Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 Milujete??? TEĎ? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




xavian napsal:
Johny55 napsal:
Xavian....je vidět že si z toho hodně hotová, smutná a bezmocná. Ovšem životní chvíle nejsou jen růžové a pevně věřím že za par dnu, týdnu možná měsícu se vše srovná. Hlavně vždy pamatuj kluk přijde a odejde, zlomí ti srdce nebo naopak....ale přátelé ty tu budou (pevně doufám) pořád! Drž se děvče...chce to najit si jinou obět pokud uz to dal s touto nejde.... ja nic


jaká oběť?? Laughing já nejsem žádná kudlanka nábožná Surprised Laughing
razně řečeno Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
xavian
PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




Johny55 napsal:
Xavian....je vidět že si z toho hodně hotová, smutná a bezmocná. Ovšem životní chvíle nejsou jen růžové a pevně věřím že za par dnu, týdnu možná měsícu se vše srovná. Hlavně vždy pamatuj kluk přijde a odejde, zlomí ti srdce nebo naopak....ale přátelé ty tu budou (pevně doufám) pořád! Drž se děvče...chce to najit si jinou obět pokud uz to dal s touto nejde.... ja nic


jojo, všechno co řikáš je pravda, vím, že to přejde, že zas bude krásně, že přijde někdo jinej, kdo mi zase vrátí pocit štěstí, ale bude to trvat dlouho...nejsem z těch, který dokážou zapomenout na kluka během tří tejdnů, ani bych nechtěla taková bejt, i když by to asi ušetřilo spoustu trápení a tohle musim dodat: On mi srdce neláme, chová se ke mně dá se říct mile a v pohodě, něco jako kámoš a do dnešního dne sem mu neřekla nic, co by mu mohlo napovědět, co k němu cítím...dokud nemá holku a nedal mi košem, tak mám pořád ještě možnost se snažit s tím něco udělat...a i kdyby měl zůstat "jen" tím kámošem, litovat toho nebudu, to se nedá, takhle to prostě chodí...uvidim uvidim, jak to bude až se s nim za pár dní potkám...už teď vím, jak mi bude, paradoxně budu moc ráda, že můžu bejt s nim (z větší části teda s našima kámošema)...proč já musim bejt tak nemožně paličatá a nepoučitelná a prostě si nenechám vysvětlit, že asi tenhle "pán" nebude nic pro mě? Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
xavian
PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 11:11 am    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




Johny55 napsal:
xavian napsal:
Johny55 napsal:
Xavian....je vidět že si z toho hodně hotová, smutná a bezmocná. Ovšem životní chvíle nejsou jen růžové a pevně věřím že za par dnu, týdnu možná měsícu se vše srovná. Hlavně vždy pamatuj kluk přijde a odejde, zlomí ti srdce nebo naopak....ale přátelé ty tu budou (pevně doufám) pořád! Drž se děvče...chce to najit si jinou obět pokud uz to dal s touto nejde.... ja nic


jaká oběť?? Laughing já nejsem žádná kudlanka nábožná Surprised Laughing
razně řečeno Shocked Shocked


ja nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
xavian
PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




Tak sem tu zas, snad nikomu nebude moc vadit, že to tu "trošku" zaspamuju, takovym blábolenim, ale jás tim musim ven, to se nedá udržet pod pokličkou...už několik stránek tu pořád jen píšu, jak mi je mizerně a jak je svět strašnej...tak obrátíme list a jednou pro změnu konečně můžu napsat, že sem šťastná...strašně krásně moc, nebesky a zároveň pekelně, no slova na to nestačí...po tom, co sem ho naposledy viděla, s mojí exkamarádkou a exvrbou v náručí, sem se moc bála ho potkat, bála sem se, že se to vrátí, že mi bude mizerně...nebylo, v rpvní chvíli sem si ale ani nebyla jistá jestli vůbec mám tolik ráda jeho nebo snad někoho jinýho, ty pocity co se dostavily byl tolik jiný, neznámý a zmatený...a silný...ale stačilo jedno jeho slůvko, jedinej pohled těch jeho pomněnkovej očí a já věděla, že tohle je to, co sem tolik chtěla, bejt s nim, i když kromě něj tam bylo ještě 21 lidí, kámoši, přátelé, prostě lidi, kter pro mě moc znamenaj a pro který snad i já něco znamenám. A jeden člověk, jeden pro mě znamenal snad víc, než všichni kolme, byla sem a pořád sem stejně strašně bláznivě nádherně šťastná jako tu noc. Pomalu se až bojím, že to byl jen sen, ačkoli sem nezamhouřila nai oka, nemohla sem jít spát, každá chvilička, kterou smím strávit s ním je mnohem vzácnější...ale sen je jediná "věc" ke které se to dá přirovnat, každej pohled do těch jeho blankytnejch studánek, každý slůvko, který mi patřilo, každej pohled, který mi věnoval, každá vteřina strávená v ejho blízkosti je pro mě neskutečná a snová, sladká a posvátná, dal mi strašně moc, ani o tom neví, prožla jsem s nim (jasně že i s lidma kolem) několik krátkecj a přesto předlouhejch hodin, který nikdy nebudu moct vymazat z paměti, nikdy dřív jsem nebyla šťastnější, nebyla sem schopná (a ještě ani teď nejsem) myslet na něco jinýho než na něj a na to že to byla skutečnost, v tu chvíli jakoby nic jinýho neexistovalo, jakoby se i čas zastavil...všechno, všechno co nás tu noc spojovalo, každý slovo, každá třeba i náhodná fotka, pokaždý když sme spolu dávali vodnici, když sme se "prali", když mě lechtal (netušila sem že má tolik síly, ani nevim, jak sem z toho sevření vymanila, asi ho začal provokovat někdo jinej...byla to sranda, jen já v tom viděla něco víc, ale takhle dlouho už sme si nezablbli, bláznili sme jak mal děti, bavili se jak už dlouho ne a bylo nám báječně...někomu míň, někomu víc, ale asi sem byla nejšťastnější ze všech, moc pro mě znamenalo tam bejt, i když si možná někdo bude klepat na čelo pro č tak jančim kvůli tomuhle (a jakože by se někdo takovej určitě našel)...ať si mě třeba maj za blázna, dyť já beztak blázen sem, blázen do jeho úsměvu, blázen do jeho hlasu, blázen do toho, jakej je - je milej, přátelskej, vždycky člověka dokáže rozesmát, ale i donutit ho k tomu, by se o něj bál, jo i k tomu mě donutil...odjel ráno brzo a nebyl nejstřízlivější...strašně sem se bála, že se někde rozseká...blázen....blázen o kterým doufám, že jednousnad jednou, možná budu moct říct "můj blázínek"...ale takhle nezodpovědnej je jen k sobě, jak jde o ostatní, je moc opatrnej, moc hodnej, takovej apoštol, když nese jméno Pavel...dal mi co nikdo dřív, pocit absolutního štěstí, i když jednou možná to nevyjde, budu mít na co vzpomínat a i přesto co bude, někde v koutku duše se najde místo, kde budu šťastná jako ten večer, tu noc, to ráno...byo to dlouhý a bylo to krátký...ale hlavní je že to BYLO...sem moc vděčná i když ani nevím komu a za co, ale sem, za to že je, za to jakej je a za to že chvílema "patřil" mně...věděla sem, že mi na něm záleží...vím, že mi na něm záleží jako na nikom, že je mým smyslem života, že je podstatnou součástí mého života, že bez něj to nejde...jde ale i nejde...každej můj úsměv je jedno velký díky náhodě, která mi dala ho poznat...i když láska k němu občas bolí, j krásná a dává mi víc než mi někdo může vzít...doufám, že mi jednou dovolí, říct mu, co všechno pro mě znamená...říct mu ta dvě slova, co poslední dobou ztrácí kouzlo...ale ne pro mě, nemrhám jimi, slova "Miluji Tě" mám jen pro něj a doufám, moc si přeju aby je jednou ode mě chtěl slyšet...vážně sem šťastná, moc šťastná Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
nečum <->o
PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





vojna a mír kua dost
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča
PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




ty jo,ty umíš tak nádherně psát.Kdykoli si od tebe cokoli čtu,tak jen žasnu,jaký píšeš nádherný slohy.Je to opravdu moc hezky spracované,chválím heh ačkoli je v tvých příspěvcích mnoho smutku a bolu,tak se objevil přece jeden,který je sice furt plný lásky,ale zároven i štěstí. Když vidím,jak jsi štastná z tohodle,nedokážu si ani představit,jak bys musela být štastná,kdyby jsi mu opravdu mohla říkat "miluji tě" a bylo by to opětované heh ale slohově opravdu chválím THUMBS UP
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xavian
PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




Ivča napsal:
ty jo,ty umíš tak nádherně psát.Kdykoli si od tebe cokoli čtu,tak jen žasnu,jaký píšeš nádherný slohy.Je to opravdu moc hezky spracované,chválím heh ačkoli je v tvých příspěvcích mnoho smutku a bolu,tak se objevil přece jeden,který je sice furt plný lásky,ale zároven i štěstí. Když vidím,jak jsi štastná z tohodle,nedokážu si ani představit,jak bys musela být štastná,kdyby jsi mu opravdu mohla říkat "miluji tě" a bylo by to opětované heh ale slohově opravdu chválím THUMBS UP


děkuju moc *77*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jája202
PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




tak tohle je fakt nádherný... a jsem šťastná i za tebe... po tolika příspěvcích smutku... je tohle to nejkrásnější co sem četla... seš velice emocionální človíček a je to cítíi v každém tvém slově... moc ti přeji aby ti to s tvým proncem snů vyšlo... protože kdo má sny má pro co žít, kdo nemá sny nemívá mnoho... takže držíím palečky... Smile
_________________

***************************************
kámoši z přátelství může vzniknout láska, ale z lásky už málokdy přátelství... kámoši
***************************************
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xavian
PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 9:33 am    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




Jája202 napsal:
tak tohle je fakt nádherný... a jsem šťastná i za tebe... po tolika příspěvcích smutku... je tohle to nejkrásnější co sem četla... seš velice emocionální človíček a je to cítíi v každém tvém slově... moc ti přeji aby ti to s tvým proncem snů vyšlo... protože kdo má sny má pro co žít, kdo nemá sny nemívá mnoho... takže držíím palečky... Smile


děkuju moc Very Happy poslední dobou mě pořád něco a někdo těší, naposledy včera - vypadla sem u nás na fesťák (takovej malinkatej multižánrák, ale byli tam například Bratři Ebenové nebo Jablkoň s Jaroslavem Svěceným, jinak kromě nich taky míň známí, i nějakcí Slováci, naše místní kapelky a tak...), zábava prima, ale jaký bylo moje překvapení, kdž sem zjistila, že on tam stojí za pípou a maká...noooo tak sem si šla popovídat, jojo neska je fakt moc krásně Smile navíc mám 2 nový kámoše, shodli jsme se na tom, že nám ublížila jedna a tatáž osoba (viz několik stránek zpět), ale spojujou nás i jiný věci...jsem moc ráda, že sem tam nakonec šla, čekala sem, že ho uvidim až za dlouho a ne hned za tejden, je to milý, moc hezký... to pivo nestálo za nic, ale "pan výčepní" dokázal pomotat hlavu mnohem víc a spolehlivějc...chjo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jája202
PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2007 10:19 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.6.2006
Příspěvky: 2079
Bydliště: tam kde je mi dobře... :-)




tak ja nevim... co delam jinak_?? poznala sem clekem mileho kluka... vypadalo to ze z toho neude jen jeden vecer... pravda ze sem s nim pak druhy den jela na motorce do boro na pout... a pak kdyz me vezl domu slibil ze se ozve a neozval... tak ja nevim... sic ho beru jako kamoše ale tak ozvat se mohl.... ale tak neni to to co bych chtela... asi by to nebylo ono...

a navic je nekdo kdo se mi uz dlouho mooooc líbí... a jediny co me fakt nejvic mrzi je teda si to,že ten kdo se mi fakt moc líbí... tak toho sem na posled videla pred mesicem a stejne vidim ty jeho oci a ten usmev porad... a ten clovicek mi chybi... kdyz uz sem se pred mseicem odhodlala k tomu ze povim,ze mi na nem zalezi vic nez na jinem tak proste prisle nekdo a jen rekl,ze uz musi jet domu.... a ja nestihla ric nic ejn pohe ahoj... s pocitem zmatenosti a nevedomky kdy zase ty jeho oci uvidim... kdy uslysim jeho hlas... a bude nekde blizko zart jeho usmev...
sama nevim proc ale proste mi nejde z hlavy... uz nejakejch víc než pár dní se mi líbí a je s nim hezky... moc hezky... tak zase přemýšlím kdy uvidim tu jeho milou tvář.... a přemýšlím jak říct, to co v sobě cítím... ted sem šťastná jen za jeho přítomnost... za chvíli kdy se ho můžu dotkonout ale přála bych si něco víc.... proč jen je to tak zvláštní.... sama nevím zda-li je to všecko tak jak je... ale vím,že ráda ho mám a je s nim fajn... jen nechci dopadnout jako před pár měsíci... kdy než sem našla odvahu něco říct sem všecko ztratila a přihlížela něčemu čemu s emi nechtělo věřit... ale nakonec sem se tim smířila... a zase se řiká kdomsi počká ten se dočká...ale zase aby se nečekalo dlouho.... ty jeho oči... vidim je pořád... je takovej stydlivej teda aspon s emi zda nevim zdali takovej opravdu je ale asi nejspiš jo.... v jednu chvíli sem měla pocit že mu nejsem zas tak lhostejná...

léto ještě nekončí a snad bude možnost kde a jak ho potkat a být chvíli s ním... už jen pro tu chvíli jeho úsměvu....
_________________

***************************************
kámoši z přátelství může vzniknout láska, ale z lásky už málokdy přátelství... kámoši
***************************************
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xavian
PříspěvekZaslal: pá květen 22, 2009 3:50 pm    Předmět: Citovat

Jednička
Jednička

Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pacov




hmm, koukam, ze jsem tu skoro dva roky nebyla ja nic
tak aspon sem hodim, ze se moje "citova situace" zmenila o 180°.. a ano, opet jednoho miluju, ale tentokrat s tim rozdilem, ze je to vzajemne Question hech
_________________
*77*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Miranda
PříspěvekZaslal: po leden 29, 2018 2:16 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 23.9.2017
Příspěvky: 15





ANO!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elia
PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2018 4:26 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 8.3.2018
Příspěvky: 11





Z celého srdce <3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 Strana 14 z 14

Přejdi na: