Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Neuděláme soutěž o nejhezčího uživatele?? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Pooky
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:02 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 36





<:Johny:> napsal:
Pooky napsal:
No tak nevím o co tu go ale z přečtení vidím že je tu věčïna stoj za ivou i když jí vůbec neznám....
jinak nechápu co děláte tak to napsala a je to názor pokud to bylo myšleno sarkasticky tak bych jí ho nechal ale opravdu nic sporstýho ani urážlivího mi to nepříjde... Surprised Surprised Surprised Surprised
Jinak ta soutěž by snad šla tak že každý z uživatelů by sem dal svoji nejlepší fotku klidně i upravenou at vidíme jak kdo umí s fotoshopem a pak by se to vyhodnotilo hech ¨tot vše Laughing Laughing
No tak zajímavej nápad, v první řadě by sme to přesunuli do NAŠE VAŠE FOTOGRAFIE : ) ! tak jestli zbytek souhlasí uvidime.....dáme fotky a pak by se udělal anketa.....ale stejnak mi to přijde takový eh oh no....hm ?

Ano šefe už to bude jenom mě prosím nemlatte hech hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:33 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Pooky napsal:
<:Johny:> napsal:
Pooky napsal:
No tak nevím o co tu go ale z přečtení vidím že je tu věčïna stoj za ivou i když jí vůbec neznám....
jinak nechápu co děláte tak to napsala a je to názor pokud to bylo myšleno sarkasticky tak bych jí ho nechal ale opravdu nic sporstýho ani urážlivího mi to nepříjde... Surprised Surprised Surprised Surprised
Jinak ta soutěž by snad šla tak že každý z uživatelů by sem dal svoji nejlepší fotku klidně i upravenou at vidíme jak kdo umí s fotoshopem a pak by se to vyhodnotilo hech ¨tot vše Laughing Laughing
No tak zajímavej nápad, v první řadě by sme to přesunuli do NAŠE VAŠE FOTOGRAFIE : ) ! tak jestli zbytek souhlasí uvidime.....dáme fotky a pak by se udělal anketa.....ale stejnak mi to přijde takový eh oh no....hm ?

Ano šefe už to bude jenom mě prosím nemlatte hech hech
hehe...no uvidime co řeknou ostatní ....jinak ej fakt že to bude asi dost takový nevim možná ne dosti objektivní....uvidime Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nečum <->o
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:57 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





jony rači rovnou vyhlaš dejnu nebo tu pak bude k nevydržení Laughing

(((( sfl estm roox (( .. !-- ) beeyatch styx .../(//) hech
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: po říjen 23, 2006 6:59 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




hech hech hech hech hech hech hech hech tak to loleček vdoleček.....nejsmutnější na tom je to....že bych se ani nedivil.... :x :-X:-X:-X
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 4:10 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Já bych to radši nerealizoval, todle téma smazal a vysral se na to. Co sakra na těch věčnejch hádkách vidíte?????
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Pooky
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 5:29 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 36





Broupal napsal:
Já bych to radši nerealizoval, todle téma smazal a vysral se na to. Co sakra na těch věčnejch hádkách vidíte?????

Kdo se hádá??? Jinak je dokázaný že člověk stráví asi pětinu života spory s někým jiným Cool Cool Cool Cool *001* *001* *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 5:46 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Pooky napsal:
Broupal napsal:
Já bych to radši nerealizoval, todle téma smazal a vysral se na to. Co sakra na těch věčnejch hádkách vidíte?????

Kdo se hádá??? Jinak je dokázaný že člověk stráví asi pětinu života spory s někým jiným Cool Cool Cool Cool *001* *001* *001*
pěťinu Shocked No vsadil bych se, že u některých to bude ještě víc....že? vrrr ! Jinak když už sme u toho mohl by jsi poslat jako první fotku hehe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Pooky
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 6:00 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 36





<:Johny:> napsal:
Pooky napsal:
Broupal napsal:
Já bych to radši nerealizoval, todle téma smazal a vysral se na to. Co sakra na těch věčnejch hádkách vidíte?????

Kdo se hádá??? Jinak je dokázaný že člověk stráví asi pětinu života spory s někým jiným Cool Cool Cool Cool *001* *001* *001*
pěťinu Shocked No vsadil bych se, že u některých to bude ještě víc....že? vrrr ! Jinak když už sme u toho mohl by jsi poslat jako první fotku hehe Wink
hech Nooo nevím nevím ještě to tu tak neznám *001* *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2006 6:08 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Pooky napsal:
<:Johny:> napsal:
Pooky napsal:
Broupal napsal:
Já bych to radši nerealizoval, todle téma smazal a vysral se na to. Co sakra na těch věčnejch hádkách vidíte?????

Kdo se hádá??? Jinak je dokázaný že člověk stráví asi pětinu života spory s někým jiným Cool Cool Cool Cool *001* *001* *001*
pěťinu Shocked No vsadil bych se, že u některých to bude ještě víc....že? vrrr ! Jinak když už sme u toho mohl by jsi poslat jako první fotku hehe Wink
hech Nooo nevím nevím ještě to tu tak neznám *001* *001*
Já taky ne Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
tikva
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 10:29 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




když už nějaká soutěž tak třeba o nejhezčí ruku,nebo nohu nebo nějakou jinou část..Ksichty sou tady na každým rohu...A stejně,co by mělo bejt za ceny?..Pocit že sem vyhrál mi nestačí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pooky
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 36





tikva napsal:
když už nějaká soutěž tak třeba o nejhezčí ruku,nebo nohu nebo nějakou jinou část..Ksichty sou tady na každým rohu...A stejně,co by mělo bejt za ceny?..Pocit že sem vyhrál mi nestačí Laughing


no tak to by ti mělo stačit Smile Ale pokud něco opravdu chceš tak ti slibuju že tě nebud nazívat ošklivče hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 8:58 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




O cenu se nebojte v tom sem dobrej heh heh heh heh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Pooky
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:22 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.10.2006
Příspěvky: 36





<:Johny:> napsal:
O cenu se nebojte v tom sem dobrej heh heh heh heh

Jé a co bychom teda mohly vyhrát??? ja nic ja nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:28 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




heh,..ja budete uzavirat "soutez" a moje ehm..foto...tady jeste nebude,..tak pockejte,..az neco slusnyho fotnu,tak to tady prihodim,..ale bohuzel nemam zase tolik voplnyho casu a fotit v atelierech muzem jen ve skole Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:30 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ivule:-) napsal:
heh,..ja budete uzavirat "soutez" a moje ehm..foto...tady jeste nebude,..tak pockejte,..az neco slusnyho fotnu,tak to tady prihodim,..ale bohuzel nemam zase tolik voplnyho casu a fotit v atelierech muzem jen ve skole Sad
No na to už sem zvědaveh....jakože na foto z At.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kroci
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 9:32 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




nečum <->o napsal:
jony rači rovnou vyhlaš dejnu nebo tu pak bude k nevydržení Laughing

(((( sfl estm roox (( .. !-- ) beeyatch styx .../(//) hech

atojojo aji pastiku ji dej mona jako ze ji mate rat
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klímič
PříspěvekZaslal: st říjen 25, 2006 10:07 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




dejnaa_O: napsal:
jajulka202 napsal:
ty voe nechc bejt hnusná ale myshi je fakt blbka.... Razz sry ale jako já nevim proč se bezdůvodně navážíš do ivči!!!!!!!! ????????????? seš normoš???? as ne.... ty tu máš hromady foteeeeek a nikdo ti nenadává tak proč by nemohla ivča?? Wink
příště radši mlč!



neřekla jsem nic proti ní. aspoň ne v tomto topicu.. takže nechápu kam tím míříš


jo vždy se mi líbily hádající se ženy , houpajíci se ňadra , vlnící se boky letájíci kusy vlasů
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3

Přejdi na: