Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 katastrofy , nehody , úmrtí zaviněná nedbalostí « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Klímič
PříspěvekZaslal: pá listopad 24, 2006 11:25 pm    Předmět: katastrofy , nehody , úmrtí zaviněná nedbalostí Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




co si o tom myslíte , já vim že se o tom nedá moc hovořit protože to je strašně smutný že se to děje, ale co si třeba myslíte o těch dolech jak se bortí a pohřbívaj za živa, před chvíli sem četl na toto téma diskusy a docela mě překvapilo jak tam nějakcí velcí kluci píšou že jim to patří že je nelitujou a tak Sad Sad hech
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 10:18 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, já tu diskuzi teda nečet, ptrž mě u diskuzí nebaví většinou číst příspěvky těch lidí, co maj v hlavě nasráno, ale jestli je to tak, jak píšeš, tak se mi to jen poitvrdilo...
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 12:09 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ano .. takový ty silácký keci...na to neni nikdo zvědavej! Rozhodně to k tomu vůbec nepatří...a myslim si, kdo tohle píše neni tak nějak uplně normalně přismyslech. kdyby tam měl svýho tátu, tak bude mluvit jinak !!!! Sad Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
marťas
PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 12:33 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 27.9.2006
Příspěvky: 440
Bydliště: jížňák




pěkný hovada co to píšou jako fakt je to strašně smutný co se teď poslení dobou děje to je pořád něco buď s těma dolama, nebo je spoustu bouraček autobusu a další různý nehody, člověk aby se teď bál vylíz z domova!!!!!! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klímič
PříspěvekZaslal: ne listopad 26, 2006 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




já si to taky myslim sem rád že tu jsou normální lidi
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 6:26 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




http://www.novinky.cz/krimi/pri-srazce-aut-na-klatovsku-zemrelo-pet-lidi_102442_rkafg.html

ráno mi kvůli tomu nejel autobus,bydlim kilometr od toho
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 7:34 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




slyšel jsem to na E2 ... fakt hrůza Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Klímič
PříspěvekZaslal: út listopad 28, 2006 8:51 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




před chvíli mi to řekl kamarád a dost se mi z toho sevřelo hrdlo , tikvo máš to tam pět KM ale fakzt je to strašně smutný
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 5:18 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




Klímič napsal:
před chvíli mi to řekl kamarád a dost se mi z toho sevřelo hrdlo , tikvo máš to tam pět KM ale fakzt je to strašně smutný


jo tedka jo,když sedim u tebe doma..ale od mýho baráku je to kilák
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája202
PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:23 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




štve mě že některý lidi delaj neohrožený a pak kvuli nim zemřou nebo sou narvtalo zraněný nebo zraněný lidi... nevinny lidi !!! Sad Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klímič
PříspěvekZaslal: st listopad 29, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




jajulka202 napsal:
štve mě že některý lidi delaj neohrožený a pak kvuli nim zemřou nebo sou narvtalo zraněný nebo zraněný lidi... nevinny lidi !!! Sad Sad Sad Sad Sad

jo to máš pravdu
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klímič
PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:21 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




Obrovskou tragédií skončil požár statku v Jakubovicích na Orlickoústecku. Kouřem se tam udusila matka a tři děti. Záchranáři se je usilovně snažili oživit, marně. O tragédii informoval lékař záchranné služby z Ústí nad Orlicí.
30.11. 2006 20:49 - 21:01 Aktualizováno

JAKUBOVICE - "Hasiči našli v místnosti čtyři osoby - ženu a tři děti. Vynesli je ven a okamžitě začali s jejich oživováním. V něm pokračovali i přivolaní zdravotníci, ale přivést je k životu se již nepodařilo," řekla mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.

"Děti, které zahynuly, byly narozené v letech 2002, 2003 a 2006. Dalších sedm dětí se zatím uchýlilo na noc k příbuzným a známým ve vsi. Rodina měla celkem deset dětí, otec nebyl v době požáru přítomen," řekla mluvčí orlickoústecké policie Eva Sichrová.

Požár vypukl v obývacím pokoji v přízemí statku. Oheň podle Horákové nebyl příliš velký, k jeho uhašení stačil jediný proud vody a zásah trval jen asi půl hodiny.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Lanškrouna a čtyři sbory dobrovolných hasičů z okolí. Příčinu neštěstí nyní vyšetřují policie i hasiči, škody se odhadují zhruba na 200 000 korun. Sad Sad Sad
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája202
PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:23 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




Klímič napsal:
jajulka202 napsal:
štve mě že některý lidi delaj neohrožený a pak kvuli nim zemřou nebo sou narvtalo zraněný nebo zraněný lidi... nevinny lidi !!! Sad Sad Sad Sad Sad

jo to máš pravdu

a to mě vážně sere! Evil or Very Mad *001* :x Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jája202
PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:25 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




Klímič napsal:
Obrovskou tragédií skončil požár statku v Jakubovicích na Orlickoústecku. Kouřem se tam udusila matka a tři děti. Záchranáři se je usilovně snažili oživit, marně. O tragédii informoval lékař záchranné služby z Ústí nad Orlicí.
30.11. 2006 20:49 - 21:01 Aktualizováno

JAKUBOVICE - "Hasiči našli v místnosti čtyři osoby - ženu a tři děti. Vynesli je ven a okamžitě začali s jejich oživováním. V něm pokračovali i přivolaní zdravotníci, ale přivést je k životu se již nepodařilo," řekla mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.

"Děti, které zahynuly, byly narozené v letech 2002, 2003 a 2006. Dalších sedm dětí se zatím uchýlilo na noc k příbuzným a známým ve vsi. Rodina měla celkem deset dětí, otec nebyl v době požáru přítomen," řekla mluvčí orlickoústecké policie Eva Sichrová.

Požár vypukl v obývacím pokoji v přízemí statku. Oheň podle Horákové nebyl příliš velký, k jeho uhašení stačil jediný proud vody a zásah trval jen asi půl hodiny.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Lanškrouna a čtyři sbory dobrovolných hasičů z okolí. Příčinu neštěstí nyní vyšetřují policie i hasiči, škody se odhadují zhruba na 200 000 korun. Sad Sad Sad


no ty voe... chudinky dětičky... Sad ale i táta... Sad takhle ztratili všecko... i střechu nad hlavou... Sad
jeee nechci nikdy zazit... Sad Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 11:43 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Klímič napsal:
Obrovskou tragédií skončil požár statku v Jakubovicích na Orlickoústecku. Kouřem se tam udusila matka a tři děti. Záchranáři se je usilovně snažili oživit, marně. O tragédii informoval lékař záchranné služby z Ústí nad Orlicí.
30.11. 2006 20:49 - 21:01 Aktualizováno

JAKUBOVICE - "Hasiči našli v místnosti čtyři osoby - ženu a tři děti. Vynesli je ven a okamžitě začali s jejich oživováním. V něm pokračovali i přivolaní zdravotníci, ale přivést je k životu se již nepodařilo," řekla mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.

"Děti, které zahynuly, byly narozené v letech 2002, 2003 a 2006. Dalších sedm dětí se zatím uchýlilo na noc k příbuzným a známým ve vsi. Rodina měla celkem deset dětí, otec nebyl v době požáru přítomen," řekla mluvčí orlickoústecké policie Eva Sichrová.

Požár vypukl v obývacím pokoji v přízemí statku. Oheň podle Horákové nebyl příliš velký, k jeho uhašení stačil jediný proud vody a zásah trval jen asi půl hodiny.

Na místě zasahovali profesionální hasiči z Lanškrouna a čtyři sbory dobrovolných hasičů z okolí. Příčinu neštěstí nyní vyšetřují policie i hasiči, škody se odhadují zhruba na 200 000 korun. Sad Sad Sad

No jo, to bylo kousek od nás... Sad Sad Sad Je to zlý, 7 dětí příjde o mám a dalši 3 umřou s ní ...
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: