Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Mona líza.... :D je to kóča « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: so prosinec 10, 2005 11:33 pm    Předmět: Mona líza.... :D je to kóča Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




myslím, že je to docela vtipný....mno ale zase takhle si dělat srandu z nejhodnotnějšího obrazu na světě..... Smile























Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Broupal
PříspěvekZaslal: ne prosinec 11, 2005 11:56 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Já myslim, že to klidně jde. Vůbec nechápu, proč je to "nejhodnotnější" obraz na světě. Je to jen malý obrázeček (V Louveru sou mnohem větší a podle mě i hezčí), na kterym je jen divná ženská.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 12:44 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




ppřesně, tuhle sme se o tom učili a je to fakt malinkatý....sem docela čuměl.... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2005 1:18 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








tjn on je o to desnej zajem, ale moc to nechapu, kdyz sem tam byla, takova masa lidi, kolem tohohle jednoho obrazu, ani sem na nej nevidela. Nejsem znalec a ani jim bejt nepotrebuju, sama si najdu, co se mi libi a tahle "pani" me nijak zvlast nezaujala. . .
Návrat nahoru
Broupal
PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2005 12:24 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




SunnyCZ napsal:
tjn on je o to desnej zajem, ale moc to nechapu, kdyz sem tam byla, takova masa lidi, kolem tohohle jednoho obrazu, ani sem na nej nevidela. Nejsem znalec a ani jim bejt nepotrebuju, sama si najdu, co se mi libi a tahle "pani" me nijak zvlast nezaujala. . .

Jo, to sou přesně moje slova. A ještě mě naprdlo, jak je za sklem, tak se vubec nedala vyfotit. (viz. zde) Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2005 2:05 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Broupal napsal:
SunnyCZ napsal:
tjn on je o to desnej zajem, ale moc to nechapu, kdyz sem tam byla, takova masa lidi, kolem tohohle jednoho obrazu, ani sem na nej nevidela. Nejsem znalec a ani jim bejt nepotrebuju, sama si najdu, co se mi libi a tahle "pani" me nijak zvlast nezaujala. . .

Jo, to sou přesně moje slova. A ještě mě naprdlo, jak je za sklem, tak se vubec nedala vyfotit. (viz. zde) Evil or Very Mad Evil or Very Mad
ona je za sklem? ja myslel že ne :cry:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*****
PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2005 5:08 pm    Předmět: Citovat

Organizace Hebmilo
Organizace Hebmilo

Založen: 4.12.2005
Příspěvky: 588
Bydliště: mám




myshi napsal:
musí být ve nejlíp vákuový vitríně minimálně s menším obsahem kyslíku protože ten je prudce erozivní. protože kdyby se k ní dostal smog dnešního století tak ji tam nech týden a bude ouplně zničená. prostě ji musí chránit... ješiš já sem zas jak paprikaa :D jestli to byly blbosti co sem napsala fakt nevim. protože fakt nemám sílu to dočíst... protože ouplně na moje víčka uplně zachvátiila gravitace. nemůžu se kouknout výš jak na klávesniciiiiii
!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA pomooooooc co když když pohnu ještě víc dolů už nebudu moct kouikkat ani ne klávesnici AAAAAAaaaaa bože bože bože ožoe bvoež ooeb žoieb ůajůoitu §ads
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes hech hech hech hech hech hech hech hech hech hech hech hech hech hech :D Embarassed Idea ...........

pardon že ruším spamování, ale nejsi trochu blázen? tolik smajlíků snad ani není potřeba. a proč píšeš velkým zeleným úchyláckým písmem? ještě jednou se omlouvám, že ruším spam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2005 4:48 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








viz.seznam.cz

Vědci konečně zveřejnili výsledek bádání, které trvalo skoro 500 let. Záhada úsměvu Mony Lisy byla rozluštěna do takových detailů, že by nad tím možná žasnul i sám Leonardo. Tedy budeme-li věřit závěrům, k nimž došla amsterodamská univerzita.

15.12. 2005 12:43
PAŘÍŽ - Podle nizozemských badatelů úsměv prozrazuje z 83 procent štěstí, z devíti procent pohrdání, ze šesti procent strach a ze dvou procent hněv. Tyto hodnoty prý zjistil počítačový program, který vědci vymysleli společně se svými kolegy z univerzity v Illinois a který bere v úvahu rysy obličeje a srovnává je se šesti základními lidskými pocity.

Leonardo maloval obraz několik let
Obraz, který je nejslavnějším exponátem pařížského muzea Louvre, začal Leonardo da Vinci malovat v roce 1503 a pracoval na něm několik let. Do Francie, kam ho na svůj dvůr pozval král František I., ho přivezl poté, co za něj jeho objednatel, manžel Mony Lisy Francesco del Giocondo údajně odmítl zaplatit, protože se mu nelíbil.

Program, který Nizozemci použili k údajnému rozluštění záhady, by prý v budoucnu mohl sloužit k adaptaci počítačů podle nálad jejich uživatelů a také k sofistikovanému sledování osob.
Návrat nahoru
Inquiete
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 3:38 pm    Předmět: Re: Mona líza.... :D je to kóča Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




<:Johny:> napsal:
myslím, že je to docela vtipný....mno ale zase takhle si dělat srandu z nejhodnotnějšího obrazu na světě..... Smile























Laughing
Ale uznejte, ze ta prvni vypada jak bobr... Laughing ...no ja osobne mam radsi abstraktni umeni.... Mona Lisa je pro me moc nezajimava.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 3:54 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno já tak nějak vůbec obrazům nerozumím...ale tohle se mi líbilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: