Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 X energie « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Smolík
PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2016 1:30 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 4.12.2015
Příspěvky: 28





Tak jsem na to kouknul i když vaše údaje nejsou zcela úplný, co jste tu uvedla, ještě to chtělo jaký mají tarif, ale v pohodě, zadal jsem tam běžný tarif co mají dodavatelé. A vyšlo mi to tak, že u elektřiny by vaši rodiče ušetřili zhruba za rok pětistovku, ale plyn bych nechal tak jak mají, u toho se jim to nevyplatí. Pro vaší vlastní kontrolu můžete vyzkoušet http://kalkulator.tzb-info.cz, kde to sama uvidíte, sám jsem jí k porovnání použil, je nezávislá, takže se u výpočtů nemusíte ničeho obávat. Takže když to shrnu tak když by jste chtěli dělat změnu, tak jen u té elektřiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clódka
PříspěvekZaslal: po leden 16, 2017 2:08 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 6





@Smolík
Díky za vaší snahu, nakonec jsme to nechala celý plavat. Jak si to zařídili tak to maj. Samozřejmě budu ráda, když jim to vyjde tak jak píšete, že by alespoň na té elektřině něco ušetřili. Dál to hold budu řešit až za dva roky, pokud teda rodiče nebudou chtít zůstat, ale to se tepřiv uvidí, takže ještě jednou díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Modrak
PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 2:08 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 29.11.2016
Příspěvky: 12





Loňský rok byl cenově takový průměr, ale se stejnými zálohami se nám vrátila celkem slušná suma. Jsem zvědav, kolik pošlou letos, podle čísel co si doma shraňuju z měřidel, tak jsme měli o poznání nižší spotřebu, ale na chatě nám zase stoupla. Tak snad se nám to nějak vyrovná a budeme u nich v plusu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan
PříspěvekZaslal: út březen 28, 2017 3:16 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.3.2017
Příspěvky: 7





Zdravím, jak vnímáte skoupení X energie? Vím, že to už není zrovna aktuální téma, ale zajímal by mě i jiný názor než ten můj, co jsme si na to vytvořil. Můj názor je takový, že jestliže vše zůstane při starém ohledně podmínek, cen a přístupu, jako to bylo doposavad a na X energii se to nepodepíše, tak zůstanu i nadále u nich. S počínáním dodavatele jsem byl v předchozích třech letech spokojen, tak snad to bude pokračovat i nadále, nerad bych měnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vachy
PříspěvekZaslal: st červen 07, 2017 3:19 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 9.2.2016
Příspěvky: 11





Milan napsal:
Zdravím, jak vnímáte skoupení X energie? Vím, že to už není zrovna aktuální téma, ale zajímal by mě i jiný názor než ten můj, co jsme si na to vytvořil. Můj názor je takový, že jestliže vše zůstane při starém ohledně podmínek, cen a přístupu, jako to bylo doposavad a na X energii se to nepodepíše, tak zůstanu i nadále u nich. S počínáním dodavatele jsem byl v předchozích třech letech spokojen, tak snad to bude pokračovat i nadále, nerad bych měnil.

Nějak zvlášť to neprožívám, nevím kdo byl v čele. Myslím si, že se změna majitele ani nijak zvlášť neprojevila, a proto nevidím důvod X Energii měnit, budu od nich odebírat nadále, ba naopak uvažuji o připojení dalšího odběrného místa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan
PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 1:20 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.3.2017
Příspěvky: 7





Takže v podstatě na to máte stejný názor jako já. Já další místo neplánuji připojit, nemám co bych připojoval, ale doporučit X energii dalším to můžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verycha
PříspěvekZaslal: út srpen 22, 2017 7:26 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.5.2017
Příspěvky: 13





Co já vím tak se stala jen dcerkou, což pro nás zákazníky nic nemění. Nehledě na to, že pod velkou firmou má X Energie větší jistotu zůstat na trhu atraktivní, alespoň tak to celý na mě působí. Já rozhodně nic měnit nebudu do tý doby, dokud se něco radikálně nezmění. Já jsem stále u nich v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strawberry
PříspěvekZaslal: pá říjen 06, 2017 12:38 pm    Předmět: Prodejce od X Energie Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 5.12.2016
Příspěvky: 5





Dobrý den, byl u vás u někoho podobně jako u mě prodejce energií? Cápek se mi představil, že je od společnosti X Energie už jsem o téhle možnosti slyšela, že je možné takto změnit dodavatele, měnil jste ho taky takhle někdo? Já že jsem to udělala, prodejce byl docela sympoš a povídal mi, že bych si mohla ušetřit během zimy i kolem dvou tisíc, a to mě na tom zaujalo nejvíc, proto jsem mu ten papír podepsala. Jak to máte zařízený vy? Je to co jsem udělala OK?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smolík
PříspěvekZaslal: út říjen 24, 2017 11:43 am    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 4.12.2015
Příspěvky: 28





Byli a už dokonce několikrát, jenže po prvním vyřízení smlouvy ostatní odchází tak jak přišli. Od doby co jsem si smlouvu sjednal podobně jako vy přes prodejce X energie, tak už se o to víceméně nestarám. Když jsem se díval na internet, tak ty smlouvy jsou stejný jako byste si je zařizovala přímo u nich, takhle u toho máte přidanou hodnotu jejich servisu, že to máte z domova Smile já s tím problém neměl a vše mám ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clódka
PříspěvekZaslal: po listopad 06, 2017 2:51 pm    Předmět: Re: Prodejce od X Energie Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2016
Příspěvky: 6





Strawberry napsal:
Dobrý den, byl u vás u někoho podobně jako u mě prodejce energií? Cápek se mi představil, že je od společnosti X Energie už jsem o téhle možnosti slyšela, že je možné takto změnit dodavatele, měnil jste ho taky takhle někdo? Já že jsem to udělala, prodejce byl docela sympoš a povídal mi, že bych si mohla ušetřit během zimy i kolem dvou tisíc, a to mě na tom zaujalo nejvíc, proto jsem mu ten papír podepsala. Jak to máte zařízený vy? Je to co jsem udělala OK?


Ahoj, moji rodiče tímto nešťastným způsobem taky změnili dodavatele. Už jsem to tu dřív taky řešila, co a jak s tím mám dělat, ale došla jsem do stádia, že jsem rodiče při nich nechala, bylo mi to tu i raděno. První fakturu od X energie teprve čekají, ale zatím jak to všechno se změnou probíhalo, tak to bylo v poho, alespoň tak mi to rodiče tvrdili. Ale jak říkám výslednou cenu ještě posoudit nemůžem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Strawberry
PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2017 3:27 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 5.12.2016
Příspěvky: 5





Díky za reakce, docela jste mě s tím uklidnili, musím teda říct, že podepsáním smlouvy to neskončilo a komunikují se mnou, takže má firma aspoň zájem, z čehož mám dobrý pocit, že nejsem jen další ovečkou do stáda.. :normal:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miranda
PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 2:13 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 23.9.2017
Příspěvky: 15





Dobrý den, ráda bych se tu s vámi také krátce podělila o svou zkušenost s firmou X Energie. S firmou mám podepsanou smlouvu na dodávku někdy od roku 2012, kdy u měl podomní prodejce. Zprvu byl můj záměr pouze zredukovat cenu za plyn, ale rovnou mi obhájil proč bych k tomu plynu měla přidat i elektřinu, že takto to budu mít alespoň u sebe a správa bude jednodušší. Nakonec musím uznat že pán měl pravdu, starost je to jednodušší i v papírech a energie mě u nich stojí méně a z toho mám radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Terry
PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2018 12:46 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 20.3.2018
Příspěvky: 22





Miranda napsal:
Dobrý den, ráda bych se tu s vámi také krátce podělila o svou zkušenost s firmou X Energie. S firmou mám podepsanou smlouvu na dodávku někdy od roku 2012, kdy u měl podomní prodejce. Zprvu byl můj záměr pouze zredukovat cenu za plyn, ale rovnou mi obhájil proč bych k tomu plynu měla přidat i elektřinu, že takto to budu mít alespoň u sebe a správa bude jednodušší. Nakonec musím uznat že pán měl pravdu, starost je to jednodušší i v papírech a energie mě u nich stojí méně a z toho mám radost.


Mirando, taky k nim máme převedený obě energie a ani jsme se k tomu nenechali přemlouvat, manžel s tím přišel rovnou a sám. Je to cca 5 let a nemůžeme si to oba vynachválit, takže pan prodejce moc dobře věděl, proč vám to doporučit. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miranda
PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2018 1:10 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 23.9.2017
Příspěvky: 15





No já už bych ani teď jinak nechtěla, zvykla jsem si na to, takže vím, že nejdřív přijde plyn a do 14 dnů elektřiny. Dřív jsem strašně řešila i účty, ale co to mám u X Energie, tak jsem v klidu, protože vím, ty účty u nich vždycky byly v pořádku a hlavně… HLAVNĚ levnější! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Effan
PříspěvekZaslal: st září 12, 2018 8:48 am    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 11.4.2018
Příspěvky: 17





Já jsem od Xenergie přijal nabídku na odběr sloučených energií, dali mi společnou nabídku, která vycházela hodně optimisticky, že jsem jí přijal. Nebyl jsem vůči tomu ani moc skeptický, protože už při kalkulaci to vycházelo slušně, realita už mi to jen potvrdila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miranda
PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 4:04 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 23.9.2017
Příspěvky: 15





Já je mám od roku 2012, né že bych na vždycky pěla ódy, ale levnější jsou stále. X Energie mi odsouhlasila i změny v platbách, takže já mám zkušenosti opravdu pozitivní. Linku už jsem také párkrát využila.. poradili. Víc nepotřebuji shánět, klape to, jsem spoko. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katelion
PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2018 8:37 am    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 29.3.2018
Příspěvky: 16





Já jsem hledal levnějšího dodavatele a naskytla se mi možnost vzít energie od X Energie, měla slušnou nabídku pro domácnosti v rámci které byla elektřina i plyn, a jelikož jsem chtěl změnit dodavatele u obojího tak jsem to od nich vzal, zkušenosti s nimi mám za tu dobu převážně pozitivní, že je můžu doporučit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3

Přejdi na: