Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 X energie « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
PetrHorak
PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:02 pm    Předmět: X energie Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 16





Dobrý večer. Počítal jste někdo, zda se nyní vyplatí přejít ke společnosti X energie ? Rodiče k nim přešli a jsou spokojeni, prý jsou levnější než velcí dodavatelé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marcel85
PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 9:41 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 29.1.2013
Příspěvky: 20





Určitě ano, protože mi z přeplatku zůstaly finance na dovolenou. V pohodě se finančně vejdu díky levným letenkám společnosti http://www.fajnletenka.cz/emirates/ a přidám k tomu ušetřené peníze, které mám bokem. Snad to přítelkyně ocení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nautiluss
PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 8:01 pm    Předmět: x energie Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 10.9.2015
Příspěvky: 14





My se společností x energie máme pozitivní zkušenosti, máme přeplatky, a dokonce se nám snížili i měsíční platby, takže jsou levnější, za sebe doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kája
PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 1:24 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 20.10.2015
Příspěvky: 11





Já mám s nimi teda stejné zkušenosti jako vaši rodiče, taky jsme od velkého dodavatele přešli k X Energie a opravdu jsou i pro nás levnější, takže spokojenost...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslavek
PříspěvekZaslal: pá listopad 06, 2015 1:51 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 5.11.2015
Příspěvky: 19





U nás se objevil jejich prodejce, kterého bych normálně asi vyprovodil, ale šikovně zabrnkal na strunu nizkým cen za energie, což na mě zapůsobilo, vzhledem nehorázným sumám, které platíme. Tak mě přesvědčil, že bychom mohli platit o něco méně a proto jsme se dohodli. Platíme asi o desetinu méně, ale já bych uvítal slevu tak 50% jako to bylo kdysi, ale vzhledem k experimentům jakým jsou solární elektrárny to asi nebude nikdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smolík
PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2015 8:06 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 4.12.2015
Příspěvky: 28





X Energie mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit, ceny mají nižší než hlavní dodavatel u nás a se zákaznickým přístupem jsem byl spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Machyč
PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2015 5:44 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.12.2015
Příspěvky: 11





My jsme se k Xenergii dostali díky naší finanční poradkyni, když jsme zařizovali přepis veškerých energií. Sama nám jí navrhla, jelikož s ní má dobré zkušenosti. Hlídá nám cenu, abychom náhodou neplatili více, než by jsme museli. Zatím jsme u nich rok a jsme spokojeni, jelikož ceny drží tak jak byly při změně nastaveny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vachy
PříspěvekZaslal: út únor 09, 2016 1:24 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 9.2.2016
Příspěvky: 11





Alternativec, který mě přesvědčil, že dodrží své slovo. Cena za odběr nám o několik málo procent klesla, přesně to nedokážu odhadnout. Ale platím míň což je pro mě stěžejní. Nějakými změnami si život komplikovat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťas
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 3:58 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 10.2.2016
Příspěvky: 12





Smolík napsal:
X Energie mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit, ceny mají nižší než hlavní dodavatel u nás a se zákaznickým přístupem jsem byl spokojen.

Tak mi od nich máme jen plyn, ale za chvilku nám bude končit smlouva elektřiny, kterou máme zatím uzavřenou jinde. Aktuálně řeším jestli s ní zůstat kde jsme nebo si je také převést pod Xka. Takže by mě zajímalo, jestli se mi je vyplatí k nim převádět. Chápu dobře, že u nich máte obojí. Tak by mě zajímalo jak to vidíte a jak se to v reálu jeví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smolík
PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 1:33 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 4.12.2015
Příspěvky: 28





Víťas napsal:
Smolík napsal:
X Energie mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit, ceny mají nižší než hlavní dodavatel u nás a se zákaznickým přístupem jsem byl spokojen.

Tak mi od nich máme jen plyn, ale za chvilku nám bude končit smlouva elektřiny, kterou máme zatím uzavřenou jinde. Aktuálně řeším jestli s ní zůstat kde jsme nebo si je také převést pod Xka. Takže by mě zajímalo, jestli se mi je vyplatí k nim převádět. Chápu dobře, že u nich máte obojí. Tak by mě zajímalo jak to vidíte a jak se to v reálu jeví.

Zdravím Vás, ono celkově, ať už sjednotíte komodity kdekoliv, tak Vám to ve skutečnosti dá lepší cenu, takže pokud chcete zůstat s Xenergií, jako že vypadá že ano, tak bych si převedl i tu elektřinu. Nám to vychází celkem solidně, když je to jak se říká pod jednou střechou a vyřizování máte pak také mnohem jednodušší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štajny
PříspěvekZaslal: pá červen 17, 2016 11:06 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 31.3.2016
Příspěvky: 6





Mně se líbí, že mi vše chodí najednou a vše můžu zaplatit najednou a nemusím tak roztahaně čekat na jednotlivé složenky a lítat tak na několikrát na poštu. Už abych měl internetový bankovnictví a měl tyhle lítačky úplně z krku. A jednoznačně souhlasím, že platby nám u nich taky klesli při sloučení. Takže i já mohu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davas
PříspěvekZaslal: út srpen 02, 2016 2:59 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 22.3.2016
Příspěvky: 10





Také jsem s Xenergií dlouhodobě spokojen, sám jsem si nechal poradit od kamaráda, co se v energetice pohybuje a byla to pro mě myslím si že dobrá volba. S cenou jsem rozhodně níž než jsem býval u klasického velkého dodavatele. V tohle je ta změna poznat nejvíc a člověka to potěší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johnny
PříspěvekZaslal: út září 13, 2016 2:28 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 4.9.2016
Příspěvky: 12





Heleďte to musíte posoudit podle vlastní spotřeby, vyzkoušejte eru kalkulačku a uvidíte. Je to alternativní společnost, takže si myslím, že ve finále by jste na tom prodělat neměl a naopak by jste z toho mohl vyprofitovat nějakou tisícovku. Ale blíže soudit nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clódka
PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2016 1:34 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 6





Dobrý den, nevím jak se k tomu mám postavit, moji rodiče podepsali smlouvu se společností X energie na sdruženou dodávku energií, je to pro ně první taková to změna, jinak doposavad byli stále u jednoho a tatáž dodavatele. Co jsem se zatím stačila podívat na internetu, tak s tím tarifem co jim slečna dala, tak by nejspíš mohli něco málo ušetřit a měli by to na dva roky.. no tak nevím.. mám to nechat plavat, jak se jim to ukáže a nebo to hnedka začít řešit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smolík
PříspěvekZaslal: pá listopad 11, 2016 3:41 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 4.12.2015
Příspěvky: 28





Clódka napsal:
Dobrý den, nevím jak se k tomu mám postavit, moji rodiče podepsali smlouvu se společností X energie na sdruženou dodávku energií, je to pro ně první taková to změna, jinak doposavad byli stále u jednoho a tatáž dodavatele. Co jsem se zatím stačila podívat na internetu, tak s tím tarifem co jim slečna dala, tak by nejspíš mohli něco málo ušetřit a měli by to na dva roky.. no tak nevím.. mám to nechat plavat, jak se jim to ukáže a nebo to hnedka začít řešit?

Ahoj Clódko, jestli chceš poradit, tak by bylo dobré sem třeba hodit nějaké bližší informace.. jako jak vysoký mají vaši odběr, u koho byli původně a jaký tarif mají teďka na novo napsaný, aby se podle nějakých indicií dalo určit jak se vám to projeví. Já mám třeba Xenergii už delší domu a spokojený jsem, ale nechci vám tu mazat med kolem pusy. Kalkulace se udělá jednoduše, když budou údaje, záleží na vás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clódka
PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2016 1:41 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 6





Díky za vaší ochotu, bližší údaje vyzjistím. Pokud byste mi udělal nějakou přibližnou kalkulaci, byla bych jedině ráda, sama jsem v tom laik a neorientuji se v tom. Jsem ráda, když z vyúčtování vyčtu jestli mám přeplatek či nedoplatek. Smile Na internetu jsem si zatím projížděla pár diskuzí s recenzemi k X energii a přijde mi, že se tam o nich píše celkem dobře, lidi si na podstatné věci nestěžují. Každopádně detaily zjistím a písnu vám je sem. díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clódka
PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2016 4:54 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 6





Zdravím, tak jsem něco vyzjistila, tak snad vám to bude stačit.. rodiče bydlí v Jihlavě v bytě, kde mají sazbu d02d, distribuce i dodavatel je místní a s potřebu mají u elektřiny kolem 2335 kwh a u plynu zas 423,79 kwh. Doufám, že z toho budete víc moudrý než já. Bavila jsem se s rodiči a brali by jakoukoliv malou slevu, tak snad to s tou X energií vyjde dobře. Budu napnutá, jak to vyjde. Díky c.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3

Přejdi na: