Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další
 Čočky do očisek :) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 7:45 pm    Předmět: Čočky do očisek :) Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno tak sem vám tady vyfotil čočky které si každý den nandavám a vyndavám z mých očíček. Již se mě pár lidí ptalo v tematu vyfoťte své oko, tak sem vám zde vyfotografoval detail. Nedivte se těch kruhových stínů pod nimi, světlo a stín od lampičky.

Tak asi takhle to vypadá, kdo to ještě nikdy neviděl:


Můžu vám říct, když sem je dostal po první, tak sem se asi tak tejden učil nasazovat....je to fakt strašnej nezvyk si něco strkat do očí..... ale tělo si zvykne na hodně věci. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 11:15 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




U mě jen ta představa, že si rvu něco cizího do oka vyvolá takovou jakousi kopřivku Smile
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út leden 10, 2006 11:26 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Broupal napsal:
U mě jen ta představa, že si rvu něco cizího do oka vyvolá takovou jakousi kopřivku Smile
jako to video jak si ta holka vydloubne voko lžičkou a pak ho sní Laughing , vlastně to sem nepatří Embarassed , ja nevim ja bych radši brejle než něco malýho ve voku Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sunii
PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 10:52 am    Předmět: Citovat

Anonymní








Jojojo! Brejle 4eva! jako chapu, ze k necemu sou dost taky nesikovny, sporty a tak, ale proste sou mi sympaticky.. . Lidi s nima a tak¨. .
Návrat nahoru
Johny55
PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 1:42 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno jasný, nosil sem je do 8 třídy a pak už mě začali vadit, při sportu, plavání, blbnutí atd. Tak sem okusil čočky a brýle nosím jen večer u pc....nebo třeba o víkendech když sem doma a tak. Vám třeba pošlu fotečku mě s brýlemi....hech sem k nepoznání...... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Aldaris
PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 4:46 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




Fuj, strkat si neco takovyho do voka, to by se mi udelalo spatne. Radsi bryle, v tech bych aspon vypadal inteligentne. Mno, zatim mam zrak v poradku, takze nic.
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 6:17 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno jasný, tohle říkaj všichni, ale když nosíte brýle 12 let tak pak už si začnete říkat....jak se všichni maj že nemaj starosti o ně, kam je dát když se de koupat, nepoškrábat atd. Mno ale silně uvažuji až mi bude 18 nad operací (laser) když by to vyšlo tak si ani neumíte ředstavit co by to pro mě bylo....furt mám starosti i s čočkama, každý večer vyndat, ráno nandat.....každý den čistý rostok....Mno prostě něco za něco..... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Linux
PříspěvekZaslal: st leden 11, 2006 6:53 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 97





mam porušenej barvocit a vidím ostře, takže v poho Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sergei
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 10:22 am    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 107
Bydliště: Liberec




<:Johny:> napsal:
Mno jasný, tohle říkaj všichni, ale když nosíte brýle 12 let tak pak už si začnete říkat....jak se všichni maj že nemaj starosti o ně, kam je dát když se de koupat, nepoškrábat atd. Mno ale silně uvažuji až mi bude 18 nad operací (laser) když by to vyšlo tak si ani neumíte ředstavit co by to pro mě bylo....furt mám starosti i s čočkama, každý večer vyndat, ráno nandat.....každý den čistý rostok....Mno prostě něco za něco..... Idea

Aha, na to bych řekl něco jako "Tak abyste se nehádali, kdybych si vybíral mezi čočkama a brejlema, zvolil bych si laser" Wink Smile
_________________
Fotoweb městské hromadné dopravy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Beastie
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 4:08 pm    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 51
Bydliště: Ghetto




Ja se mvzdycky straslive moc chtela barevny cocky..delaj se takovy kocici oci,nebo smajliky..ale nemam zatim 2000,- na vyhozeni Sad az jindy,az budu bohata :D Wink
_________________
I´m going to kill you next time ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 3:15 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




mně se vždycky strašně líbily brejle. pamatuju si že jsem jednu dobu dokonce nosila brejle jen se sklama.... :D prostě jen tak Laughing Cool
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 11:41 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2006 12:23 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Jo, brejle se mi taky líbí. Dost lidí mi říka, že mě slušej a já si to teda myslím taky Very Happy Smůla. že žádný nenosím. I když vlastně mohl bych, mám asi 0,5 D astigmatismus na obě oči, takže ale jen na řízení, nebo k počítači :-?
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Inquiete
PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2006 10:56 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




Ja nosim bryle (ted mam vod vanoc novy...ouplne ujety Laughing ) a sem s nema spokojena...FAKT... ale nekdy mi dost vadej, treba na koupaku nebo v tanecnich......no a nejhorsi je to v zime, kdyz se mi porad zamlzujou, ale ... aspon vidiiiim Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
efendi
PříspěvekZaslal: st únor 08, 2006 5:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




to ja nikdy bryle nechtěla......libí se mi ,ale strašně mi vadí když je mam na sobě......tohle jsem si řikala asi před rokem,ale už jsem si na ně zvykla.Vypadám sice strašně,ale po doma to je dobry....hlavně že vidím na icq a sem co pišu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: pá únor 17, 2006 6:14 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




hejky,uz docela dlouho kutim nase,at mi ty cocky poridi,tak doufam ze budou,jelikoz se mi porad nechce nosit bryle po kapsach,nebot je na ocich neustale nenosim,...a ani nechci,v nich vypadam jak desnej sprt,.. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Inquiete
PříspěvekZaslal: ne prosinec 17, 2006 1:17 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))





_________________
Nepřibližuj se ke koze zepředu,
ke koni zezadu
a k bláznovi z žádné strany...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2

Přejdi na: