Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 Xichty « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 11:06 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




Ivča napsal:
jo,taky jsme s Milánkem řikali,že už nebudem pít,protože pak vypadáme ještě víc tragicky než normálně Shocked
důkaz:


no jinak mi připadá mnohem lepší sem dát něco takovýho, než se schválně xichtit,protože když je to schválně,tak nikdy nevznikne tak skvělej xicht jako když je to omylem Mad hmm yea aha ..................... Shocked



řekla bych .. spíš nechutné než skvělé :DDDDdd Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ninja
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Ivča
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 3:15 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




dejnaa_O: napsal:
Ivča napsal:
jo,taky jsme s Milánkem řikali,že už nebudem pít,protože pak vypadáme ještě víc tragicky než normálně Shocked
důkaz:


no jinak mi připadá mnohem lepší sem dát něco takovýho, než se schválně xichtit,protože když je to schválně,tak nikdy nevznikne tak skvělej xicht jako když je to omylem Mad hmm yea aha ..................... Shocked



řekla bych .. spíš nechutné než skvělé :DDDDdd Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ninja

mně tvoje držky připadají tak trochu trapné a taky ti to necpu ...jen tak mimochodem.... blázen ....zřejmě jsem to nenapsala dost srozumitelně,ale to slovo "skvělej" bylo myšleno tak trochu hyperbolicky heh :hmm: // to teda pro ty méně chápavé Cool
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klímič
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




myslím ivčo že ted to dejna nemyslela zle ??? Mýlim se ???
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Klímič napsal:
myslím ivčo že ted to dejna nemyslela zle ??? Mýlim se ???

no moment a vyznělo snad z toho mýho příspěvku,že já tam myslím něco zle?? Mad jestli jo,tak to teda pardooon hmm yea aha
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klímič
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




,,mně tvoje držky připadají tak trochu trapné a taky ti to necpu ...jen tak mimochodem....'' tohle mi přišlo jako narážka Very Happy ale nechci se do tebe navážet Laughing dejna mi taky někdy sere Very Happy
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Klímič napsal:
,,mně tvoje držky připadají tak trochu trapné a taky ti to necpu ...jen tak mimochodem....'' tohle mi přišlo jako narážka Very Happy ale nechci se do tebe navážet Laughing dejna mi taky někdy sere Very Happy

no tak už by jí to někdo mohl říct,ne? Shocked Shocked néé tak jako kdykoli dá ona nějakou fotku,tak ani nepípnu... hmm yea aha a když dám něco já,tak si samozřejmě kecy odpustit nemůže...ale tak to je jedno,stejně je to teda asi jen můj názor blázen
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Klímič
PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:54 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




Ivča napsal:
Klímič napsal:
,,mně tvoje držky připadají tak trochu trapné a taky ti to necpu ...jen tak mimochodem....'' tohle mi přišlo jako narážka Very Happy ale nechci se do tebe navážet Laughing dejna mi taky někdy sere Very Happy

no tak už by jí to někdo mohl říct,ne? Shocked Shocked néé tak jako kdykoli dá ona nějakou fotku,tak ani nepípnu... hmm yea aha a když dám něco já,tak si samozřejmě kecy odpustit nemůže...ale tak to je jedno,stejně je to teda asi jen můj názor blázen
jo odpustit si to může ale stejně asi tak ty nemusíš bejt jako ona
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RuSo.
PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Aleee ženský, nehádejte se.....

Všichni tu maji hezké fotky.....
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




RuSo. napsal:
Aleee ženský, nehádejte se.....

Všichni tu maji hezké fotky.....


no zrovna tady moc hezkých fotek nebude Laughing
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KuRt
PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Mástr
Mástr

Založen: 5.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: KT the best město...najde te tu strašně moc kun(d) jak se na internetu píše




já nesouhlasim se Sašou...sou to opravdu nehezké možná až blitkotvorné fotečky Smile Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 Strana 17 z 17

Přejdi na: