Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 Co muži milují na ženách a ženy na mužích... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Broupal
PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 1:10 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Tak čeho si všímám já? Hlavně celkově postavy a hlavně obličeje, podle toho hodně poznáš. Ale samozřejmě člověk nemůže dělat závěry, dokud toho druhý nepozná osobně a důkladně ...
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Lenka_S
PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 5:08 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Praha 5 Barrandov




mě třeba hodně dokáže zaujmout oblečení:)ale taková trochu chytlavost-když má kluk neostříhaný, příliš dlouhý nehty, tak to by se z toho jeden ošťal-to i kdyby byl ten dotyčnej sebelíp oblečenej, ale nepečoval o sebe, tak hodně klesne:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 5:41 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




Lenka_S napsal:
mě třeba hodně dokáže zaujmout oblečení:)ale taková trochu chytlavost-když má kluk neostříhaný, příliš dlouhý nehty, tak to by se z toho jeden ošťal-to i kdyby byl ten dotyčnej sebelíp oblečenej, ale nepečoval o sebe, tak hodně klesne:)



2vajlova: jámes? :DDDDDDD
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
efendi
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Asi jako první koukám vlasy....na jejich upravu...,ale taky celkově a hlavně na vnitřní stranku,at vypadá jak chce třeba ale jaký je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 7:53 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




eh no nebudu říkat že mi je upe egal jak kluk vypadá.. ale nemám nějaký vyhraněný typ Razz a dívám se tak nějak na celkový vzhled, styl... a pak na ruce..Razz a zadek... O=) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nečum <->o
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





taky koukam nějak tak všude nějak
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 7:59 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




tak nějak všude.. ty jo jsem si vzpomněla jak jsem šla s dvěma kámošema po obchoďáku, a jeden z nich měl nové brýle tak konečně viděl, a furt jen koukal doleva, doprava, a dycky když viděl nějakou hezkou holku tak řekl "do piče" takže to bylo furt jen do piče do piče do piče.. s tim druhým kámošem jsem se dívala po kopačkách a furt se za náma ozývalo do piče..Very Happy to bylo šilenéééVery Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 8:02 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




klajfirka napsal:
tak nějak všude.. ty jo jsem si vzpomněla jak jsem šla s dvěma kámošema po obchoďáku, a jeden z nich měl nové brýle tak konečně viděl, a furt jen koukal doleva, doprava, a dycky když viděl nějakou hezkou holku tak řekl "do piče" takže to bylo furt jen do piče do piče do piče.. s tim druhým kámošem jsem se dívala po kopačkách a furt se za náma ozývalo do piče..Very Happy to bylo šilenéééVery Happy
hech hehe. .. do píč*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 8:04 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




<Johny> napsal:
klajfirka napsal:
tak nějak všude.. ty jo jsem si vzpomněla jak jsem šla s dvěma kámošema po obchoďáku, a jeden z nich měl nové brýle tak konečně viděl, a furt jen koukal doleva, doprava, a dycky když viděl nějakou hezkou holku tak řekl "do piče" takže to bylo furt jen do piče do piče do piče.. s tim druhým kámošem jsem se dívala po kopačkách a furt se za náma ozývalo do piče..Very Happy to bylo šilenéééVery Happy
hech hehe. .. do píč*
jj do piče..Very Happy s Ci2em jsme to poslouchali.. doteď z toho nemůžem..Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tikva
PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




překvapení
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kroci
PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




EMO styl Laughing
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča
PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




svaly,vlasy a vůbec tak nějak obličej a vzhled.....ale samozřejmě to není samozřejmostí......stačej i vlastnosti... Razz



ty jo,ted jsem si všimla,že VLASY a SVALY jsou slova rozdílného významu,ale mají stejná písmena akorát v jiném pořadí... Very Happy
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sunii
PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 10:42 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll humorvoll HUMORVOLL.
Návrat nahoru
Klímič
PříspěvekZaslal: so leden 06, 2007 1:26 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




nečum <->o napsal:
taky koukam nějak tak všude nějak


Laughing Laughing Laughing my víme, my taky, my muži Laughing Laughing
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2

Přejdi na: