Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další
 ráno raníčko panna vstala...... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 6:39 am    Předmět: ráno raníčko panna vstala...... Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




ehm.... tak mně napadlo.... taková ..... otázka...... :D ne fakt. zajímalo by mě v kolik ráno vstáváte a co musíte stihnout než vyjdete z domu. samozřejmě myslim v průběhu pracovních dnů.

mine:takže já vstávám v 5:45 abych se stihla zhygienizovat (oholit se, osprchovat se, umýt si hlavu, zuby, etc....) mno nachystat si svačinku-toustíky :D -a nachystat si bágl do školy. mno a to ještě stačim pustit kompa, pustit si slipknoty naplnno a kdyby na icq někdo byl tak si s nim píšu než sedodělaj tousty :D mno a teda kolem tý půl osmý jedu do školy Smile Rolling Eyes
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 7:22 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




ja vstavam v v 7:00 do 7:10 ležim nehybně f posteli, 7:10 se zvednu du se najíst, v 7:20 zapnu komp, sem tam do 7:35 a pak du do školy, ostatně takhle to dělá většina lamaxů na světě Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Tombus
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 1:37 pm    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 11.12.2005
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha




Vstanu v 6:30, pak se umeju, oblíknu, zapnu PC, sedim u něj do 7:00, pak se nasnídám, zase sednu k PC a v 7:20 du do školy..Wink
_________________
Dopravní blog
Fotoweb MHD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 2:01 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Teda, jak tak koukám, tak ste tady všici závisláci, kteří to bez kompu nevydrží ani ráno Laughing Laughing Laughing
Já vstávám obvykle v 6:10 - 6:30 (podle toho jak se mi chce z postele), potom se obvykle jdu vysr*t, umeju se, převlíknu se, nasnídám se (když to stíhám - při tom koukám na zprávy o půl 7 na ČT1), pak si vyčistim zuby a valim na bus, který mi jede v 6:42 :D
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




ještě že mam školu hned asi 200m za domem Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aldaris
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 3:10 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




Mno, mne zazvoni budik v 7:00, tak ho zaklapnu a zase usnu, za pet minut mi zazvoni znovu, to uz neztratim vedomi tak rychle, ale stejne usnu a takhle to pokracuje az do 7:20 - 7:25, to se vyvalim z postele ve stavu blizkem bezvedomi, automaticky si vycistim zuby atd. aniz bych si uvedomoval co delam a potom odejdu do skoly nekdy mezi 7:45 a 7:50.
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2005 4:01 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








Nuu. . . Spanek patri mezi moje nejoblibenejsi cinnosti, takze asi tak .) Sice skolu nemam nejak z ruky -chodim pesky, ale ptz chodim s kamosem a ten pravidelne chodi o 5-10 minut pozdejc na nase smluvene misto (kde mame byt 7.40), tak musim chodit driv budit ho.)) also cca kolem 6.35 vstavam, ale podobne jako tady pan z pardubic budik dycky nejak utisim a pospavam v klidu dal ,) takze z tech 6.35 se vetsinou vyklube tak 7.10 .) dal uz to neni zajimavy, pokracuju v dalsich procedurach jako kazdy jiny smrtelnik ^^
Návrat nahoru
*****
PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2005 2:02 pm    Předmět: Citovat

Organizace Hebmilo
Organizace Hebmilo

Založen: 4.12.2005
Příspěvky: 588
Bydliště: mám




v 7:00 mam nastavenej start OGGplayeru (hudební přehrávač) na mobilu, do 7:10-7:15 lezim a nevnímám, pak du na toaletu, vyčistím si zuby, obleču se, pak se dívám 5 minut na zprávy a 7:35 hurá do školy.. celej natěšenej jako každej den... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Inquiete
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 9:47 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




Tak ja se k vam teda pridam.................mamka budi mladsiho brachu uz v 6:30 na nejakou pohadku na Nove (ktera stejne zacina az ve trictvrte).... a ten me musi aktivne hned vzbudit.....tak mu nejdriv nadam, ze me ty jeho historky nezajimaji, jdu se umyt, namalovat, oblict, pak zjistim, ze mi ujel prvni autobus...... utikam na zastavku, vod kad mi jede v 7:34 autobus do skoly.... na zastavce cekam jeste ctvrt hodiny, ptz v zime miva hrozne zpozdeni....... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
M@to
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 11:00 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




Vstanem o 6.00 idem sa najest ranajok starostlivo pripravenych od mojej mati Cool Potom si idem opat lahnut,vacsinou stihnem zasa zaspat preto mi vzdy o 6.45 zvoni budik.Vykonam vsetku hygienu obleciem sa a 7.20 si to rubem peso do skoly.Cesta mi trva tak 20 min,potom to uz nie je zaujimave Wink
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 12:02 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




zitra spim do dvanacti, pak pojim snídani, du hrát, rozdělám dárky, instaluju do poče, hraju, jim, a du spat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 12:26 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




když máme od 9.

7:20 ..... huaaaa
7:21 ..... huuuaaaa
7:22 .... sakra
7:23 .... hmm tak fajn....
7:26 .... nandavám čočky
7:30 .... jsem oblečen
7:40 ..... snídám
7:45 ..... tv
8:00 .....zuby
8:10 .... cesta do školy

asi tak můj raní harmodogram...docela lolololololol Laughing Laughing


Naposledy upravil Johny55 dne so prosinec 24, 2005 11:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Tombus
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 8:16 am    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 11.12.2005
Příspěvky: 69
Bydliště: Praha




To vám začíná škola tak pozdě? Sad Evil or Very Mad hech
_________________
Dopravní blog
Fotoweb MHD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 11:34 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




když máme od 8.

6:20 ..... huaaaa
6:21 ..... huuuaaaa
6:22 .... sakra
6:23 .... hmm tak fajn....
6:26 .... nandavám čočky
6:30 .... jsem oblečen
6:40 ..... snídám
6:45 ..... tv
7:00 .....zuby
7:10 .... cesta do školy

asi tak můj raní harmodogram...docela lolololololol Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Sergei
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 12:02 pm    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 107
Bydliště: Liberec




6:40 - vrážim sadistický dělo mému nebohému budíku
6:50 - kodrcám se do kuchyně, jdu snídat
7:00 - mátožně se odkolébám zpět do pokoje, jdu se oblýct
7:15 - připravuju si bágl do školy
7:20 - zápínám kompl
7:35 - mizim do gulagu jménem Škola, kterýžto je asi 50-80m od mýho domova.. bohužel, protože jinak bych jezdil MHD, což by mě celkem bavilo Razz
_________________
Fotoweb městské hromadné dopravy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2005 10:55 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




neboj , to určitě příde..... ale není to zas nic moc...když každý den ta samá trasa, ten samej autobus a pomalu i řidič. Mno , ale zase někdy je to sranda, třeba když sněžilo a u nás je to dost z kopce tak uplně ten řidič brzdil a autobud furt jel tak sme se vždycky zastavovali o obrubník na kraji silnice ..... mno a taky při tom kecal s nějakym jinym řidičem , že se na to může vysrat když to nesypou silničáři a že na konečný to zapýchne a takhle se najednou ozvalo víc řidičů a na konečný prostě konec..... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Sergei
PříspěvekZaslal: ne prosinec 25, 2005 11:38 am    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 107
Bydliště: Liberec




My máme takovej zázrak zvanej nepřidělené vozy.. :mad: Takže každej den jinej bus, jinej řidič
_________________
Fotoweb městské hromadné dopravy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2

Přejdi na: