Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další
 Politickej (asi poloprazdnej) koutek « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
sunii
PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 5:48 pm    Předmět: Politickej (asi poloprazdnej) koutek Citovat

Anonymní








No a co teda vlastne rikate na politickou scenu v CR? Co rikate na EU? Nejaky aktualni svetovy problemy. Fandite nekomu z politiku? Sou vam sympaticky? Nebo radsi nemate nazor? Nezajimate se o to? Mate prece vlastni teenagersky problemy nebo ne?
Návrat nahoru
Namael
PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 6:41 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




SunnyCZ napsal:
No a co teda vlastne rikate na politickou scenu v CR? Co rikate na EU? Nejaky aktualni svetovy problemy. Fandite nekomu z politiku? Sou vam sympaticky? Nebo radsi nemate nazor? Nezajimate se o to? Mate prece vlastni teenagersky problemy nebo ne?


politika je velmi slozita vec,ve ktere je tezke se v dnesni dobe orientovat.
ale nejhorsi na ni je asi to,ze je tezke udrzet hranici mezi diskuzi a hadkou,dost casto se zbytecne s nekym pohadam jenom kvuli rozdilnemu politickemu nazoru,bavim se o tom radsi jenom z lidmy kteri umi ocenit i opozici....( u nas ve tride treba s alesem).
Ale co se tyce politiky sem pravicoveho zamereni,nechci ovsem rict,ze bych fandil ods nebo kdu-cls. Jde spis o to,ze zastavam idelologii pravicoveho zamereni.
Uprimne: Politici v ceske republice sou prasata. Vsichni
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 9:21 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Politika u nás je pěknej bordel. Já osobně volit určitě půjdu, i když vím, že to asi nebude moc platný. A koho volit? Těžká otázka ...
ČSSD ... Tak ti nepadaj v úvahu, předvedli, co uměj (nebo spíš neuměj), podle mě to sou jen převlečený komanči
KSČ(M) ... Komanči, ti nepotřebujou popisek. Kdybych jim dal hlas, musel bych se zastřelit za vlastizradu. Měli se zakázat.
ODS ... Jediný, co uměj je kritizovat ČSSD, provokovat, hádat se a skutek utek. Fakt je nemám rád, ale objektivně radši než předešlé 2 strany.
KDU - ČSL ... No, s mnoha věcma v jejich programu souhlasím. Ale je tu opravdu dost věcí, které nepodporuju (jsou proti registrovanému partnerství homosexuálů, jsou proti interrupci, cpou moc dopředu "klasický" model rodiny, ...)
US - DEU .... No, dřív sem jim hodně věřil, ale jak se začali paktovat se socanama, tak to pěkně posrali. Mají tam pořád výrazné a respektované osobnosti, ale jejich vedení (hlavně ten kkt Němec) stojí za h***o.

No, co mi z toho vychází? Ze současných parlamentních stran nikoho. Chtělo by to tam "vyvětrat", všechny ty politický zombie poslat k šípku a poslat tam někoho mladého a perspektivního. Já nevím, ale z nabídky do sněmovny budu asi volit SNK-ED.

Omlouvám se za malinko delší příspěvek.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: út únor 21, 2006 10:30 am    Předmět: Citovat

Anonymní








jj, s tim souhlasim, ze se to vzdycky tak nak pohybuje na hranici mezi hadkou a rozumnou debatou. .. navic se bojim ze v nasem veku (mym teda urcite .) z toho asi taky nejsem 3x rozumna, ale myslim, ze neco takovyho tady chybelo.

jinak s dost vecma souhlasim, teda az na to registrovany partnerstvi homosexualu. .. ale jakozto sympatizantka ods bych tam protlacila legalizaci euthanasie. a hlavne sem proti prijeti smlouvy o ustave pro evropu! zda se mi, ze jakejkoli nazor nez "ano, moc bych si prala,aby byla tato ustava schvalena" je ten spatnej a ten co se zavrhne. a vubec proti spolecny zahranicni a obranny politice EU.. . stene mi to prijde jako neakceschopna organizace. . .
Návrat nahoru
Broupal
PříspěvekZaslal: út únor 21, 2006 2:22 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, to já EU věřím. Nevidím jedinej rozumnej důvod, proč by tá ústava být schválena neměla. Neříkám že souhlasim se socanama a jejich vehementním prosazováním dokumentu, ale zas na druhou stranu ... Sjednocená Evropa může být mnohem silnější, než jednotlivý státy. Podle mě byl vstup do EU jedna z mála pořádnejch věcí, která se tady po revoluci stala.

Na registrovaném partnerství homosexuálu rozhodně nevidim nic špatnýho, podle mě by se tomu nemělo bránit. Pokud se mají dva lidi rádi, i když jaou stejnýho pohlaví, tak by měli mít možnost žít spolu, dědit po sobě, etc. Přijde mi to skoro jako potlačování zakl. lidských svobod.
To zas jen ten kkt Klaus dělá důležitýho, že to nechce schválit.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 9:02 am    Předmět: Citovat

Anonymní








Broupal napsal:
No, to já EU věřím. Nevidím jedinej rozumnej důvod, proč by tá ústava být schválena neměla.


Uz proto, ze te berou za problematickyho, kdyz reknes ne, tak to je dost velkej duvod.
Návrat nahoru
Broupal
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 2:30 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




SunnyCZ napsal:
Broupal napsal:
No, to já EU věřím. Nevidím jedinej rozumnej důvod, proč by tá ústava být schválena neměla.


Uz proto, ze te berou za problematickyho, kdyz reknes ne, tak to je dost velkej duvod.

A ty se jim divíš? Představ si, že vedeš např. tým lidí ve firmě, děláte na nějákým úkolu přes 2 roky, pak ho úspěšně vyřešíte, dáte ho šéfovi a ten vám to neschválí. Co uděláte? No, nebudete moc veselý ... .
A to že tě "berou za problematickýho", když řekneš ne mi nepřijde jako objektvní důvod to NE říct.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 2:32 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








Broupal napsal:
SunnyCZ napsal:
Broupal napsal:
No, to já EU věřím. Nevidím jedinej rozumnej důvod, proč by tá ústava být schválena neměla.


Uz proto, ze te berou za problematickyho, kdyz reknes ne, tak to je dost velkej duvod.

A ty se jim divíš? Představ si, že vedeš např. tým lidí ve firmě, děláte na nějákým úkolu přes 2 roky, pak ho úspěšně vyřešíte, dáte ho šéfovi a ten vám to neschválí. Co uděláte? No, nebudete moc veselý ... .
A to že tě "berou za problematickýho", když řekneš ne mi nepřijde jako objektvní důvod to NE říct.


kdyby nebyli jen vesely tak je to fajn, ale to co delaj oni to neni imho jen o veselosti.
Návrat nahoru
Broupal
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 2:35 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




SunnyCZ napsal:
Broupal napsal:
SunnyCZ napsal:
Broupal napsal:
No, to já EU věřím. Nevidím jedinej rozumnej důvod, proč by tá ústava být schválena neměla.


Uz proto, ze te berou za problematickyho, kdyz reknes ne, tak to je dost velkej duvod.

A ty se jim divíš? Představ si, že vedeš např. tým lidí ve firmě, děláte na nějákým úkolu přes 2 roky, pak ho úspěšně vyřešíte, dáte ho šéfovi a ten vám to neschválí. Co uděláte? No, nebudete moc veselý ... .
A to že tě "berou za problematickýho", když řekneš ne mi nepřijde jako objektvní důvod to NE říct.


kdyby nebyli jen vesely tak je to fajn, ale to co delaj oni to neni imho jen o veselosti.

Dobře, tak oprava: Budete pěkně nas***ý a bude se snažit s tím udělat něco, aby to prošlo. Což mi přijde jako rozumný řešení.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
efendi
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 3:16 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




O politiku se nezajimááám.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2006 3:37 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








efendi napsal:
O politiku se nezajimááám.........


jeste ze to vime
Návrat nahoru
Namael
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 7:08 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Nezapomente na jednu vec: Kdo nejde k volbam,ten voli komunisty...
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
efendi
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2006 7:15 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Namael napsal:
Nezapomente na jednu vec: Kdo nejde k volbam,ten voli komunisty...


no tak to bych neřekla........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 5:35 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




efendi napsal:
Namael napsal:
Nezapomente na jednu vec: Kdo nejde k volbam,ten voli komunisty...


no tak to bych neřekla........

Já bych to teda taky řekl.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
efendi
PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 7:08 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Broupal napsal:
efendi napsal:
Namael napsal:
Nezapomente na jednu vec: Kdo nejde k volbam,ten voli komunisty...


no tak to bych neřekla........

Já bych to teda taky řekl.


Aspon nekdo ma stejny nazor... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2006 8:20 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno politika...nějak mám své pochybné názory, ale přímo o tuto problematiku se nazajimam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Lejzr
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 1:21 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




Jako kdybych sel k volbam, tak volim ODS, ale jenom proto ze mi prijde ze to je nejmíň nejhorší strana z tech co ma sanci na nejaky to procento. Doplnuju Smile kdo volí nekoho malyho volí nic a tudiz Komunisty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2

Přejdi na: