Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Europe Easy Energy « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
daniellz
PříspěvekZaslal: po září 16, 2013 8:55 pm    Předmět: Europe Easy Energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 4.1.2013
Příspěvky: 10





Jako dodavatele plynu mám již delší dobu Europe Easy Energy a jsem s nimi spokojen. Rozhodně nehodlám přecházet jinam, protože vím, že s nimi budu mít vždy jednu z nejlevnějších cen plynu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akina
PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2019 11:44 am    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.2.2018
Příspěvky: 6





Zdravím, ráda bych oživila tuto diskuzi a zeptala se na nějaké bližší zkušenosti a detaily ohledně firmy Europe Easy Energy. Koukala jsem na ně na internetu a přijde mi, že mají všechno hodně polopatické a pro mě jako nováčka fakt přehledné, je tomu tak i v reálu, když je člověk jejich zákazníkem nebo je to jen tak na oko? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Altaman
PříspěvekZaslal: pá září 20, 2019 9:39 am    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 31.12.2018
Příspěvky: 17





Ahoj, my u nich máme rodinný barák, kde jsou jakoby zvlášť dvě bytové jednotky a u obojího nám vedou elektřinu i plyn. Myslím si, že jsou to tři roky letos co jsme to u nich podepsali a zatím to máme bez problémů s dobrými zkušenostmi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
akina
PříspěvekZaslal: pá září 27, 2019 1:37 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.2.2018
Příspěvky: 6





Díky za vaše zkušenosti, já teda bydlim v malém bytě, ale určitě není na škodu vědět že i v baráku i když je rozdělený na byty vychází 3E dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silva
PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2019 11:08 am    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.10.2019
Příspěvky: 10





Ahoj, já bydlím v bytě 2+1 a mám u Europe easy Energy elektřinu, plyn se u nás v baráku nevede. Jako dodavatele jsem je v podstatě zdědila po předchozích nájemnících, pro mě to byla noname firma, ale nechala jsem to být, protože bych nic moc sama nevymyslela a jako za mě v pohodě, ve faktuře se vyznám, ta mi přijde celkem snadno rozluštitelná. Nevím co víc bys chtěla vědět Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michtl
PříspěvekZaslal: pá prosinec 06, 2019 3:03 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 5.12.2019
Příspěvky: 4





Cenou jsou určitě zajímaví, a jako smlouva je u nich na neurčito, takže podle mě je to dodavatel s nabídkou, která je v konkurenci obstojná i když se třeba teďka zdražuje. 
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Altaman
PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 4:22 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 31.12.2018
Příspěvky: 17





Cena se zvedá všude, s tim už se dneska hold musí počítat, mně se ale u Europe easy energy líbil přístup, takže i to hodně nahrálo tomu, že jsme se pro ně nakonec rozhodli a vzali energie od nich.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor
PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2020 12:13 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 20.2.2020
Příspěvky: 7





No včera jsem akorát četl, že se zas mají zvedat ceny, tak jsem na to hodně zvědavý, jestli to ovlivní i je. Zatím jsem s jejich cenami nikdy problém neměl, tak snad se na tom nic nezmění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Altaman
PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2020 12:33 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 31.12.2018
Příspěvky: 17





Jj ceny se zvedali, ale nejen u nich, jenže když jsem to protáhnul kalkulačkou, tak mi furt vycházeli 3E i po zvýšení ceny levněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuniš
PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2020 2:14 pm    Předmět: Europe Easy Energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.4.2020
Příspěvky: 3





Je to asi týden, co jsem se akorát díval  po internetu, kdo jak teď co nabízí a docela mě překvapilo, že i 3E se zaměřili na dodávky podle spotového trhu. Asi i kvůli tomu jsem tak našel nyní mezi nejlevnějšími dodavateli. Asi nebude od věci o nich opět pouvažovat. Měl jsem je v minulosti z aukce a šlapali dobře, po skončení jsem šel jinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Libor
PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2020 4:51 pm    Předmět: Europe easy energy spot Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 20.2.2020
Příspěvky: 7





Od novýho roku u toho sice zvyšují obchodní poplatek, ale ten spot u nich stejnak vychází dobře a v tom co platím se mi to téměř vytratí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Altaman
PříspěvekZaslal: pá leden 22, 2021 2:34 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 31.12.2018
Příspěvky: 17





Ano, tahle zpráva mi v prosinci taky dorazila, ale víte co, ono v lednu stejnak řada dodavatelů svoje ceníky tak upraví, takže to pak vyjde více či méně všude podobně. Jinam nejdu, pro pár stovek to pro mě nemá smysl a 3E jsou aspoň vůči zákazníkovi spolehliví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Souky
PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2021 7:29 pm    Předmět: Europe Easy Energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 12.11.2020
Příspěvky: 3





3E mi dost zlepšili cenu, chtěl jsem je vyměnit za nováčka co jsem našel, ale vyladili mi to tak vzal zpátečku a řešit to nebudu. V podstatě jsem došel k tomu co jsem chtěl a to je lepší cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kuniš
PříspěvekZaslal: pá duben 30, 2021 2:14 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.4.2020
Příspěvky: 3





tak jsem se k nim zas po nějaký době vrátil ale mám nakonec úplně jiný tarif, než jsem plánoval a vychází mě to ještě o něco líp.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: