Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Potrat? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
marťas
PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 10:51 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 27.9.2006
Příspěvky: 440
Bydliště: jížňák




jsem pro potrat když ta holka to dítě nechce tak bude na něj celej život stejně kašlat a nebo až se narodí tak ho odloží někam k popelnicím takže je lepší potrat......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája202
PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 12:21 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




marťas napsal:
jsem pro potrat když ta holka to dítě nechce tak bude na něj celej život stejně kašlat a nebo až se narodí tak ho odloží někam k popelnicím takže je lepší potrat......

¨
hmm je to tezky...
jsme meli ve tride v prvaku kamosku a ta otehotnela jenze mela tak super rodice a pritele ze si to dite nechala a toho pritele si vezme hned jak bude moct... uz s nim i bydli.... Smile a byla se za nami podivat ma krasny kulatoucky brisko a bude mit kluka ale sama priznala ze si mela davat pozor ze si zkazila destvi ze ted uz bude s tim mrňouskem a žádná zaábav jí nečeká a nemá ani do studováno... Sad ale zase se prý na to děcko těší... ale zase další mínus je to že na to ještě člověk v šestnácti nemá zcela vyvinuté tělo a porod pro ni bude velmi tezkej.... a ted nekdy ma termin.... myslim ze 12. nebo 13. prosince.. Smile tak ji cela trida drzime palecky a myslime na ni a moc se nam po ni styska.... Sad

a dalsi vec... muj kluk mel holku... mladou holku... nereknu kdo to byl a ani nic jinho pac nechci pomlouvat... vsak par lidi to bude vedet...
no abych se vratila mel mladou holku 15letou... Evil or Very Mad ale uz s ni dlouho dlouho nic nemel a ona si po 5tydnech prijde s tim ze je v jinaci.. ze ceka mimino... a ze uz byla na potratu... atd... a dalsi vec... podel zakona do 18let je lekar povinen hlasit kazdou diagnozu kterou stanovy dotycnemu clovekovi do 18let rodicum... !!! :!: :!: jinak je trestne stihan a muzemu byt sebrana licence a diplom.... :!: :!: a mimochodem ta dotycna slecna... o ty to rodice nevedli ani nikdo a potrat ji prej zaplatil jeji soucasny kluk...a ta doktorka prej tohle dela casto a ze je to uplne normalni a jeste jedna vec ta slecna vubec nebyla v nemocnici ale lezela doma a navic hned za 1den sla na zabavu Shocked myslite ze by ji po potratu bylo skvele tjak psychicky tak fyzicky... ??? a ani potvrzeni memu klukovi neukazala ze byla v tom a ze byla na potratu protoze to ma ten jeji radoby soucasnej kluk co se momentalne nekam najdenou odstehoval.....ta slepicka vymyslela peknou pohadku.... jelikoz to nebyla pravda.... a sama to pak memu klukovi neprimo rekla... a potiz je v tom ze to vi ted skoro všicky lidi u nas... (vite kde) v milevsku to neni.... a pry sme to rozkecala ja... já ktera kdyz se to dozvedela byla malem na prasky a malem to se mnou seklo... tak co bych z toho mela??

CO SI O TOM MYSLITE???????

jeziš to sloh... ja nic sem zvedava na vase ohlasy... please piste sve nazory... diky predem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2006 11:34 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, já bych se sebral, šel za tou holkou a pořádně bych si to s ní vyříkal, ať teda jako ukáže to potvrzení, nebo ať drží hubu, případně bych jí jednu fláknul ... Laughing Laughing Laughing A nebo bych se zašel zeptat tý doktorky (jakožto potencionální otec) aby potvrdila jak to bylo.
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Lucka Malaníková
PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 26





Nikdy v životě bych na porod nešla. Lukášek je to nejhezčí co mě v životě potkalo.
_________________
Jsem 25-letá svobodná maminka na mateřské dovolené. Ve svém volném čase se věnuji svým stránkám www.xvibratory.cz a především svému synu Lukáškovi (2,5 roku). Ráda fotografuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3

Přejdi na: