Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 Comfort Energy « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Iriss
PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2019 3:06 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 15.2.2018
Příspěvky: 15





NN firmu opravdu nemám zájem měnit, jak jsem už psala, šlo spíš o mou zvědavost. Bohatě se spokojím s informacemi co mám, to podstatné mi dávají. Btw už mám od Comfortu přeplatek i vrácený, letos jedou celkem fofry. :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kukačka
PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 1:16 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 28.2.2019
Příspěvky: 4





Mně přišlo vyúčtování až tento měsíc, a taky mi vrací, takže uf uf, měla jsem trochu divokou zimu, kdy sem byla dost nemocná, tak jsem si topila o něco, víc, ale jsem ráda, že jsem to zmákla. 5stovek dobrých Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basik
PříspěvekZaslal: út duben 28, 2020 8:37 pm    Předmět: Comfort energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 30.3.2020
Příspěvky: 2





Letošní zima byla hodně v pohodě, moc jsme toho nepropálili a taky tak to vyúčtování vypadalo, nám Comfort vracel, takže musím říct, že jsem docela i ocenil, že nám sundali zálohy, protože teď se nám to hodí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štefek
PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 11:42 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 5.12.2019
Příspěvky: 7





My taky energie máme u Comfort energy, v podstatě se nám nabídli jako první alternativa, tak jsme je vyzkoušeli s jejich nabídkou u plynu i elektřiny, vyřízení zastali za nás a pak taky domluvili i přechod od původní dodavatele, kterýmu se to teda moc nelíbilo, ale my si nechali změnu udělat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tarek
PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2020 12:06 pm    Předmět: Comfort energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 6.8.2020
Příspěvky: 4





No oni s tím většinou dodavatelé mívají problém, když se jim oznámí změna, ale jsou i tací, kteří to umí využít a pak dají zákazníkovi lepší cenu jen aby si ho udrželi. A to jsem občas čumel, co jsem dostal za cenu. Myslím si, že tady to bude podobně, a že pak dají lepší tarif s cenou, ale zatím nemám zkušenost protože je měnit nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Basik
PříspěvekZaslal: pá září 11, 2020 9:39 am    Předmět: Comfort energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 30.3.2020
Příspěvky: 2





Ano, to už se mi taky stalo, ale stejnak jsem toho využil jen na rok a pak jsem odešel jak jsem původně chtěl, protože tady jsem se dostal ještě k o něco lepší ceně, než byla ta jejich retence.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richo74
PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2020 3:21 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2020
Příspěvky: 8





Já teda ty podpultovky moc rád nemám, takže prostě když změnu firmy, tak změnu firmy a ne že se nechám nahánět zpátky, že mi najednou chtějí dát lepší cenu. Jdu k firmě kde mi jí dají hned a když, tak pak udělám zas změnu. U Comfort En. jsem teďka domluvený na dva roky protože mě ten jejich tarif zaujal, klidně jsem ho mohl mít i na dýl, ale říkal jsem si, že takhle to bude ok a pak když tak uvidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakita
PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2020 4:45 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 11.11.2020
Příspěvky: 4





Já jsem si k nim letos v květnu převáděla energie, jednak mi je doporučila kamarádka, že je s nimi spokojená a pak když jsem s nimi telefonovala, tak i kvůli tý slevě co mi dali. U původní firmy jsme nic nedokázala vyhádat, tak jsem jim zamávala a čus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richo74
PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2021 3:47 pm    Předmět: Comfort Energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2020
Příspěvky: 8





Tak jasně, pokud se k ničemu nemají kor u stálýho zákazníka, tak o něj asi nemají tolik zájem. Dobře jste udělala. Já to teď nějakou dobu nemusím řešit a za tu cenu jsem rád, že to tak mám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara
PříspěvekZaslal: pá duben 16, 2021 12:01 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 16.4.2021
Příspěvky: 1





Od týhle firmy máme taky energie, už je to několikátej rok a jsme spokojený, jsem hlavně ráda, že nic nedoplácíme, faktura je pro mě stejnak vždycky stresující, co v ní přijde, ale fakt za tu dobu ani jeden nedoplatek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radyk
PříspěvekZaslal: po květen 31, 2021 5:38 pm    Předmět: Comfort energy zkušenosti Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 30.4.2021
Příspěvky: 5





Nedoplatky byly i u mě důvod proč jsem si našel novou a hlavně levnější firmu, Comfort mám teď krátce druhý rok a zatím jsem spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hynek
PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2021 2:39 pm    Předmět: Elektřina od Comfort Energy Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.8.2021
Příspěvky: 11





K těm jsem nedávno přešel kvůli lepší ceně, elektřinu mám podepsanou do příštího roku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2

Přejdi na: