Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Sex s umělou milenkou « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Láká Vás sex s pannou Sexdoll?
Jasně že jo
0%
 0%  [ 0 ]
Asi jo
100%
 100%  [ 1 ]
Asi ne
0%
 0%  [ 0 ]
Vůbec ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
Autor Zpráva
Tulip
PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2014 3:41 pm    Předmět: Sex s umělou milenkou Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 12.1.2014
Příspěvky: 1





Čus lidi
pořád přemejšlim, jakej by byl sex s umělou milenkou SexDoll. Ne s takovou tou hnusnou nafukovačkou, ale s pannou, která vypadá jako opravdová ženská. Jsou teda nehorázně drahý, ale zase jsou vymakaný, jsou vyhřívaný, některý dokonce vzdychaj, maj všechny otvory, daj se různě nastavovat a aspoň na obrázcích vypadaj fakt božsky. Je tu někdo kdo to zkusil? A jestli jo, tak jaký to bylo? Doporučili byste mi to?
Já bych do toho snad šel, i když jsou fakt strašně drahý, klidně 80 až 100 papírů, ale zase na druhou stranu za živou holku člověk utratí mnohem víc...
Koukněte na tuhle, ta se mi fakt moc líbí, teda víc ta Sexdoll Emily ach uff a dejte vědět, díkes

| Tulip |


Klikni tady je Emily

nebo tady je maj na fejsbuku
https://www.facebook.com/pages/Sexdoll/191700027679653
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslavek
PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2015 4:41 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 5.11.2015
Příspěvky: 19





Jo je trošku drahá sranda, vždyť za ty prachy se koupit ojeté auto a pojezdíš si mnohem víc... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: