Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
 Tak a jedeme na nové verzi !!! « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 2:54 pm    Předmět: Tak a jedeme na nové verzi !!! Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Snad se vše podařilo Rolling Eyes snažil jsem se Rolling Eyes Pevně doufám, že už půjde na 100% ukazování nových příspěvků. Pokud zjistíte "nějaký Error" dejte vědet... ja nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nečum <->o
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 3:25 pm    Předmět: Re: Tak a jedeme na nové verzi !!! Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





<Johny> napsal:
Snad se vše podařilo Rolling Eyes snažil jsem se Rolling Eyes Pevně doufám, že už půjde na 100% ukazování nových příspěvků. Pokud zjistíte "nějaký Error" dejte vědet... ja nic


takže už uvidim nový příspěvky a nebudu se muset přihlašovat? Laughing sem zvědav
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 3:34 pm    Předmět: Re: Tak a jedeme na nové verzi !!! Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




nečum <->o napsal:
<Johny> napsal:
Snad se vše podařilo Rolling Eyes snažil jsem se Rolling Eyes Pevně doufám, že už půjde na 100% ukazování nových příspěvků. Pokud zjistíte "nějaký Error" dejte vědet... ja nic


takže už uvidim nový příspěvky a nebudu se muset přihlašovat? Laughing sem zvědav
*001* *001* *001* snad jo podej pak zpravu ty testere jeden
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nečum <->o
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 4:59 pm    Předmět: Re: Tak a jedeme na nové verzi !!! Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





<Johny> napsal:
nečum <->o napsal:
<Johny> napsal:
Snad se vše podařilo Rolling Eyes snažil jsem se Rolling Eyes Pevně doufám, že už půjde na 100% ukazování nových příspěvků. Pokud zjistíte "nějaký Error" dejte vědet... ja nic


takže už uvidim nový příspěvky a nebudu se muset přihlašovat? Laughing sem zvědav
*001* *001* *001* snad jo podej pak zpravu ty testere jeden


deto ... zatim
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*****
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 5:39 pm    Předmět: Citovat

Organizace Hebmilo
Organizace Hebmilo

Založen: 4.12.2005
Příspěvky: 588
Bydliště: mám




chvála johny, zatím to jede... snad to pobezi dalsich par let dobre Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kroci
PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 9:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




to je dobri dost
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája202
PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 11:08 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




honzíček je šikulka Razz !!!
_________________

***************************************
kámoši z přátelství může vzniknout láska, ale z lásky už málokdy přátelství... kámoši
***************************************
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1

Přejdi na: