Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Výstřiky do tmy « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 12:18 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




klajfirka napsal:
Ivule:-) napsal:
myshi napsal:
Ivule:-) napsal:
myshi napsal:
Ci2o napsal:
Ivule:-) napsal:
Ci2o napsal:
Ivule:-) napsal:
Ci2o napsal:
myshi napsal:
kuš kinte :D FUJ tolik litrů tyjo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

dala by sis?? Very Happy chuťovka.. hech

mno,...heh,..jako pokud ti to chutna.............. Very Happy Very Happy Very Happy Laughing *001* *001*

jsem to tušil že se to obrátí proti mě ale co už... Very Happy todle jsem nezkoušel a nikdy nebudu... ja piju jen PIVO Idea

mno tak,..a jestli si uz o tom premyslel,myslis si ze by ti to chutnalo? *001*
no,..a nevis jestli to chutnalo osobe,kterou radeji jmenovat nebudu,.. Very Happy Laughing ?? (myslim osobe muzskeho pohlavi v Prstne)

myslíš nejmenovaného Tomáše Kaniu?? tak to nevím.. se musíš zeptat jeho.. Very Happy a pokud jde o mě.. tak nevidím důvod proč bych to měl vůbec brát do pusy.. :x






já to slyšela od bendy.... takže jsem tomu nechtěla věřit.... známe... ty jeho historky o padesáti vypitých pivech a pak o příchodu domů po svejch.... no ale pak mi to řekl´ještě jeden důvěryhodnej zdroj takže jsem neměla důvod pochybovat...... Laughing

jakoze Benda ,..to? nebo to o Tomasovi... :?: *001* Laughing *001*

no jako to s těma pivama jsem tam uvedla jen pro ukázku důvěryhodnosti informací pocházejících z tohoto zdroje..... pro nic víc ani míň

ale stejne,...o tom se bude mluvit jeste hooodne dlouhou dobu,a bukvu z neho bude delat porad nekdo,...je zvlastni jak se tady v nasem zapadakove jedna blbost s tebou nese peknou dobu,...
to se nenese jen tam u vás.. ja jsem to věděla etě dřív než jsem tomáše znala...Very Happy kamoš mi to vykládal i když jsem z petrovic skoro nikoho neznala, až pak mi na obeckách když mi tam nějaké lidi představoval tak u tomáše poznamenal ještě tu kravinu.....Very Happy to se rozneslo pěkně rychle...Very Happy


to joo,..a jak ses nebo odkad ses dostala az k nasi "podivne" petrovicke komunite?? Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 1:26 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




Ivule:-) napsal:
klajfirka napsal:
Ivule:-) napsal:
myshi napsal:
Ivule:-) napsal:
myshi napsal:
Ci2o napsal:
Ivule:-) napsal:
Ci2o napsal:
Ivule:-) napsal:
Ci2o napsal:
myshi napsal:
kuš kinte :D FUJ tolik litrů tyjo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

dala by sis?? Very Happy chuťovka.. hech

mno,...heh,..jako pokud ti to chutna.............. Very Happy Very Happy Very Happy Laughing *001* *001*

jsem to tušil že se to obrátí proti mě ale co už... Very Happy todle jsem nezkoušel a nikdy nebudu... ja piju jen PIVO Idea

mno tak,..a jestli si uz o tom premyslel,myslis si ze by ti to chutnalo? *001*
no,..a nevis jestli to chutnalo osobe,kterou radeji jmenovat nebudu,.. Very Happy Laughing ?? (myslim osobe muzskeho pohlavi v Prstne)

myslíš nejmenovaného Tomáše Kaniu?? tak to nevím.. se musíš zeptat jeho.. Very Happy a pokud jde o mě.. tak nevidím důvod proč bych to měl vůbec brát do pusy.. :x






já to slyšela od bendy.... takže jsem tomu nechtěla věřit.... známe... ty jeho historky o padesáti vypitých pivech a pak o příchodu domů po svejch.... no ale pak mi to řekl´ještě jeden důvěryhodnej zdroj takže jsem neměla důvod pochybovat...... Laughing

jakoze Benda ,..to? nebo to o Tomasovi... :?: *001* Laughing *001*

no jako to s těma pivama jsem tam uvedla jen pro ukázku důvěryhodnosti informací pocházejících z tohoto zdroje..... pro nic víc ani míň

ale stejne,...o tom se bude mluvit jeste hooodne dlouhou dobu,a bukvu z neho bude delat porad nekdo,...je zvlastni jak se tady v nasem zapadakove jedna blbost s tebou nese peknou dobu,...
to se nenese jen tam u vás.. ja jsem to věděla etě dřív než jsem tomáše znala...Very Happy kamoš mi to vykládal i když jsem z petrovic skoro nikoho neznala, až pak mi na obeckách když mi tam nějaké lidi představoval tak u tomáše poznamenal ještě tu kravinu.....Very Happy to se rozneslo pěkně rychle...Very Happy


to joo,..a jak ses nebo odkad ses dostala az k nasi "podivne" petrovicke komunite?? Cool
to je top secret...Razz ;) ale petrovických znám celkem dost...=) a o vaší podivné komunitě toho vim.. no asi moc ne ale sem tam cosi..=D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ci2o
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 9:19 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 9.1.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: myslim že myshi to vystihla dobře tak co k tomu dodat... prostě VIDLÁKOV




top secret.. Very Happy Very Happy Very Happy ale ja v tom prsty nemám... vážně..
_________________
Ci2o@seznam.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 9:27 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




Ci2o napsal:
top secret.. Very Happy Very Happy Very Happy ale ja v tom prsty nemám... vážně..
no zasvětil mě tam do většiny věcí stary ne?Razz takže v tomhle prsty nemáš.. ale.. však víš.. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 5:48 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




klajfirka napsal:
Ci2o napsal:
top secret.. Very Happy Very Happy Very Happy ale ja v tom prsty nemám... vážně..
no zasvětil mě tam do většiny věcí stary ne?Razz takže v tomhle prsty nemáš.. ale.. však víš.. Very Happy Wink


ze by nekdo z Kaniu??? heh
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




Ivule:-) napsal:
klajfirka napsal:
Ci2o napsal:
top secret.. Very Happy Very Happy Very Happy ale ja v tom prsty nemám... vážně..
no zasvětil mě tam do většiny věcí stary ne?Razz takže v tomhle prsty nemáš.. ale.. však víš.. Very Happy Wink


ze by nekdo z Kaniu??? heh
myslíš mara nebo tomáše? ee Surprised raďoš trunkát mě tam do vaší komunity zasvětil.. heh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cataphract
PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 11:34 pm    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 117
Bydliště: Banská Bystrica




Ja si to po tme nerobím a vždy je vreckovka nachystaná po ruke Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hellixcs
PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 248
Bydliště: Trutnov




marťas napsal:
tak to teda nevím ale někam do neznáma do tmy nestříkám!!!!!!!! Surprised



jojo, taky by se to mohlo nešŤastně vymstít, ještě by se mohlo stát, že by se vytvořilo děťátko temňátko Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellixcs
PříspěvekZaslal: so leden 20, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 6.1.2007
Příspěvky: 248
Bydliště: Trutnov




Cataphract napsal:
Ja si to po tme nerobím a vždy je vreckovka nachystaná po ruke Razz Razz Razz


jj, jistota je jistota :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KuRt
PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

Mástr
Mástr

Založen: 5.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: KT the best město...najde te tu strašně moc kun(d) jak se na internetu píše




Já to mam fosforový tudíž to v noci občas i svítí takže to najdu vždycky Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucka Malaníková
PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 9:41 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 25.8.2012
Příspěvky: 26





Dobrá otázka Laughing ale odpovídat nebudu Rolling Eyes
_________________
Jsem 25-letá svobodná maminka na mateřské dovolené. Ve svém volném čase se věnuji svým stránkám www.xvibratory.cz a především svému synu Lukáškovi (2,5 roku). Ráda fotografuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pravniklaska
PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 10:03 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 26.8.2012
Příspěvky: 11





Nehledám, jdu spát. Smile Ráno moudřejší večera.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swpol
PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2012 8:28 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 13.11.2012
Příspěvky: 16





Tady se do tmy nestříká www.swingersaci.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 Strana 4 z 4

Přejdi na: