Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
 slovní jednoduchý fotbálek « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
lamax
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 10:27 pm    Předmět: slovní jednoduchý fotbálek Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




na poslední dvě písmena ve slově, např. autobus tak napíšete Usáma, prostě jednoduchý Wink



začínám:

Auto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kinte
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 10:41 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




Tomáš ..... btw něco podobnýho už tu je Wink
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Kinte napsal:
Tomáš ..... btw něco podobnýho už tu je Wink
ášeje btw. tam to je moc těšký na chápání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kinte
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 11:01 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




jo taaaaak Laughing ti dám návod .... je tam třeba ... SPAMER NEJVĚTŠÍ ... jo to chápeš ne ? takže ... deme na krok číslo 2, bereme v potaz že sis to přečet ... jo ? ok ? fajn, jsem rád že to chápeš ... takže krok č.2:

SPAMER NEJVĚTŠÍ <------ vidiš ty 2 TLUSTÝ PÍSMENA?? ... oni normálně nejsou tlustý, ale já se ti to snažim ulehčit aby si je viděl, vidíš ? jo ? fakt ? no super, jestli jo splnil si krok č.2 ! gratuluju ... ted to nejtěžší !!! takže pozorně čti a dávej pozor, jo ? OK ... deme na to

KROK Č.3 <--- tady bacha, nejvyšší stupeň obtížnostim jestli se na to nejcejtíš tak do toho nechoď ....

takže pokud jsi splnil krok č.1 a č.2 (což asi jo, jinak by si se sem nedostal) tak teoreticky dokážeš splnit krok č.3 ...
Máme 2 tlustá písmena na konci druhýho slova (oni nejsou tlustý, já ti to jenom vyznačil aby si to líp viděl ... chápeš ne ? ne ?? jak ne ? no proto ... už sem si myslel). Tak ty 2 písmena vemeš a uděláš z nich 2 slova .... pozor !!!! ------>>>>> !!!!! z předposledního písmena uděláš první slovo ; z posledního uděláš druhý slovo <<<<-------

Tudíž v našem případě to budou písmena Š jako Šimon nebo šourek, to je na tobě a Í jako ... no ... a sem v p*deli ... Í jako ... no nekoukej na tu čárku ... mysli si že je tam jenom krátký I ... sem línej to předělávat .... takže máme 2 písmena Š a I a z těhlech 2 písmen uděláš 2 slova
takže příklad : ŠIŠLAVÝ IDIOT nebo ŠPATNÉ ICQ nebo tak ... to už je na tobě ...

Tak to je můj podrobný návod jak hrát s námi tuto hru Laughing tak doufám že se polepšíš a budeš to výborně zvládat hodně štěstí ! hech
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 11:13 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




asi mi z toho jeblo Shocked Shocked Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kinte
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 11:20 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 444
Bydliště: Praha 12 - 6 + 4 :D




JEŠTĚ MI ŘEKNI ŽES TO NEPOCHOPIL !!! Laughing
_________________
No ... právě !
>>>:.Kinte.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lamax
PříspěvekZaslal: ne listopad 27, 2005 11:26 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Kinte napsal:
JEŠTĚ MI ŘEKNI ŽES TO NEPOCHOPIL !!! Laughing
ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2005 12:39 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




mno, tak tady je snad jasný návod...... Wink díky Kinte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1

Přejdi na: