Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
 !!!!! NOVÉ FORUM !!!!!! ČTĚTE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2006 5:37 pm    Předmět: !!!!! NOVÉ FORUM !!!!!! ČTĚTE Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




O co tady jde !!! Plno zvás ví a kdo neví toto forum není zrovna moc vpořádku, má plno chyb, bugů atd. Již mě to přestavá bavit a tak sem se rozhodl rozjet něco jiného. Jedná se o integrované forum na www.najdes.com které nabizí plno výhod, ale samozřejmě i pár nevýhod nicmeně výhody zde:

--Přidávání fotek na forum přímo ze psaní příspěvků a také soubory, videa, zabalené věci atd.


--Využijte galerii uživatelů, kterou naleznete v menu na levo, pokud budete mít njaký problém přečtěte si NÁVOD NAJDEŠ (v levo v menu) a nebo mi napište

--dále využijte deně nové recenze, zprávy a aktualitky na hlavní straně portálu.

--Lze také přidat jaký koliv odkaz do databáze portálu ( nahoře na lište odkazy)


--možnosti zapojení se do moderovaní portálu, dělání recenzí, článku atd.


--před každou novou místnost lze dát malý obrázek

--Konečně označuje na stálo témata kde sou nové příspěvky

--Lze také hodnotit karmu uživatele, klikněte buď na zvedlý palec a nebo na klesajicí u uživatele kterého chcete hodnotit


Jelikož sem měl umysl, že bych toto forum zamknul a používali by sme ho jen jako archív starých vzpomínek....a chápu že to by ste mě asi zabili, věřte tomu , že i já nejsem moc rád, v jakém stavu je naše milé krásně forum Sad !!! No tedy , ale plán je zatím takový , prosím používejte i nové forum a vyzkoušejte si nové funkce atd. pokud budete mít problém napište mi . Prozatím necháme obě dve fora běžet !!! Nelekněte se že tam nic není, ale jeden z problému tohto fora -> nejde zalohovat databaze ...takže dosti velka nevýhoda Sad Sad musí se začít od znova, prosím pomozte mi to rozpohybovat a uvidíme jak se to bude vyvijet. Pevně doufám, že se vám forum zalibí a časem uvidíme co podnikneme dál. Prosím davejte fotky a podobné věci spíše na najdes ať to pořádně otestujem.

Děkuji za pochopení. www.najdes.com (v levo forum)


Naposledy upravil Johny55 dne st duben 19, 2006 11:36 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kroci
PříspěvekZaslal: pá duben 07, 2006 11:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




dEkUJmE ... (pise se 0:32 hodina a nechce se mi cist tak dlouhej text takze jen k nazvu Laughing )
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1

Přejdi na: