Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 proc se cerna chova jako bila....ma bejt cerna,ne? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 1:53 am    Předmět: Citovat

Anonymní








votentockujem? ses si jistej? :OO taky se tak bojis? das boot ROX :OO tyjo, nerada to rikam, ale kdybych vypadla na icq, tak mam plnou historii :OOO coz je skoro neuveritelny :O

Lvice,jo!? ukazme si na nej :arrow: ALVEN // :DD geg, co? :D
a to.. SunnyCZ?? hé? :OO hůs det?
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 1:57 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





joooo jsem si strasne jistej, draci rooooox :OOO dneska davali pohadku George and the _DRAGON_ heehhe raaano .))) U96 rox,jo!!!! bojim seeeeeee .))) ja nikdy historii plnou nemel tak myslim ze to je nemozny :ppp

a neukazuje se...to mi rikala maminka Sad sunnycz....to je nakej to...divnej pan...co ridi metro, nic vic .)))
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:00 am    Předmět: Citovat

Anonymní








ja vim akorat, ze rano me vzbudili parents, ze jedou pryc, at jako se nedivim az se vzbudim a nebudou tam :D tak sem tyjo koukala na novu rano.. a voni tam davali takovy ty strasne stary dobry pohadky.. O_o
o-ou! to sem nebyla ja :O a plna historie je dost cool ,) o necem to svedci :OO treba to, ze ses strasne ukecanej :OO

tos posral :OO :DDD
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:03 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





ja vim akorat, ze rano me vzbudili parents, ze jedou pryc, at jako se nedivim az se vzbudim a nebudou tam :D tak sem tyjo koukala na novu rano.. a voni tam davali takovy ty strasne stary dobry pohadky.. O_o
o-ou! to sem nebyla ja :O a plna historie je dost cool ,) o necem to svedci :OO treba to, ze ses strasne ukecanej :OO

tos posral :OO :DDD

pfff...a jako koho to zajima ze tam nebudou ne?.)) vod ceho sou mobily!! :OO jako jo....tyhle pohadky rox...a v kolik to bylo? pze ten džorž byl nekdy kolem deseti :DD teda spis v pul desaty :pp
nene, svedci to o tom ze ses tu do tri do rana a jeste dyl .))))))
co jsem posral? :OOOOOOOO
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:06 am    Předmět: Citovat

Anonymní








jedna technicka? proc OPISUJES to co sem psala? :O tohle bylo v sedum :OO toste ty a dzordz jeste nekde ve snech votentockovavali mega_dragonky ,DDD

posrals tohle :arrow: sunnycz....to je nakej to...divnej pan...co ridi metro, nic vic .)))
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:09 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





jsem to tam nechtel dat :O jen si to tam dycky dam abych nezapomnel co pises .))) pze predtim jsem to zapomnel trikrat behem toho...odepisovani:OOO a furt se vracet me nebavi....taky ti prijde...ze tohle je jako sex na verejnosti? .)) vsichni te vidi ale vetsina se snazi te prehlizet...hehe....jinak, promin .))))))
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:11 am    Předmět: Citovat

Anonymní








mne pride.. ze to je hrozne zmateny :OO a ze nas vsichni strasne vyfakujou :D ale ja nechci spat :O SPIS? :DD a sorry, ze ted nejsem na icq, mazu tu historii :OO a to.. taky to.. mi to tak pride :D co ted? :OO
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:16 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





jo...tak presne to mi taky prijde .))) hlavne john...uplne prijde... a "omg co to je za spam?" a taky broupal...ten by nam to klidne mohl hnedka z fleku vymazat a zabanovat nas...bojis se?!?!?!:OOOO
to je dobry....jen maz, maz...at ti to neupadne .))) jak ti to pride?:D
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:19 am    Předmět: Citovat

Anonymní








sme horsi jak lamax! popel a prach na nas! :O stydim se *001* ne kecaaaaaam ,DD ale co, maj tu bejt s nama .)))

pride mi to prinejmensim cool a tobe? btw, DELETED :O ;'(
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:22 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





ja se teda vubec nestydim :ppp jejich blbost ze sou nekde na chate, v posteli nebo kdekoliv jinde kde to je pryc! :OO from my first breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeath sakra ten ma plice hehe Smile)

jako jo...je to strasnej kůůůůůůl :OOO deleted? VSECHNO?! to mi nemuzes udelat...no tak...vrat se... :'(
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:26 am    Předmět: Citovat

Anonymní








jo, co maj vo pul stvrty co spat?!?!?!? DMNC?!?!? :OO ja posloucham trůůůůůth ... yeah.. tuc tuc tuc tydydydydypissssk ssss mnaaaau, haf!! :OO aha, tak ne :D

vscehno, komplet :O .( ale ted zas muzem mlit ho.... do bohuvi kdy.. treba do rana :O .))))) SPIS?
Návrat nahoru
Alven
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:29 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





jo,dmnc!!! .))) carko otaznik je zas rozbitej,omS! truuuth uz mi taky hraje .))) holdin you klous! nastroj rox :O

nespiiiiim...skoro .)))

ale vis co....dobrou noc fórátko!
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: ne duben 30, 2006 2:31 am    Předmět: Citovat

Anonymní








jo, ale foratko je muj vymysl ty corko! :O _nastroj_ rox vzdy a vsude!

tak diky moc a dobrou noc!

DEKUJEME ZA POZORNOST! :O
Návrat nahoru
Johny55
PříspěvekZaslal: po květen 01, 2006 2:01 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




prosím??? jako koukám, že se bavíte..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Zajímavý příspěvky....pěkně to ladí jak se to furt střídá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: po květen 01, 2006 2:59 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




<:Johny:> napsal:
prosím??? jako koukám, že se bavíte..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Zajímavý příspěvky....pěkně to ladí jak se to furt střídá Smile

mno jako cetla jsem si ty stranky 2x a jako stejne nechapu kde to melo vsechno zacatek a kde mel byt mysleny konec,....uf,... *001* *001* *001* a kam smeruje cely tema??? *001* *001*
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: út květen 09, 2006 5:19 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




ivule:- Sice na gymplu jsem ale taky nevím... *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: st květen 10, 2006 9:43 am    Předmět: Citovat

Anonymní








tohle neni o gymplu milíí zlatíí .) to je o empatii ,)
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3

Přejdi na: