Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další
 Co posloucháte??? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: st listopad 16, 2005 11:40 pm    Předmět: Co posloucháte??? Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Cool Mno tak jak na tom ste????

Naposledy upravil Johny55 dne ne listopad 20, 2005 4:52 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 12:34 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb :D
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Namael
PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 2:22 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Kinte napsal:
dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb dnb :D


oh no,trance ...
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kinte
PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 2:38 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




omg Pavle ... :D já tam napíšu DnB a ty napíšeš oh no trance ... to je fakt moc Laughing nemůžu za to že to dal Johny pod jedno .. i když je to uplně něco jinýho Wink
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2005 3:10 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Různé mixy všeho možného, podle nálady Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:38 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Tak se pochlubte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Jaker1444
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 4:48 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: doma




já rád zábavovou muziku jako je Mash, Extra band, Kečup, Brutus atd. ale pak taky posloucham zahraniční...převážně metalové kapely... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Broupal
PříspěvekZaslal: út srpen 15, 2006 9:46 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Já poslouchám hlavně muziku, která se mi libí, která mě zaujme, která má prostě něco v sobě, ten náboj a tak. Prostě to může bejt cokoliv, i když u některejch žánrů je to HODNÉ nepravděpodobný... Laughing Surprised Surprised
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 7:29 am    Předmět: Citovat

Anonymní








uznavam kvalitni hudbuu pres elektroniku, po jazz, alternativni, indie, folk, chillout, funky, triphop atd .. .ale az na metalek ,)) .. sry, ale fakt sem jeste nemela tu cest slyset nejakej napr deadmetal, kterej by me zaujmul .. neodsuzuju metalisty, to jakoze ne. ale tu hudbu budu..dokud me nekdo nepresvedci o opaku.. obcas si myslim, ze kdyz se kouknu na sampona a vedle dam metalistu, tak komu z nich dvou mam fandit .. hmm .) .. diky za pozornost a jestli to nastvalo nejakyho metalistu, tak at si de honit satana nekam na louku ,).. nez pro metal, tak to radsi discofilarny . .nerikam, ze je to kvalitni muzika, ale metal je presne to, comi vubec nesedne . . ja teda jedu v necem krute jinym nez je oboji, ale metal je ZLO .. nejhorsi proste .)) . .jeste sem si nidky metal nezazpivala ve sprse a nevim nekom kdo jo .)
Návrat nahoru
Jaker1444
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 8:34 am    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: doma




SunnyCZ napsal:
uznavam kvalitni hudbuu pres elektroniku, po jazz, alternativni, indie, folk, chillout, funky, triphop atd .. .ale az na metalek ,)) .. sry, ale fakt sem jeste nemela tu cest slyset nejakej napr deadmetal, kterej by me zaujmul .. neodsuzuju metalisty, to jakoze ne. ale tu hudbu budu..dokud me nekdo nepresvedci o opaku.. obcas si myslim, ze kdyz se kouknu na sampona a vedle dam metalistu, tak komu z nich dvou mam fandit .. hmm .) .. diky za pozornost a jestli to nastvalo nejakyho metalistu, tak at si de honit satana nekam na louku ,).. nez pro metal, tak to radsi discofilarny . .nerikam, ze je to kvalitni muzika, ale metal je presne to, comi vubec nesedne . . ja teda jedu v necem krute jinym nez je oboji, ale metal je ZLO .. nejhorsi proste .)) . .jeste sem si nidky metal nezazpivala ve sprse a nevim nekom kdo jo .)


To já si metal zazpíval už snad milionkrát...beru to je to každýho věc..ale každej když se řekne metal tak vidí hned trash metal nebo death metal black metal.....a to je přesně špatně....metal může bejt na tolik mooooc způsobů že si je sám nepamatuju.....by mě zajímalo jestli si slyšela někdy melodic metal, ghotic metal, power metal...to je hroznej rozdíl od death metalu...že by si řekla že to s tim nemá snad nic společnýho...a za další když se řekne metalista tak si každej vybaví týpka s řetězem kolem pasu propíchanou hubou od piercingu, černý nehty, černá rtěnka....je fakt že pár takovejch znam...ale jinak zdaaaleka takhle nevypadaj všichni a i kdyby tak je mi to furt blžší než abych si koupil od pět čísel větší tílko, kšiltovku kterou bych si nasadil na křivo, kalhoty šitý z plachty na vejtřasky a řetězy kolem krku a na každýho kolem ukazoval fakáče..to fakt pardon ale tohle se mi fakt zdá bejt trochu přehnaný..ale je to jenom můj názor a nikomu ho nevnucuju Wink
_________________
Nic není tak jak se zdá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alven
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 9:18 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





ja si teda predstavuju metalistu jako 1.90m vysokyho vola s dlouhejma umastenejma cernejma vlasama 40ti kilama a pokud mozno celej v cernym. a tak to taky bejva .)
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 10:12 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Jokere444 Jako jasný, zaleží na člověku a do jaké cesty vstoupí....já osobně ty plachťáky taky nemusim.... hmm yea aha a pár metalistů znám, jakože chodíme s nima někdy na pivko a sou to zrovna vpoho kucí i holky.... jasný , že vypadaj na pohled trošku...ehm ... ale jejich chování to vyrovná a sou vpoho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Jaker1444
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 11:27 am    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: doma




Naprosto souhlasim s Johnym....nejde o to jak ten člověk vypadá ale jak se chová...je to na každým co si vybere ale pořád si stejně myslim že na zábavách je přátelštější atmosféra než na diskotéce.... a ještě pro Alvena...mě se metal líbí...měřim 193 cm vážim 90 kilo celej v černým nejsem a to hraju na kytaru a vlasy mam krátký a určitě ne umaštěný Wink Wink nesud lidi podle vzhledu a toho co poslouchaj...já sem teda ještě nikdy nezažil že by se nikdo na koncertě bo zábavě kde sem byl popral....a za to sem byl asi 4x na diskotéce a dvakrát se tam někdo pral takže to mluví za vše...PS: na zábavě sem každej víkend už v kuse nákých 8 měsíců Wink
_________________
Nic není tak jak se zdá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 11:46 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Jaker1444 napsal:
Naprosto souhlasim s Johnym....nejde o to jak ten člověk vypadá ale jak se chová...je to na každým co si vybere ale pořád si stejně myslim že na zábavách je přátelštější atmosféra než na diskotéce.... a ještě pro Alvena...mě se metal líbí...měřim 193 cm vážim 90 kilo celej v černým nejsem a to hraju na kytaru a vlasy mam krátký a určitě ne umaštěný Wink Wink nesud lidi podle vzhledu a toho co poslouchaj...já sem teda ještě nikdy nezažil že by se nikdo na koncertě bo zábavě kde sem byl popral....a za to sem byl asi 4x na diskotéce a dvakrát se tam někdo pral takže to mluví za vše...PS: na zábavě sem každej víkend už v kuse nákých 8 měsíců Wink
Tak jasný zábava je trošku něco jinýho, zaprvé tam sou jak starší , střední a mladé bytosti Smile Již jen ty věkové rozdily to trošku drží po spolu.... A za druhé se tam polovina lidí zná a jak si již řekl je to takové více přátelské. Jinak ale věřim a možná sem i slyšel že se tam par lidi popralo a to většinou že jsou z jiné vesničky nebo tak ...chápejte to máte jak praha a brno.... taky furt ..nojo pražáci...a pak no jo v brně, fuj to je ale hnusný město ....a už to jede !

Každý má své pro a proti .... Zase pokud hrajou dechovky nebo tak..... :x na zábavach tak to je fakt špatný...chce to chytit správnou kapelu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Jaker1444
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 12:19 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: doma




<:Johny:> napsal:
Jaker1444 napsal:
Naprosto souhlasim s Johnym....nejde o to jak ten člověk vypadá ale jak se chová...je to na každým co si vybere ale pořád si stejně myslim že na zábavách je přátelštější atmosféra než na diskotéce.... a ještě pro Alvena...mě se metal líbí...měřim 193 cm vážim 90 kilo celej v černým nejsem a to hraju na kytaru a vlasy mam krátký a určitě ne umaštěný Wink Wink nesud lidi podle vzhledu a toho co poslouchaj...já sem teda ještě nikdy nezažil že by se nikdo na koncertě bo zábavě kde sem byl popral....a za to sem byl asi 4x na diskotéce a dvakrát se tam někdo pral takže to mluví za vše...PS: na zábavě sem každej víkend už v kuse nákých 8 měsíců Wink
Tak jasný zábava je trošku něco jinýho, zaprvé tam sou jak starší , střední a mladé bytosti Smile Již jen ty věkové rozdily to trošku drží po spolu.... A za druhé se tam polovina lidí zná a jak si již řekl je to takové více přátelské. Jinak ale věřim a možná sem i slyšel že se tam par lidi popralo a to většinou že jsou z jiné vesničky nebo tak ...chápejte to máte jak praha a brno.... taky furt ..nojo pražáci...a pak no jo v brně, fuj to je ale hnusný město ....a už to jede !

Každý má své pro a proti .... Zase pokud hrajou dechovky nebo tak..... :x na zábavach tak to je fakt špatný...chce to chytit správnou kapelu....





Tak tak....já tim jenom myslel že prostě sem šel na zábavu...a pařil tam s člověkem třeba stejnýho věku jako já naprosto v pohodě a pak sme spolu klidně zašli se napít...zdá se mi to tam jako by to bylo takový víc bez předsudků....když sem byl ve ville(místní dikotéka) tak tam kdybych s nikym chtěl pařit tak dostanu takovou do čumáku že mě tam odsud odváží sanitka... Rolling Eyes ...a to s tou správnou kapelo tovíš to mi už máme vytypovaný tu správnou muziku...na HELIGONKY nechodíme to se neboj Very Happy
_________________
Nic není tak jak se zdá....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nečum <->o
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 12:51 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





rock metal jo'suckass
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: st srpen 16, 2006 7:44 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




Johny,kde je punk? No tak jinak taky z tohohle metal a plně souhlasim s jakerem všechno co tady zatim napsal Wink
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2

Přejdi na: