Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 Že by BAN ? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Kinte
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:16 pm    Předmět: Že by BAN ? Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




že by BAN???


//tímto se chci pochválit za svůj 300ej příspěvek... děkuji za blahopřání a gratulaci... hodně štěstí a zdraví a hlavně božího požehnání
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nečum <->o
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:19 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





BANo asy
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kinte
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




s tim di do prdele Very Happy tohle je SAKRA vážný!!! .... Very Happy
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:21 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Aktuálně myshi dokázala jaká je, naprosto se mě snaží schodit ( nejen mě), na icq dělala naprostou kravičku! je mi jí líto ! a proto jsem byl nucenej jí zatavit přístup zde na forum na pár hodin aby se uklidnila ! až se začne chovat normálně a nebude mě bezdůvodně urážet tak samozřejmě bude vše jako dřív!

Co je moc je moc. jistě víte kdo s kým tady měl problém....vždy to byla nějaká obět Myshi! Mad


ps: rovnátka = bolení údku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:23 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




<:Johny:> napsal:
ps: rovnátka = bolení údku



tak díky johne že to vim...
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kroci
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




a to udek bude bolet moc moc .... a ani myloslaf neporadi Surprised
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:29 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
<:Johny:> napsal:
ps: rovnátka = bolení údku



tak díky johne že to vim...

no neboj tebe nebude bolet... jinak veřejně tě prosím.... Napiš až se uklidní...děkuji !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kinte
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:30 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




<:Johny:> napsal:
Kinte napsal:
<:Johny:> napsal:
ps: rovnátka = bolení údku



tak díky johne že to vim...

no neboj tebe nebude bolet... jinak veřejně tě prosím.... Napiš až se uklidní...děkuji !


Ona není klidná ? Shocked Idea
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:38 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kinte napsal:
<:Johny:> napsal:
Kinte napsal:
<:Johny:> napsal:
ps: rovnátka = bolení údku



tak díky johne že to vim...

no neboj tebe nebude bolet... jinak veřejně tě prosím.... Napiš až se uklidní...děkuji !


Ona není klidná ? Shocked Idea


ne! jen na tebe!

Jinak aby neřekla, jak si myslí že to davala na icq nejsem si tak jistej....Jenže to by sme se zase tady mohli s ní hadat donekonečna....prostě mi přijde ubohá, když píše že jsem debil na češtinu.....jako co to je za lol Very Happy Very Happy Very Happy tak to teda sis to dala pani myshi..děkuji !
Jinak co jsem jí psal ja: že je divná, trapná... a taky neříkám že je mála, že má chlupatý břicho, že neumí to a to....prostě co to je za drsnost obhajovat se něčim v čom druhý neexceluje !

Shrnutí: Debata na urovni.... Very Happy Very Happy


Jinak.....myshi nemá udek!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Alven
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 4:56 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





hmm, co takhle nestran(n?)ej pozorovatel?

je fakt ze by dzejn furt nemusela upozornovat na tvoje gramaticky chyby, protoze kdyz to nejde tak to proste nejde a ikdyz chces tak kvuli tvejm vrozenejm dispozicim to nepude, bohuzel. proste tohle se udela parkrat, z zertu ale furt? to ne.
na druhou stranu to, co delas ty je vylozene detinsky a verim ze az vychladnes tak si to sam uvedomis, jelikoz vek uz na to mas, preci jen jsi starsi jak ona Razz

no comments on this, please?
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:12 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Alven napsal:
hmm, co takhle nestran(n?)ej pozorovatel?

je fakt ze by dzejn furt nemusela upozornovat na tvoje gramaticky chyby, protoze kdyz to nejde tak to proste nejde a ikdyz chces tak kvuli tvejm vrozenejm dispozicim to nepude, bohuzel. proste tohle se udela parkrat, z zertu ale furt? to ne.
na druhou stranu to, co delas ty je vylozene detinsky a verim ze az vychladnes tak si to sam uvedomis, jelikoz vek uz na to mas, preci jen jsi starsi jak ona Razz

no comments on this, please?

Klidně....neboj všichni víme že už si zase s ní Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

LOL prostě jak jí obhajuje...polovina fora ví že do všech reje a polovina jí obhajuje sranda...prcam na to ! Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ci2o
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:13 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 9.1.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: myslim že myshi to vystihla dobře tak co k tomu dodat... prostě VIDLÁKOV




Huuuuaha... co to??? chvíli tu nesůů a hned jsem mimo... Idea Rolling Eyes
_________________
Ci2o@seznam.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ci2o napsal:
Huuuuaha... co to??? chvíli tu nesůů a hned jsem mimo... Idea Rolling Eyes


já jsem tu furt a opět překvapila a sem mimo!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Alven
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:32 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 850





to se trosku mylis, nerekl bych, ze TY ses polovina fora ,) ale tohle je typicky, samozrejme, COKOLIV reknu na jeji obhajobu....hned "jsem zase s ni" zato co reknu na tvoji....to uz nevidis....byl by s tebe dobrej zurnalista, taky radi vidi jen to co se jim zrovna hodi do kramu.
_________________
IT IS INEVITABLE. hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:43 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




achjo,....zase se tady vsichni obvinujte kdo je kde a skym,......ale tak jo,na jednu stranu je fajn,ze proste davate najevo co mate na srdci,ale zase na jednu stranu,...no nevim,
asi takhle...
a/ jako neni ferove,ze tady dokaze hodne lidi ty druhe ponizit a nejakym zpusobem shodit,a verte,ze to neni ale vubec prijemny,tak se nedivim,ze se to tady resi

ale b/ kdyz se tady budou delat skupinky a resit se kdo,co,kde,s kym,tak tady vznikne dalsi chlumec topicu s ucelem co jak nejvice shodit tu druhou skupinu a nebo predhaneni se,v cem je kdo lepsi,...a tohle urcite nebyl duvod
existence tohoto fora Rolling Eyes

to byl pouze muj osobni nazor,ja vim,ze do toho nemam co mluvit,jelikoz tady nejsem az tak dlouho,ale proste tak necinne tady stat a hledet na to,...


dovetek:i kdyz kazdy z nas tihne vic k jinemu clenu fora,zase se to nemusi resit tak,jak jsem napsala v oddilu a/ a b/....
vsechno se proste da resit jinak,nez shazovanim,to ted mluvim k oboum stranam,i kdyz kazdy ve svem nitru vi,co si kazdy zaslouzi,...
_________________


Naposledy upravil Ivule:-) dne út květen 30, 2006 6:47 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:46 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Alven napsal:
to se trosku mylis, nerekl bych, ze TY ses polovina fora ,) ale tohle je typicky, samozrejme, COKOLIV reknu na jeji obhajobu....hned "jsem zase s ni" zato co reknu na tvoji....to uz nevidis....byl by s tebe dobrej zurnalista, taky radi vidi jen to co se jim zrovna hodi do kramu.
a co si řek na mojí obhajovu....minimum ! tak zase nedělej ! A já nejsem polovina fora, ale někdy ti mužu vyjmenovat lidi co jsem se dozvědel .... pěknýho o myshi ! tak nejdřív musíš vědet a pak piš !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: út květen 30, 2006 6:48 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




achjo,....zase se tady vsichni obvinujte kdo je kde a skym,......ale tak jo,na jednu stranu je fajn,ze proste davate najevo co mate na srdci,ale zase na jednu stranu,...no nevim,
asi takhle...
a/ jako neni ferove,ze tady dokaze hodne lidi ty druhe ponizit a nejakym zpusobem shodit,a verte,ze to neni ale vubec prijemny,tak se nedivim,ze se to tady resi

ale b/ kdyz se tady budou delat skupinky a resit se kdo,co,kde,s kym,tak tady vznikne dalsi chlumec topicu s ucelem co jak nejvice shodit tu druhou skupinu a nebo predhaneni se,v cem je kdo lepsi,...a tohle urcite nebyl duvod
existence tohoto fora Rolling Eyes

to byl pouze muj osobni nazor,ja vim,ze do toho nemam co mluvit,jelikoz tady nejsem az tak dlouho,ale proste tak necinne tady stat a hledet na to,...


dovetek:i kdyz kazdy z nas tihne vic k jinemu clenu fora,zase se to nemusi resit tak,jak jsem napsala v oddilu a/ a b/....
vsechno se proste da resit jinak,nez shazovanim,to ted mluvim k oboum stranam,i kdyz kazdy ve svem nitru vi,co si kazdy zaslouzi,...

omlouvam se za zkopirovani prispevku,ale udelala jsem to zduvodu,aby se nemusely otacet stranky,a neslo to smazat,tak sry
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3

Přejdi na: