Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 vyznání « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
sunii
PříspěvekZaslal: út leden 31, 2006 4:14 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








jako verit v neco. . . trochu to vemu z druhyho konce. . . ptz nevim jestli buh je nebo neni. . . nejak nad tim ani nechci premejslet a ztracet cas, kdyz to stejne nezmenim a vlastne ani nezistim. sou veci, ktery mam proste v sobe zakodovany, v ktery verim a nezmenim na tom nic. vyhovuje mi to zatim.
verim totiz v kupu veci. .. verim v 2.sance, v rodice, v nej, v jasny myslenky, ve svy nazory, ve vychovu, v zachranny vesty, v zazraky, verim znova a zas, verim v dukazy, verim i kdyz mi neni nejlip, verim v kolektiv, v cit, v mstu, v noc, v zenichy a nevesty, verim ve vsechny ty dny, verim ve spontanni ciny, v pravo, v melodii a rytmus, a v moc dalsich veci. . . . . ... . tohle ste asi slyset nechteli, ale taky to patri k moji vire. . . .. .
Návrat nahoru
tikva
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:51 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




ty sunny..prostě jednou sem na základce při občance napsal přesně to samý.Vypsal sem tam věci ve který věřim..Učitelka (křesťanka) říkala že je ubohý když mě nezajímá jestli bůh je nebo ne..Sem si na to fakt teďka vzpomněl..Máme stejnej názor.
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




SunnyCZ napsal:
jako verit v neco. . . trochu to vemu z druhyho konce. . . ptz nevim jestli buh je nebo neni. . . nejak nad tim ani nechci premejslet a ztracet cas, kdyz to stejne nezmenim a vlastne ani nezistim. sou veci, ktery mam proste v sobe zakodovany, v ktery verim a nezmenim na tom nic. vyhovuje mi to zatim.
verim totiz v kupu veci. .. verim v 2.sance, v rodice, v nej, v jasny myslenky, ve svy nazory, ve vychovu, v zachranny vesty, v zazraky, verim znova a zas, verim v dukazy, verim i kdyz mi neni nejlip, verim v kolektiv, v cit, v mstu, v noc, v zenichy a nevesty, verim ve vsechny ty dny, verim ve spontanni ciny, v pravo, v melodii a rytmus, a v moc dalsich veci. . . . . ... . tohle ste asi slyset nechteli, ale taky to patri k moji vire. . . .. .
amen.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KuRt
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 1:26 pm    Předmět: Citovat

Mástr
Mástr

Založen: 5.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: KT the best město...najde te tu strašně moc kun(d) jak se na internetu píše




Já sem nevěřící a proč?...třeba když dávaj Věřte nevěřte tak někerým těm příběhům klidně i uvěřim a oni mi pak na konci pořadu řeknou že zrovna ten příběh kerýmu sem věřil že je pravda, pravda neni!!!...tak jako už nevim čemu mam věřit!!! Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 1:51 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




KuRt napsal:
Já sem nevěřící a proč?...třeba když dávaj Věřte nevěřte tak někerým těm příběhům klidně i uvěřim a oni mi pak na konci pořadu řeknou že zrovna ten příběh kerýmu sem věřil že je pravda, pravda neni!!!...tak jako už nevim čemu mam věřit!!! Surprised

tak si blázen.
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 4:23 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




jsem ateista, nejsem ani křťěná a moje rodina víru zásadně odmítá.. ale jednou jsme se ve třídě přeli s věřícími (s evangeliky) odkud se vlastně vzal člověk, oni se vysmívali teorii které věříme my nevěřící (zní hezky že?Very Happy ) a to že vše živé je vlastně z jakési buňky:-P , my jsme se vysmívali tomu že by bůh stvořil první lidi.. noo dlouho jsme o tom diskutovali, hádali jsme se, tak jsem se s kámoškou rozhodla že půjdeme na dorost (takový klub pro mladé evangeliky), nějakou dobu tam budeme chodit a tak nějak že poznáme jejich víru.. jednu dobu jsem hodně uvažovala nad tim jestli bůh je nebo ne, vše co tam říkali byla vlastně pravda a to i když jsme se ohlédli do minulosti (to neni tak uplně přesné ale nevim jak jinak to napsat..Razz ) ale pak si tam začali strašně protiřečit, už si vlastně konkrétně nevzpomínám jak to přesně bylo, ale fakt plácali páte přes deváté bez nějaké vnitřní souvisloti a když nevěděli odpověď na naše otázky tak nám řekli, že bůh si nepřeje aby jsme toto věděli.. od té doby mám ve své víře - nevíře tak nějak víc jasno.. ale každý člověk v něco věří, jen u některých je ta víra něčím dejme tomu podložena, na něco se odkazují (jakooo třeba bible, korán.. prostě daná pravidla pro určitou víru) a u některých je víra tak nějak individuální, nikým jiným neuznávaná a je založena na nějaké.. intuici? dejme tomu..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 11:23 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




To já sem se dnes procházel po Hradci a u Malšovickýho mostu sem potkal nějaký dva mladíky, oba měli nějakou cedulku z nějaký církve. Tak se mě zeptali (takovou celkem lámanou češtinou) jestli sem věřící a jestli bych si s nima o tom chvíli nepopovídal. Já sem vyžbreptl něco jako že nemám čas a že mě to sice zajímá, ale zas tak moc ne a valil sem dál...
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
RuSo.
PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Uznávam ateismus Razz
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2

Přejdi na: