Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Májkl... Májkl... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Ganga
PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 2:15 pm    Předmět: Májkl... Májkl... Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 803
Bydliště: Karviná




Vše co se majkla týče TADY
FANKLUB ANTIFANKLUB VŠICHNI VÍTANÍ


sem si dovolil zveřejnit dobovou pepsi reklama
Bronks Pepsi spot! kůůůl Laughing

je to opičák, víme, prostě Májkl
_________________
ju ar d big bos !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, je to sice takovej šašek, ale musim uznat, že některý jeho songy jsou fakt dobrý. Například jeden z nejznámějších Billy Jean, který byl (trochu poupravený) použitý i v té reklamě. Tady je videoklip a tady je záznam z koncertu.
A některý jeho tanční kreace jsou taky úžasný. Mě třeba dodneška dostává jeho známý moonwalk.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




Broupal napsal:
No, je to sice takovej šašek, ale musim uznat, že některý jeho songy jsou fakt dobrý. Například jeden z nejznámějších Billy Jean, který byl (trochu poupravený) použitý i v té reklamě. Tady je videoklip a tady je záznam z koncertu.
A některý jeho tanční kreace jsou taky úžasný. Mě třeba dodneška dostává jeho známý moonwalk.

souhlas!! přesně tak no.. billy jean je fakt totální písnička.. a tak jako on se neumí pohybovat snad nikdo..
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ganga
PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2007 11:17 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 803
Bydliště: Karviná




Já jel jednu dobu moc do toho doma sem řádil před televizí bylo mi tak 6 a rodiče mě chtěli přihlásit do kroužku na Majkla, jenže sem byl stydlivy tak to nakonec zustalo jen u te televize pak přišli PetShop boys májkl upad na druhou příčku u mě se vryl nejvic do pamět klipem Black&white a později Earth song
_________________
ju ar d big bos !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: