Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 Politickej (asi poloprazdnej) koutek « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Lejzr
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 1:22 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




ted to po sobe ctu a stydim se :D, ale sem nejakej unavenej v pul druhy rano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 6:42 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Lejzr napsal:
Jako kdybych sel k volbam, tak volim ODS, ale jenom proto ze mi prijde ze to je nejmíň nejhorší strana z tech co ma sanci na nejaky to procento. Doplnuju Smile kdo volí nekoho malyho volí nic a tudiz Komunisty.

No, ten kdo volí někoho malýho rozhodně komunisty nevolí. To je trochu přehnaný. Kdo volí někoho malýho, tak vyjadřuje svůj názor, že VŠECHNY velký strany tady stojej za h***o. Aspoň podle sebe to tak vidím.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2006 7:23 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




no jestli mi nekdo posle volebni listky,..skonci bud na smetisti nebo v kosi,..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Namael
PříspěvekZaslal: so březen 04, 2006 8:17 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Broupale chtel bych jen rict,ze je pekne vytvaret neco jako resesi,ale jsme v dobe,kdy se na to tolik nebere duraz a muselo by nas byt vic.
mimochodem,jakou malou stranu mas presne na mysli?
A proc si myslis ze je lepsi nez velka?


btw:
Sem nekde cetl politickej vtip:
*žertujicí paroubek* Občané jak se máte?
*žertující občané* dobře,dobře..
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: po březen 06, 2006 12:19 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Namael napsal:
Broupale chtel bych jen rict,ze je pekne vytvaret neco jako resesi,ale jsme v dobe,kdy se na to tolik nebere duraz a muselo by nas byt vic.
mimochodem,jakou malou stranu mas presne na mysli?
A proc si myslis ze je lepsi nez velka?

No, vím že sem asi nenapravitelný naivní idealista, ale věřím, že kdyby se jinejm menším stranám dala šance, tak by snad mohli předvést i něco jiného, než v parlamentu vidíme dnes.
Konkrétně moje naděje směřujou k SNK-ED (Sdružení nezávislých kandidátů - Evropští Demokraté. Dal sem jim svůj hlas už i do Evropského parlamentu a zatím se mi nezdá, že bych udělal chybu. Podle mě mají dost výrazné a progresivní osobnosti. Neříkám, že sou dokonalý, na to je znám krátce. Ale na současné české politické scéně mi přijdou nejlepší volitelní. Uvidím, možná se mýlím ...
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Namael
PříspěvekZaslal: po březen 06, 2006 10:31 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




to Broupal:
Zaujal me tvuj,nazor,proto sem si stranky prohledl.
Zaprve bych podle meho nazoru netvrdil,ze se jedna o mensi stranu. Se svymi uspechy ve voleni do EP se umistili velmi dobre,maji i nejaky ten mandat v PS a PČR,tím pádem bych je nazval spíše středně velkoustranou,řadil bych je po boku bývalých us-deu,jsou stejně "velcí"

Mam pocit ze strana se snazi o vseobecne nabrani popularity.
Hned na uvodni strane je videt,ze se snazi o protipolitiku. Nezvyraznuje tolik své přednosti,jako nedostatky ostatních,v pohodě je i osočuje:

citace:
Domnívám se, že Česká republika potřebuje otevřeně proevropskou, parlamentní stranu, která se nebude bát jasně říci NE soc. demokratické demagogii a lhaní, komunistické bezzásadovosti a nečestnosti, spojené s okrádáním a likvidací vlastních spoluobčanů i nacionálnímu šovinismu ODS. Věřím v budoucnost jednotné Evropy a EU jako silného hráče mezinárodní politiky. V EU se sice musí maximálně omezit množství nadbytečné byrokracie a nařízení, je to ale krok správným směrem.


Tímto tónem se snaží hrát lidem na strunu,která je dostatečně napjatá. Více než 3/4 obyvatel je nespokojena s nynějšími "velkými" stranami,tím pádem je jednoduché je pomluvit a dostat se dopředu.



Co se volebního programu týče
citace:
Považujeme uplynulých 8 let vlády sociální demokracie za nedobré období pro naši zemi. To, jakým způsobem dnes bují korupce a klientelismus, nemá obdoby. Hrozba další vlády ČSSD za tiché podpory KSČM je Damoklovým mečem. Jsme přesvědčeni o tom, že je nezbytně nutné, aby v Česku zavládlo právo, rozum a slušnost. Aby přišla taková vláda, která se nebude bát zahájit nezbytné reformy a která bude s korupcí, špatně fungující justicí, frustrovanou policií a dalšími problémy našeho státu, bojovat nejen slovy, ale i činy.


Co to ma znamenat? To je shrnuti jejich cilu? Opet se snazi spinit ostatni a ze sebe delat nejakeho mesiase,nebo co a rikat jak budou lepsi,tvrdi ze dulezitejsi sou ciny,ale ty jeste neprokazali,spis maj hodne kecu na jine.



Dale je vzdy videt jak jeji clenove nadavaji na jine strany,ovsem nejmene 5 z nich v onech stranach pracovali nekolik let,jak teda muzou odsuzovat neco cemu tak verili? Byli snad tak hrozne zklamani?


Ted se nechci plest,ale nepusobil driv ve strane evropskych demokratu napr. Zelezny? I vzhledem k jeho uzasne kariere a schopnosti se prosadit,vime velmi dobre,ze nemel tak dobre umysly a do strany se dal hlavne kvuli imunite.


Shrnuti: IMHO Strana se snazi poukazat na chyby ostatnich. Prijdou mi spise jako pomlouvaci,nez jako "muzi cinu" jak sami o sobe tak pysne tvrdi...

Co te na te strane tak zaujalo,proc volis prave ji? Snad ne jenom z recese a z nechuti k ODS a CSSD.

btw: Nejsem zastancem velkych stran,ale tudy podle me cesta nevede. Je to jen subjektivni nazor.
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Namael
PříspěvekZaslal: po březen 06, 2006 10:34 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Broupal napsal:
Lejzr napsal:
Jako kdybych sel k volbam, tak volim ODS, ale jenom proto ze mi prijde ze to je nejmíň nejhorší strana z tech co ma sanci na nejaky to procento. Doplnuju Smile kdo volí nekoho malyho volí nic a tudiz Komunisty.

No, ten kdo volí někoho malýho rozhodně komunisty nevolí. To je trochu přehnaný. Kdo volí někoho malýho, tak vyjadřuje svůj názor, že VŠECHNY velký strany tady stojej za h***o. Aspoň podle sebe to tak vidím.


jo a zde sis velmi protirecil. protoze pokud budes takto vyjadrovat svuj postoj a doufat ze se tu malou stranu bude volit vice lidi,stane se z ni VELKA strana,ktera jak se ukaze,bude stejna jako ty nynejsi,prinejmesnim bude velka a ty si rek,ze velke stojej za hovno:)
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: po březen 06, 2006 11:00 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Koukám, že ste se tu chlapci rosepsali....jen tak dal... zajímavý názory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: po březen 06, 2006 11:26 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Dobrá, tak se na to podíváme:
1)
Namael napsal:
Zaprve bych podle meho nazoru netvrdil,ze se jedna o mensi stranu. Se svymi uspechy ve voleni do EP se umistili velmi dobre,maji i nejaky ten mandat v PS a PČR,tím pádem bych je nazval spíše středně velkoustranou,řadil bych je po boku bývalých us-deu,jsou stejně "velcí"

Menší strana sem myslel spíše v porovnání s ODS a ČSSD, možná (bohužel) i KSČM, jež jsou považovány za velké strany co do počtu členů tak šíre voličské základny. V tomto měřítku SNK-ED vystupují stále jako malá strana. V PS žádný mandát nemají, AFAIK mají možná pár senátorů a nějaké lidi v krajských a obecních zastupitelstvech. To je vše.
2)
Namael napsal:
Mam pocit ze strana se snazi o vseobecne nabrani popularity.
Hned na uvodni strane je videt,ze se snazi o protipolitiku. Nezvyraznuje tolik své přednosti,jako nedostatky ostatních,v pohodě je i osočuje:
citace:
Domnívám se, že Česká republika potřebuje otevřeně proevropskou, parlamentní stranu, která se nebude bát jasně říci NE soc. demokratické demagogii a lhaní, komunistické bezzásadovosti a nečestnosti, spojené s okrádáním a likvidací vlastních spoluobčanů i nacionálnímu šovinismu ODS. Věřím v budoucnost jednotné Evropy a EU jako silného hráče mezinárodní politiky. V EU se sice musí maximálně omezit množství nadbytečné byrokracie a nařízení, je to ale krok správným směrem.

Namael napsal:
Tímto tónem se snaží hrát lidem na strunu,která je dostatečně napjatá. Více než 3/4 obyvatel je nespokojena s nynějšími "velkými" stranami,tím pádem je jednoduché je pomluvit a dostat se dopředu.

No, tak s tím s nima všeobecně souhlasím asi nejen já. Upřímě řečeno dnešní vládá nejde nic moc jiného než kritizovat. Dělají to všechny strany, včetně ODS (která to dělá v mnohem větším měřítku). V této jejich citaci jsou vlastně shrnuty ty jejich nejdůležitější cíle. Protipolitikou bych to nenazýval, spíše poukazování na nejvážnější problémy souč. vlády.
3)
Namael napsal:
Co se volebního programu týče
citace:
Považujeme uplynulých 8 let vlády sociální demokracie za nedobré období pro naši zemi. To, jakým způsobem dnes bují korupce a klientelismus, nemá obdoby. Hrozba další vlády ČSSD za tiché podpory KSČM je Damoklovým mečem. Jsme přesvědčeni o tom, že je nezbytně nutné, aby v Česku zavládlo právo, rozum a slušnost. Aby přišla taková vláda, která se nebude bát zahájit nezbytné reformy a která bude s korupcí, špatně fungující justicí, frustrovanou policií a dalšími problémy našeho státu, bojovat nejen slovy, ale i činy.


Co to ma znamenat? To je shrnuti jejich cilu? Opet se snazi spinit ostatni a ze sebe delat nejakeho mesiase,nebo co a rikat jak budou lepsi,tvrdi ze dulezitejsi sou ciny,ale ty jeste neprokazali,spis maj hodne kecu na jine.

V jejich současném postavení to bohužel mnoha činama nemůžou prokázat, i když jejich působení v EP nasvědčuje tomu, že se drží svých zásad. Ale zase: to, co tady píšou, je pravda. Je to reálný stav našeho státu (viděn možná trochu negativně, ale pravdivě). A co je špatneho na tom, ze ho kritizuji? Já zrovna moc netoužím po tom, aby to tady u nás takhle vypadalo. Podle mě tímto opravdu vystihuje ten názor 3/4 populace. A asi na tom něco bude, když si to myslí tolik lidí, ne? (Viz. 2) A nemusí to být ani nutně oni, kdo ten náš svět spasí.
4)
Namael napsal:
Dale je vzdy videt jak jeji clenove nadavaji na jine strany,ovsem nejmene 5 z nich v onech stranach pracovali nekolik let,jak teda muzou odsuzovat neco cemu tak verili? Byli snad tak hrozne zklamani?

Tobě se nikdy nestalo, že si se někdy zklamal v něčem, čemu si hodně věřil? Jim se to asi tak stalo. Nevidím jinej důvod, proč by měli jít do jiné strany a krtitizovat tu předešlou než ten, že je ta předešlá strana zklamala a oni přesto chtěli dělat politiku podle svých myšlenek. Já kdybych byl na jejich místě si to dovedu dost živě představit.
5)
Namael napsal:
Ted se nechci plest,ale nepusobil driv ve strane evropskych demokratu napr. Zelezny? I vzhledem k jeho uzasne kariere a schopnosti se prosadit,vime velmi dobre,ze nemel tak dobre umysly a do strany se dal hlavne kvuli imunite.

Ne, Vladimír Železný nemá s těmito stranami nic společného. AFAIK byly založeny později, než vstoupil do politiky. A můžeš mi věřit, že žádné straně, která má co dočinění se Železným bych hlas nedal, ani kdyby mi on osobně za to zaplatil.

Beru, že to je tvůj subjektivní názor, já ti ho samozřejmě neberu. Ani tě nenutím, aby si je volil. Podle mého názoru je to na současné české politické scéně nejpřijatelnější strana. Vyznává a zastává principy a postoje, které jsou mi blízké. Z recese a nechuti k velkým stranám je nevolim, myslim, že volit jen ze srandy je zahazování volebního hlasu.

Jestli si si přečetl její volební program, tak by mě zajímalo, co se ti na něm nelíbí (myslím ten oficiální volební program). Já sem si ho pročet a se všemy body souhlasím, není tam jediná věc, která by je v mých očích činila nevolitelnými. Podle mě je volební program nejdůležitější věc, podle které by měl volič vybírat.

Jestli si ho nečet, tak doporučuju.
http://www.edemokrate.cz/soubory/o0000000916.pdf (PDF, je to zkrácená verze celého programu).

Tak toť jest můj názor.

P. S.:
6)
Namael napsal:
Broupal napsal:

No, ten kdo volí někoho malýho rozhodně komunisty nevolí. To je trochu přehnaný. Kdo volí někoho malýho, tak vyjadřuje svůj názor, že VŠECHNY velký strany tady stojej za h***o. Aspoň podle sebe to tak vidím.


jo a zde sis velmi protirecil. protoze pokud budes takto vyjadrovat svuj postoj a doufat ze se tu malou stranu bude volit vice lidi,stane se z ni VELKA strana,ktera jak se ukaze,bude stejna jako ty nynejsi,prinejmesnim bude velka a ty si rek,ze velke stojej za hovno:)

No, není mi jasný, proč by se malá strana automaticky, pokud by se z ní stala VELKÁ strana, měla stát stejnou stranou, jako např. ČSSD??? Psal sem, že všechny VELKÉ strany tady stojí za h***o. Tím sem mylsel, že všechny současné(!) velké strany jsou špatné (viz. 1). To, že se z malé strany stane velká prostě neznamená, že se změní k horšímu. Nemůžu přece psát, že v "budoucnosti budou stát všechny velké strany za h***o"!

P. P. S.: Zabralo mi to hodinu ..... Rolling Eyes
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: út březen 07, 2006 7:09 am    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




a ze se vam ty slohovky chcou psat,....zavidihodne.... Very Happy hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Namael
PříspěvekZaslal: út březen 07, 2006 8:33 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Broupal napsal:

Kua chlape,chtěl bych říct že jsem rád,když se o politice můžu bavit s inteligentníma lidma a naštěstí si neměl žádné blbé kecy,ale pádné argumenty.
Musím říct že si mě v některých věcech dostal,ale jinak je to spíše slovo proti slovu.
Stále si myslím,že lepší než dokola na několika stránkách omýlat chyby současné vlády je mnohem lepší mluvit konkrétněji a více dávat do popředí své přednosti. Nemělo by být pravidlem "Proč nevolit je",nýbrž "Proč volit nás". To se ovšem týká jejich propagační části své strany,což až takový vliv nemá.
Ted na to nemám náladu,navíc ještě ani nemůžu volit Smile) Ale brzy se podívám na více volebních programů,včetně tohoto,aspon budeme zase o čem diskutovat. Wink Razz
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Namael
PříspěvekZaslal: út březen 07, 2006 8:36 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Jinak volební program je samozžejmě důležitý,ale je jiná věc ho napsat a jiná věc ho plnit,většina volebních programů neplní svůj smysl. Naslibovat hory doly a pak prd. Ale tato strana jeste nebyla u moci,takze nemuzu posoudit..
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: út březen 07, 2006 11:03 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Namael napsal:
Broupal napsal:

Kua chlape,chtěl bych říct že jsem rád,když se o politice můžu bavit s inteligentníma lidma a naštěstí si neměl žádné blbé kecy,ale pádné argumenty.
Musím říct že si mě v některých věcech dostal,ale jinak je to spíše slovo proti slovu.
Stále si myslím,že lepší než dokola na několika stránkách omýlat chyby současné vlády je mnohem lepší mluvit konkrétněji a více dávat do popředí své přednosti. Nemělo by být pravidlem "Proč nevolit je",nýbrž "Proč volit nás". To se ovšem týká jejich propagační části své strany,což až takový vliv nemá.
Ted na to nemám náladu,navíc ještě ani nemůžu volit Smile) Ale brzy se podívám na více volebních programů,včetně tohoto,aspon budeme zase o čem diskutovat. Wink Razz

Díky, taky sem rád, že sem si to s tebou mohl prodiskutovat, Překvapilo mě, že mezi mladejma lidma ještě existuje někdo, kdo má o politiku alespoň nějaký zájem. Většinou když se někoho zeptám, co si myslí o politice, nejčastější odpovědi jsou typu "Ále, jdi s tou ko***inou do pr***e!"
Poukazování na vlastní přednosti je nejlepší způsob, jak získat voliče. Ale 3 měsíce před volbama se prostě nedá očekávat, že by si jiní kandidáti nesmlsli na "úspěších současné vlády".
A docela si mě dostal, polde toho jak si psal, sem odhadoval, ze uz volis Smile
S tím volebním programem to není taková sranda, aby ho mohla strana plnit, musela by mít většinu (ještě navíc fungující) samostatně. Většina zákonů a rozhodnutí vznikají jako kompromisy koaličních partnerů.
Ale podle něčeho si ty strany sakra vybírat musíme, ne??? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2

Přejdi na: