jednou, tak chápu žes to mohl zapomenout nebo tak... ale já ti to řikal asi 3x... jo přesně 3x... když sme seděli v hospodě, tak si tam vybalil že jedeš do Bernartic.. tak sem ti řekl ať pozdravuješ Ivču... tak ses na mě usmál... tak sem to řekl ještě jednou protože mi došlo žes mě asi špatně slyšel.. řekl sem ti to podruhý a ts řekl... jo jasný, a usmál ses... a pak sem řekl, tak ji pozdravuj a nezapomeň na to... omg Johne Very Happy
aHA ! tO jE sranDY







Very Happy Very Happy Very Happy (a já sem ti řek milionkrát bud na mobilu a ty si stejnak nebyl.... to je něco podobnýho...hech, nevadí příště nezapomenu! Jinak já vim jak to bylo jen jako prdel chápeš, jak se o tobě říká že to fakt nejde mobil a kunta, ovšem ted sem dostal zpravu, že se to dá potunit, janička tě prej sežene vždycky ...říkam ne , zase se mu nemužu dovolat omg a dostalo se mi moudra, napiš janě at mu zavolá tý to vezme ...hech.........Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a nechytej nerva prosimtě...je to prdel klid, radši si počkejte na fotky z Bernartic...doufám, že tam nejsem nahej v rybníku ) :x


Naposledy upravil Johny55 dne ne červen 25, 2006 7:12 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 6:34 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




omg ty si fakt marnej... co sem taháš mobil? fakt ubohost se obhajovat takovejma sračkama... jenom sem se zeptal, jestlis ji pozdravoval? ne? tak to řeknu, a všechno bude dobrý... ale ty se tu zas voháníš takovejma hovnama... omg johne... omg... to je pro tebe tak těžký někdy přiznat žes na něco zapoměl nebo tak??? nebo že prostě nejsi ve všem tak dokonalej?


edit: po johnově editu: no haha to je srandy, strašná prdel... promin ale asi nechápu tvůj smysl pro humor :x
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:05 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




hech seš normální? já jsem řek že o tom nevim , že si mi to říkal. a přiznávám že sem zapomněl tak co děláš, příště ti to napíšu 30 písmem.... Fakt nechytej nerva , dyt o nic nejde...omg...nechápu tě. Fakt kunto uklidni se, na tyhle tvoje menstruační nálady nikdo neni zvědavej, čili klidně si to na mě vybij...mě to nevadí....snesu hodně. Takže nechávám ti volné pole působnosti a ulev si: Teď to bude asi veliký co, bys ani nedokazal sem nic nenapsat, to seš prostě ty....musíš mít poslední slovo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy nevim co tě zase tak rozčílilo...fakt tě nechápu Very Happy Very Happy Hold se příště lépe vyspinkej Kunťísku ach ach ach ach

Jinak jako víš co, sem myslel, že jana tě už naučila co je sranda a tak..... a že by si neměl chytat na první našlápnutí.... Surprised Surprised Surprised

Byla to jen prdel aby řeč nestála tak se uklidni a radši na to zapomen....příště už neřeknu ani slovo.....a na tvuj edit neni nikdo zvědavej tak nemusíš hned co na jazyku to na foru, jestli to teda dokážeš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


(Ted sem zvědav co se bude dít...jak moc mě ukaká)


Naposledy upravil Johny55 dne ne červen 25, 2006 7:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:14 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




aha tak jestli bereš tohle jako přiznání "Ty si mi něco říkal??? a nekecej zase... " omg johne... fakt nechápu na co si hraješ... ale je to smutný
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:18 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
aha tak jestli bereš tohle jako přiznání "Ty si mi něco říkal??? a nekecej zase... " omg johne... fakt nechápu na co si hraješ... ale je to smutný
aHA pAN nEuMI CiST ....


Kunto čoveče v poslední době seš fakt dobře startovací....jestli todle s tebou dělá janička tak to je fakt smutný, semnou to nedělala, my sme se měli rádi i bez startovaní. nic nebaví mě to řešit....zase sračk* tak nechtoho a běž třeba mlatit do bratra...nebo nevim no.... počkáme si radši na ty fotky Jaja-jaroš kde siiii?????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:22 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Cool Cool Cool Cool Cool Hlavně že se máme rádi.... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:26 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




no tak necháme toho, s takovym hloupym pánem kterej ani neví co píše a neumí číst nemám náladu se hádat... tys to nenapsal... nepozdravoval si nikoho..... ale tak já to beru... máš svoje vlastní forum... sám sis ho udělal... máš tu lidi kteří tě maj rádi a přece se před nime neztrapníš... a tak v pohodě... a jako rozčilenej fakt nejsem, přece se kvuli tobě rozčilovat nebudu, za to mi nestojíš
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
no tak necháme toho, s takovym hloupym pánem kterej ani neví co píše a neumí číst nemám náladu se hádat... tys to nenapsal... nepozdravoval si nikoho..... ale tak já to beru... máš svoje vlastní forum... sám sis ho udělal... máš tu lidi kteří tě maj rádi a přece se před nime neztrapníš... a tak v pohodě... a jako rozčilenej fakt nejsem, přece se kvuli tobě rozčilovat nebudu, za to mi nestojíš
Aha....to ses naučil kde tohle? jako víš co, seš dobrej kámoš když se mně tu snažíš za každou cenu schodit, říkáš jak sem hloupej (rofl) ale mě je to jedno. Pevně doufám, že tu sou lidi kteří to vidí a čtou ..... a at si myslí co chtěj !!! A že je to moje forum na tom se nic nemění ....že si prostě v poslední době jak bych to řek slušně...prostě malá kunťí trubka!

PS0: Jinak víš co, co ti tu říkam od třetího postu, že se s tebou neminim bavit zase o tvej kakánkách....tak nevim no, příště vymysli aspon něco svýho hech
PS1: Konec už aby tě tohle období přešlo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:33 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




hech tak já se tě nesnažim shodit viď...ale když sem ti slušně napsal, že stačilo říct žes na to zapoměl, že by bylo všechno v pohodě, tak si začal s tim "svojí" menstruací a tak... a že ses přiznal že ses omluvil... a mě by zajímalo kde... nikde to neni, takže prosimtě klid a ticho... ať si to lidi pročtou... udělaj si o tobě obrázek... a tak... a ty si to taky pročti a zjistíš že jedinej kdo tu dělá machry... seš ty, s těma svejma rádoby skvělejma "stěrama" o menstruaci atd... konec hlášení...
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:40 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
hech tak já se tě nesnažim shodit viď...ale když sem ti slušně napsal, že stačilo říct žes na to zapoměl, že by bylo všechno v pohodě, tak si začal s tim "svojí" menstruací a tak... a že ses přiznal že ses omluvil... a mě by zajímalo kde... nikde to neni, takže prosimtě klid a ticho... ať si to lidi pročtou... udělaj si o tobě obrázek... a tak... a ty si to taky pročti a zjistíš že jedinej kdo tu dělá machry... seš ty, s těma svejma rádoby skvělejma "stěrama" o menstruaci atd... konec hlášení...
hele kkutku....nauč se číst ....a machry tady akorát děláš ty....já se musim smát protože s tebou to jinak nejde. jako víš co kunto.....nebaví mě tvoje nálady, jak ženská (nic proti nim...ale někdy to znáte ne?) a jako urážet mě tu to je dosti stěrující....to se máš teda čím vytahovat....jediný co jsem ti řek já, že seš trubka a kkůtek .... jako aby si zase neřek jo....takže seš opravdu nejlepší a já jsem tady ten zlej já vim , děkuji. !! fakt špatnej chlape... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:42 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




no já už se nevyjadřuju... já vim si nejlepší a klanim se ti Smile jenom by mě zajímalo kdes to přiznal hech ať se koukám jak se koukám... nic nevidim hech a hlavně že znáš takový slova jako kktůtek, ženská a tak... koukni a na tenhle rozhovor sem ti ani jednou neřekl nějakou nadávku Very Happy heh
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<


Naposledy upravil Kinte dne ne červen 25, 2006 7:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:44 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ty voe vymyslíš taky něco sám..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy tak vtipnej....ted sem tu napsal skoro to samý....omg kunto....neblbni dneska už...běž radši spat jinak omg jak čurak sem to ted musel číst:


...krát bud na mobilu a ty si stejnak nebyl.... to je něco podobnýho...hech, nevadí příště nezapomenu!....

co třeba tohle , jinak samozřejmě tohle kažýdej pozná že to bylo ve vtipném nádechu tak nevim

...Ivčo prej tě pozdravuje Kinte. Ty si mi něco říkal??? a nekecej zase... Very Happy Very Happy Very Happy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: ne červen 25, 2006 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




<:Johny:> napsal:
Kinte napsal:
aha tak jestli bereš tohle jako přiznání "Ty si mi něco říkal??? a nekecej zase... " omg johne... fakt nechápu na co si hraješ... ale je to smutný
aHA pAN nEuMI CiST ....


Kunto čoveče v poslední době seš fakt dobře startovací....jestli todle s tebou dělá janička tak to je fakt smutný, semnou to nedělala, my sme se měli rádi i bez startovaní. nic nebaví mě to řešit....zase sračk* tak nechtoho a běž třeba mlatit do bratra...nebo nevim no.... počkáme si radši na ty fotky Jaja-jaroš kde siiii?????????



OMG johne můžeš mi říct vo co se to jako snažíš? všecko házet na mně.. jako dobře.. je mi to asi fakt jedno.. ale nemusel bys to dělat
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 40, 41, 42  Další Strana 4 z 42

Přejdi na: