Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 marihuana « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 5:05 pm    Předmět: marihuana Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




tak by mně zajímal váš osobní názor na tuto rostlinu ..... nemyslím konopí technické ale konopí s vyšším obsahem THC(tetrahydrocannabinolu)....

jako myslim abyste napsali vše co si k tomuto tématu myslíte.... jako..... všeobecně. ale taky samostatně co si myslíte o užití způsobem inhalace páleného konopí :D nebo jak to mám kua nazvat česky :D

_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
*****
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 5:41 pm    Předmět: Citovat

Organizace Hebmilo
Organizace Hebmilo

Založen: 4.12.2005
Příspěvky: 588
Bydliště: mám




ja to nehulim a nikdy sem to nemel, komu to chutna, at si to huli, me do soukromi ostatnich nic neni... tot muj nazor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 6:37 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








ne ne a jeste jednou ne
nezkousela sem to a nemam potrebu, da se zit i bez toho mam ten pocit, nechybi mi to a snad ani nebude .)
Návrat nahoru
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 6:39 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




takhle sem to nemyslela abyste psali jestli jo nebo ne. já chtěla prostě co si o tom myslíte.... a tak. jak se díváte na lidi co to kouří nebo prostě v tom smyslu
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 6:42 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








no nemyslim si o tom nic extra kladnyho, ale ptz sem clovek tim absolutne neposkvrnenej, tak se mi to tezko soudi, to spis ten co vic vi vo co go a tak...
Návrat nahoru
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 7:05 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




mno tak to máš asi pravdu. ale mně by právě zajímal názor zvenčí nebo jak to říct... mno to je jedno
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Aldaris
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 8:09 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




No, ja si nejsem moc jisty, obecne jsem proti drogam, protoze stimuluji mozek a vy se tak vlastne stavate nekym jinym, chovate se jinak atd. Navic pro "extrakci" THC je nutno tu marihuanu zapalit (pochybuju ze to nekdo extrahuje rozpoustenim ve zkapalnenem oxidu uhlicitem) a tim se vam do tela dostavaji dalsi bonusove latky jako toluen, benzen, oxid uhelnaty a dalsi (nemusim snad psat ze to jsou jedy). THC ma samozrejme i svoje vyhody, treba tlumi bolest, ale to se hodi jen pro nekoho, ze narozdil od ostatnich drog nepusobi na dychaci a kardiovaskularni centra v mozku je taky docela dobry, neni to aspon tak nebezpecny. Tot nazor Mr. Intelligenta.
Mr. Normal by rekl asi : "Klidne si to hul, kdyz te to bavi."
Ach ta ma schizofrenie ...
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alven
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 8:20 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





stav muzes mit i z mlika(vodvareny listy ganjy bych rek:]) tudiz to nemusis hulit ani provadet dalsi divny sileny veci co si popisoval Razz
jinak, nesnasim lidi co kvuli huleni nemaj ani na jidlo a somrujou kde se da, na druhou stranu,jednou za cas si zahulit,proc ne?
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 8:42 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




jo.... proč ne. navíc když to tomu člověku chutná a má to jako pochutinu.... tak jako někdo papá čokoládu Smile mno a že je to vstupní droga si myslim blbost. to je prostě na tom jakou má kdo vůli .... prostě když si řeknu dobrá. trávou to začíná a končí tak to tak taky bude. mno a ti co do toho spadnou sou fakt mimo..... mno... toť asi vše....
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 10:57 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Jo, to já hulení (skrytě) podporuju. Nikoliv moc z vlastní zkušenosti (zatím sem měl příležitos vyzkoušet celkem 2x a nějaký silný efekt sem opravdu nepocítil), ale spíše tak nějak jako .... Prostě nejsem proti. Když to srovnám s kouřením klasických tabákových cigaret (obsahují návykový nikotin a jinak stejný humusy jak jmenoval Aldaris a myslim, že ještě ve větším množství), nebo s alkoholem (když se ožerete, tak ráno máte opici jak sviňa), prostě nevidím důvody pro její ilegalizaci. (resp. ne legalizaci).
Prostě komu to chutná, ať si klidně hulí, já proti tomu nic nemám :D
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2005 11:34 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




já osobně......bych hulení nechal volnej průběh a kdo si chce vymatlat mozek, at to dělá...kdo né tak at se na to vysere. jako jasný, když si dáš jednou za pul roku vpoho...ale každej druhej den....bad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 6:41 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




broupal... to znám. protože k těm stavům se musíš prohulit... bohužel. ale potom je to pohádka... mno jako pohádka pro smysly. ale zhouba pro mozek.... ehm co jsem to chtěla říct???? :D
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Inquiete
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 9:46 pm    Předmět: trava Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




no, nerikam, ze jsem v zivote nehulila, ale k zivotu to fakt nepotrebuju.........a k tomu gumovani mozku Smile .......no, neco na tom asi je, ale na druhou stranu znam holku, ktera je hrozna hulicka....a to fakt. no a sice na to nevypada, ale je fakt hrozne chytra...odmaturovala za 4 a tak, ne?......no a nebo nejvetsi alkoholici mnohdy byvaj dost uspesni a to co nekdo udela za 2 roky, voni proste zvladnou za 1, ale chlastaj u toho... :D :D :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 9:51 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




mno i to se stává....hold je to dost nevypočitatelný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 9:54 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




marihuana je špatn,ÁNÓ, drogy jsou špatné ÁNÓ, neberte drogry ÁNÓ...
´jak by řekl školní poradce v seriálu south park Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Inquiete
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 10:22 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




lamax napsal:
marihuana je špatn,ÁNÓ, drogy jsou špatné ÁNÓ, neberte drogry ÁNÓ...
´jak by řekl školní poradce v seriálu south park Laughing
tak to mi pripomelo film "MEAN GIRLS"...nedelejte sex, sex je spatny, nakazite se a umrete, nedelejte sex v misionarske poloze ani... no proste ho nedelejte... :D videl ten film nekdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2005 10:48 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




bohužel ne....hech ale může to bejt goood hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4

Přejdi na: