Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 chodíte na koncerty??? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 10:36 am    Předmět: chodíte na koncerty??? Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Zdravím všechny, chodíte často na koncerty??? na jakém ste byli uplně nejlepším ve vašem životě???

Co vás na těchto akcích zaujímá???

jsem zvědav na vaše názory Rolling Eyes Smile
-----------------------------------------------------
Mno já osobně sem byl na LP,Chinasky, Divokej Bill mno a docela to vždycky byla akcička...mno a pak jen nějaký menší koncerty .. taky dobrý méně lidí ... více piva... :D docela fajn....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kroci
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 10:47 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




ne hech hech
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alven
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 11:13 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





chm, ja jsem byl na LP, Tata Bojs(volnasky Razz ), Tiesto, Armin Van Buuren, Festival Machac 2oo5 (Paul Van Dyk), Tiesto2 :p mozna i neco vic ale to uz si nepamatuju Smile a trance akcicky sou jednoznacne nej....protoze trancerky sou ty nejhezci zensky na svete xD a navic je to show jaxvine Smile
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 1:44 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




no tak zatim sem moc neměla tu čest. ale byla jsem na Colours Of Ostrava 2004 a na Rasmus :D jinak samozřejmě koncerty vážný hudby Smile ale Barvy byly každopádně nejlepší sice bylo hnusně a bahno. ale prostě tam bylo všecko co si člověk může přát :D skupiny dobrý. lidi sdílný :D i co se surovin týče :D prostě marasnej fesťák Smile to mi bylo ještě sladkých 14...... Embarassed
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




nikdy sem na žadnym, nebyl Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 3:09 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Já moc nechodim, docela to leze do peněz. Byl sem na DB a bylo to fakt dobry, akorat ze tesne pred tim prselo a ono to blo na takovy louce, takze v kotli pod podiem byla docela pěkná srač*a.
A za týden jdu na Chinasky. Sice jako pořadatel, ale poslechnu si tam hudbu a ještě za to dostanu 500. To je lepší než nějaký volňásky hech hech hech hech hech
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2005 7:22 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








no patrim mezu tu spodinu zpevacek a zpevaku takze na nic ucinkuju, tzn. ze odpoved je snad jeznoznacna
Návrat nahoru
sunii
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 4:15 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








jezis ja byla jednou na koncertu davida krause....to je frajer ,) ...ten chlap to ma v hlave srovnany, apson co se zeneksej tyce .. proste texty typu.."je maaalo krasnych inteligentnich zen, a jestli je nejekaa volna, hleda chlapa... tak tady jsem.."..... to me rozebralo.....nebo nejvic text to si budu hrat jeste dva tejdny....."roman krade......na diskotece.. furt se hrabe... v cizi kabelce.... klepklepklepklepklepklepkleptoman.... klepklepklepklep a ja ho znam... "...fakt bomba, toho typana doporucuju, i kdyz listek je za 140 .)
Návrat nahoru
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 5:23 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno texty zřejmě má zajímavý......proč ne....

Tak to se ještě dá 140 kč na zahraniční to je třeba 600 kč a to už je fakt záběr Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 8:36 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








Dneska byli (sou) v HK Chinaski, no... bohuzel sem nemela cas ani chut ani penize, takze smolik
Návrat nahoru
M@to
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 5:18 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




Alven napsal:
chm, ja jsem byl na LP, Tata Bojs(volnasky Razz ), Tiesto, Armin Van Buuren, Festival Machac 2oo5 (Paul Van Dyk), Tiesto2 :p mozna i neco vic ale to uz si nepamatuju Smile a trance akcicky sou jednoznacne nej....protoze trancerky sou ty nejhezci zensky na svete xD a navic je to show jaxvine Smile

pekna zbierka a to s tymi zenami mas asi pravdu Cool
u nas sa take nieco organizovalo prvy krat (tiesto)ale to som si nemohol nechat ujst,party jak sa patri....
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Phoenix
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 1:14 am    Předmět: Phoenix Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 10




tak bych chtel vsechny pozdravit , hlavne honzu:-).Ja byl jen na 2 kounzertech a to na Linkin park minulej rok a tendle rok v zari nekdy na Kornech...ten koncert kornu byl mnohem lepsi , hlavne meli lepsi osvetleni a lip hrajou a zpivaj sou proste lepsi Smilea nejvic me na koncertech zaujima kolik tam je lidi!!!mazec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: so prosinec 24, 2005 11:30 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Honzu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
efendi
PříspěvekZaslal: po únor 13, 2006 9:32 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Na nějakem dobrem koncertě jsem ještě nebyla ale chtěla bych.Maximalně jsem vyděla take ty dědinory pro stařiky jako olympic,Hajdy Janku a same take .........
Takže vcelku nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ci2o
PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 11:17 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 9.1.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: myslim že myshi to vystihla dobře tak co k tomu dodat... prostě VIDLÁKOV




Mno já jsem ještě na žádným taky nebyl.. ale letos to chci změnit a objet vše co půjde.. :-? Very Happy
_________________
Ci2o@seznam.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
efendi
PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 5:25 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ci2o napsal:
Mno já jsem ještě na žádným taky nebyl.. ale letos to chci změnit a objet vše co půjde.. :-? Very Happy



Když mi to nekdo bude sponzorovat ...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ci2o
PříspěvekZaslal: út únor 14, 2006 8:54 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 9.1.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: myslim že myshi to vystihla dobře tak co k tomu dodat... prostě VIDLÁKOV




efendi napsal:
Ci2o napsal:
Mno já jsem ještě na žádným taky nebyl.. ale letos to chci změnit a objet vše co půjde.. :-? Very Happy



Když mi to nekdo bude sponzorovat ...........

jo no to je druhá věc.. ale snad se nějaké keke najdou.. Very Happy
_________________
Ci2o@seznam.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4

Přejdi na: