Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Kniha nebo Film « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Aldaris
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 4:54 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




Kinte napsal:
Ne .. copak sem řek že sem pro komunisty ?? A pokud vim ... komunisti nebyli zaměřený proti jiné národnosti ... nevšim sem si, nebo sem nikdy neviděl, že by komunisti posílali do koncentračních táborů miliony lidí ... jestli se to tobě líbí, tak si to nech pro sebe ... nebo to piš někde jinde ... tahle společnost nacismus odsuzuje ... a fakt pochybuju že tobě by se v koncentračnim táboře líbilo .... a nejsem komunista !

Ze komunisti nemely koncentracni tabory ? Mno rikalo se tomu gulagy, ale bylo tam vice obeti nez v nacistickych taborech, takze si trochu projdete historii, vazeny soudruhu. Sieg a heil jsou normalni nemecka slova, ktera lze najit ve slovniku, rozhodne se jejich pouzitim nehlasim k zadne ideologii.
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kinte
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 4:56 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




zkus to zařvat na náměstí a uvidíme ...
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 4:58 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




bitka? kde? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kinte
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:04 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




Aldaris napsal:
Kinte napsal:
Ne .. copak sem řek že sem pro komunisty ?? A pokud vim ... komunisti nebyli zaměřený proti jiné národnosti ... nevšim sem si, nebo sem nikdy neviděl, že by komunisti posílali do koncentračních táborů miliony lidí ... jestli se to tobě líbí, tak si to nech pro sebe ... nebo to piš někde jinde ... tahle společnost nacismus odsuzuje ... a fakt pochybuju že tobě by se v koncentračnim táboře líbilo .... a nejsem komunista !

Ze komunisti nemely koncentracni tabory ? Mno rikalo se tomu gulagy, ale bylo tam vice obeti nez v nacistickych taborech, takze si trochu projdete historii, vazeny soudruhu. Sieg a heil jsou normalni nemecka slova, ktera lze najit ve slovniku, rozhodne se jejich pouzitim nehlasim k zadne ideologii.


Je hezký že mě tu poučuješ o historii, ale mě se tak moc netýká doba komunismu ani doba druhý světový války, ani necítím sympatie ke komunismu ani fašismu, jenom sem napsal že by to někomu mohlo vadit ... což rozhodně pravdu mám
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:09 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




myslim že todle tíma mělo být o něčem jinym. a k tématu: filmy jsou prostě výplod dnešní civilizace která je zhýčkaná a pohodlná ve všech směrech. už jsme tak líní že se nám ani myslet nechce a tak si necháme příběh naservírovat na stříbrnym podnose přímo před ksicht... ale kniha! tam si můžeš vše představit tak jak sám chceš rozvíjíš tím svého ducha, fantazii ale i slovní zásobu.... kterou tady na foru moc lidí rozvinutou nemá.... což je ostatně vidět i z tohoto threadu......
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:12 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




ber to asi takhle, některý lidi radši filmy a některý knihy, nemůžeme všecky házet do jedný mísy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:16 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




taky je tady nikdo do jedný mísy nehází. každej přispěje svým názorem. .... ale tendle systém ty asi neznáš. jak bys taky mohl.... ale aspoň až bude toho prvního tak se snaž předstírat že je tvé IQ větší než datum
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:21 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




i s malym IQ nebudu tak rozmazlenej jako ty :x
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:27 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




hech rozmazlenej? a tos vzal jako kde? no.... asi v nějakým tom tvým chytrým filmu co? Cool
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:28 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




myshi napsal:
hech rozmazlenej? a tos vzal jako kde? no.... asi v nějakým tom tvým chytrým filmu co? Cool
tak co se furt na mě takhle navážíš ne, taj napíšu svuj nazor a ty taj na mě hned že mam menší IQ než jedna :cry: grrr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




protože tvoje příspěvky podle toho vypadaj. teď nemyslim žádnej konkrétní. prostě obecně. to je taky můj názor!
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:34 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




myshi napsal:
protože tvoje příspěvky podle toho vypadaj. teď nemyslim žádnej konkrétní. prostě obecně. to je taky můj názor!
tak když tě nebavěj tak je nečti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:36 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




ale proč ne? to jako co se mi nelíbí bych měla přehlížet? kua... no to bych žila v pěknym černu ;-) radši přečtu a okomentuju. jinak by todle forum bylo o ničem. tak doufám že to pochopíš
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:36 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Tak, ale už dost. Je pravda Michi , že se do lamaxe dost furt navážíš....tak to prosím nedělej když to není třeba...jako chápu, že ho nemusíš mít v lásce Wink , ale tak na něj nereaguj a nech tomu volný průběh.

Ty lamax piš normální odpovědi a to samé co na mischi.

Mno prostě se nějak sníst musíte ne? O co vám de.

Mno a teď ty filmy:
Já si myslím, že za filmy můžeme být vděčný, je jasné, že je to degenerace lidí. Již se asi nikdy nebude tolik číst jako dřív, ale s tím nikdo nic neudělá. Já osobně mám také radši filmy a myslím, že někdy to chce opravdu zamyšlení i u těch filmů (například psychologické thrillery hech )

Mno tak asi takhle Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:37 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




myshi napsal:
ale proč ne? to jako co se mi nelíbí bych měla přehlížet? kua... no to bych žila v pěknym černu ;-) radši přečtu a okomentuju. jinak by todle forum bylo o ničem. tak doufám že to pochopíš
jj, od ted se nehádám Wink jestly chceš prosim Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lamax
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:38 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




myshi napsal:
ale proč ne? to jako co se mi nelíbí bych měla přehlížet? kua... no to bych žila v pěknym černu ;-) radši přečtu a okomentuju. jinak by todle forum bylo o ničem. tak doufám že to pochopíš
jj, od ted se nehádám Wink jestly se chceš hádat tak se hádej ale nebudu na tvoje hádky odpovídat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2005 5:39 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




<:Johny:> napsal:
Tak, ale už dost. Je pravda Michi , že se do lamaxe dost furt navážíš....tak to prosím nedělej když to není třeba...jako chápu, že ho nemusíš mít v lásce Wink , ale tak na něj nereaguj a nech tomu volný průběh.

Ty lamax piš normální odpovědi a to samé co na mischi.

Mno prostě se nějak sníst musíte ne? O co vám de.




do toho bych se nepletla být tebou..... já vim že ti to může vadit. ale to je diskuze a my prostě k něčemu dojdem
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3

Přejdi na: