Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Oblibena/neoblibena zeme. Proc? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
sunii
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 4:34 pm    Předmět: Oblibena/neoblibena zeme. Proc? Citovat

Anonymní








No... na tom neni snad nic k nepochopeni Smile
Návrat nahoru
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 5:13 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




oblíbená- samozřejmě řecko - no. jelikož ztamaď pochází můj otec a jelikož se tam vždycky skvěle napapám :D

neoblíbená- egypt.... protože když jsme tam s maminkou letěly tak mi tam nepřišly kufry s oblečenim.... prostě nepřišly... a už se nikdy nenašly.... moje tričko s kravičkooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuu..... pořád ještě oplakávám. i když to už jsou dva roky. no a pak sem tam furt musela chodit v dvojech hadrách a plavkách.... no prostě hnus... taky moře jako kafe.... a na ulici samý uchýlaci co na mně furt pořvávali... no prostě hnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus :?
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 5:40 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno oblíbená země.... Asi přímo nevím....mám docela rád anglii,jamajku a i tu naší zemičku.....tedy zatím.

Mno a nemám rád...takový ty teoristický země afganistan....apod. Hold preferuju Mírem, jenže dnes už není nikde...bohužel Neutral
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




<:Johny:> napsal:
Mno oblíbená země.... Asi přímo nevím....mám docela rád anglii,jamajku a i tu naší zemičku.....tedy zatím.

Mno a nemám rád...takový ty teoristický země afganistan....apod. Hold preferuju Mírem, jenže dnes už není nikde...bohužel Neutral


johniku nesmíš věřit všemu co říkaj v televizi. tobě někdo prostě ve zprávách stokrát řekne že arabi sou teroristi a ty tomu uvěříš. jak se říká-opakovaná lež je pravdou. no ale arabi se jen bráněj americkýmu šmejdu. toť můj názor.
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 5:53 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Můj názor......je , když skoro každej den, někde bouchne bomba a vždy řeknou že to byl člověk odněkud z východu , tak to asi pravda bude..... a jako samozřejmě mi samotný normální lidé nevadí...jde mi jen o ty teroristy a pod. Zabijet neviný lidi...to fakt ne :cry:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:31 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




dyť to kua sám píšeš johny:vždy řeknou že to byl člověk odněkud z východu , tak to asi pravda bude..... ... prostě automaticky jim věříš.... to se mi nelíbí
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:33 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno , ale právě proto, že to asi bude pravda...ne asi nebudou lhát každej den.....jako prostě to je můj názor..... Rolling Eyes děkujeme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:35 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




budu ti každej den říkat že jsi holka. taky za pár dnů mi to uvěříš?
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:39 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




mno jenže tohle budeš říkat jen ty ...zato když to říká 1000 stanic na světě tak asi jako co? ještě mi řekni , že nevěříš tomu, že plno útoků mají zasvědomí Albanci,Afganci.....apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




tak todle ne. někdy až budu v praze tak ti to vysvětlim ručně a stručně... takže jako konec.
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:42 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




mno právě...ručně...jinak se to nedá co.... chjo.... :twisted:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




ješiš johny. když ty mi furt řikáš že vyvolávám konflikty... tak se to snažim zakončit než po tobě zas budu muset začít ječet..... Sad
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 8:08 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








Ouvej, takhle se to nemelo zvrhnout, ale na to to tady je, aby se diskutovalo, ne?

No, jinak ja... Oblibeny mam Ostrovy, proste mmmmmh.... kdyz sme v sesty tride byli na zzajezde v Anglii tak me to fakt odrovnalo, chci se tam vratit! ,) Pak Japan... uplne skvela zemicka se skvelejma lidma, ale to by bylo na dyl no a nakonec Rakousko-rodiste.

A fakt nemusim Francii, nevim proc, neni to nejak oduvodnitelny, proste mam blok ....urcitej....
Návrat nahoru
Aldaris
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 8:56 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




S tou Francii je to zajimave, chtel jsem to sem napsat, ale taky me nenapadl zadny rozumny duvod ... proste se mi Francie nejak nezamlouva. Bohuzel se asi budu muset zacit ucit francouzsky, neptejte se proc, proste pro me budouci uplatneni.
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 9:54 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




myshi napsal:
ješiš johny. když ty mi furt řikáš že vyvolávám konflikty... tak se to snažim zakončit než po tobě zas budu muset začít ječet..... Sad


Jakej konflikt? co to tady zase řešíš slečno...jen sme normálně debatovali...ty si zase naprášky...to chce klid....... Wink na to časem přídeš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 10:06 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Ale no tak, děcka! Se furt nehádejte! :D

Moje oblíbená je vaše neoblíbená Francie. Byl sem tam již párkrát a krajina je úžasná. Obvzláště Bretaň, tam se mi moc líbilo. I když zas na druhou stranu je pravda, že Francouzi jsou takový lehce nesympatický (samozžejmě ne všichni !!!)
A pak mě to docela táhne na východ (Ukrajina, Černá Hora, ...) To sou místa, kam bych se fakt rád podíval.
Dalo by se říct, že mám rád obecně celou Evropu.

A neoblíbená? Asi Čína, protože tam pořád vládne Rudej teror, i když se tváří jako červenj. A stejně tak i Sev. Korea. A taky mě moc netáhne Afrika.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2005 10:39 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




USA ruluje (u mě teda) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 1 z 5

Přejdi na: