Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
 Konečně Update FORA na 2.0.21 « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: út prosinec 12, 2006 6:05 pm    Předmět: Konečně Update FORA na 2.0.21 Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Tak o co jde! Neustále jste mě tu "právem" bombardovali at už funguje ukazování nových příspěvků tak jak má. Dále záloha databáze atd atd atd...

Po dlouhé době jsem se do toho opravdu vložil a dnes jsem vše vyzkoušel na nečisto na zkušební adrese www.zk.najdes.com jde o téměř komplet kopii našeho fora i s tématama i s příspěvkama! Prozatím jsem neměl dostatek času vyzkoušet ukazování nových příspěvků, ale řekl bych že by to mělo jít...proto prosím :arrow: Napište tam klidně nějaký blbosti a zkoušejte a testujte! (avatary, ranky atd....tam zatim nefungují šlo mi především o to nejdůležitější věci )

Koho to zajímá - technické udaje:
Dříve jsem vždy zlohoval komplet celou databázi a to jsem neměl šanci...to nejde ani dodnes. tak sem se rozhodl vyzkoušet zálohovat pouze potřebné tabulky v databázi př ( Users, post_text, post....atd) Dále jsem naistaloval nové čisté forum (nejnovější verzi) a tam umazal několik tabulek, které jsem se chystal nahradit. Vše se podařilo až na jednu věc, že se nešlo přihlásit. Bylo to tím, jelikož nová verze má o dva řadky navíc v tabulce jen jsem je přidal a bylo....

ZKOUŠEJTE A PIŠTE: POKUD VŠE PUJDE TAK JAK MÁ, O VÍKENDU PŘEVEDEME NA NOVOU VERZI A NOVOU DATABÁZI.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 2:49 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




přidány ranky, avatary, banlisty, skupiny.....


www.zk.najdes.com


Pokud si zde něco chcete zálohovat, avatary, podpisy atd atd...je na to právě teď vhodná chvíle, kdyby se náhodou něco pokakalo :--XXX

Již zítra se chystá UPDATE fora ... :!:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nečum <->o
PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 5:05 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





takže řikáš zejtra se všecko posere a začínáme nanovo jo? Laughing
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: st prosinec 13, 2006 6:22 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




nečum <->o napsal:
takže řikáš zejtra se všecko posere a začínáme nanovo jo? Laughing
vubec to nepřivolávej...ne snad ne larvo Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1

Přejdi na: