Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Sweet dreams .) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2005 3:58 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




jj přesně....už několikrát se mi to stalo a všimni si , že i ve filmech....když jde o sen a začne třeba padat někdo ze skály tak se těsně před zemí probudí....hold sní insting je goood hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
sunii
PříspěvekZaslal: út únor 07, 2006 4:10 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








posledni dobou se mi zda kazdej den sen , naposled se mi zdalo ze sem byla na sidlisti a cestou k jednomu panelaku sli tri fotbalisti (meli kopacky, kratasy a kazdej v ruce flasku s pitim) a meli rozestupy tak jeden metr.ja tam stojim v tom snu a cekam co bude (opravdu jsem v tom snu vedela ze se mi to zda, sem uz celkem otrla, mam to kazdej den ) a jak tak cekam najednou priskoci typek, ma v ruce macetu a rika "podivej se" a s rozbehem ji tomu prvnimu fotbalistovi zasekne hluboko do hlavy , pak se vrati ke mne a povida "podivej se na ty druhy dva ani si nevsimnou ze sem zabil jejich kamarada" a pak doda "to me sere nejvic ze si toho nevsimaj" (mezitim nas dosel druhej fotbalista) a ten typek ho zase s vyskokem seknul do hlavy. Otocil se na me a rika "vidis to vubec nic..." .Mezitim nas dosel treti fotbalista.Taky ji dostal do hlavy, a apk se ten chlapek s macetou otocil na me a najednou mel takovej napul jako usmevavej sibalskej pohled a pohodil si s macetou v ruce, a jako by chtel najednou jeste neci rict.Ale ja sem se otocila a utikala na konec ulice kde jsem se odrazila a preskocila plot a utikala kolem nejakyho domu.. . . .. tak co ,) sem zvedava co bude zitra ,)
Návrat nahoru
tezca
PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 12:11 am    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 10.12.2005
Příspěvky: 138
Bydliště: Ostrov




nóóó... asi vim co by na to řekl Freud... Laughing a to nejsem psychoanalytik Laughing
_________________
partičky dealerů pervitinu na náměstí, duše utonulejch acetoňáků mezi rybníkama, čtyři akry volně rostoucí ganjy za nemocnicí, temný herácký oči sledující tě skoro z každýho balkonu každýho paneláku... bejvávalo. vzorná spolupráce mafie a podplacenejch policajtů z toho udělala takový menší detoxikační lázně, v důsledku je Ostrov mnohem čistší místo. svym způsobem dojel.
mafiany uz nam zavrely... ale kdo by proti nim svedcil, zas je pustej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 12:47 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Jo? Co?
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Lejzr
PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 1:50 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




Very Happy Very Happy to si dokazu uplne predstavit, takovej nesmysl snovej Very Happy Very Happy Very Happy to me sere nejvic ze si nevsimnou ze sem zabil jejich kamarada Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: pá únor 10, 2006 2:06 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








jo, taky by me zajimalo, co by rek freud. . .
Návrat nahoru
Namael
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 10:49 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Jen vám něco zajimávého napíšu o svých snech,ale přísahám(!),že si nevymýšlím!
Jednou sem kamosovi vypravel o vesteckych snech a ze je nekdy mivam. Rekl jsem mu i jeden zajimavej sen:
Jsem v telocvicne,lide hraji basket a nekdo mi hodi mic,at se prej pridam. Pridam se dam jeden gol a odchazim. Otocim se a najednou je hriste pryc,je tam bazen. topi se v nem kamoska. Skocim pro ni,vytahnu ji,podekovala mi a rekla neco o tom,ze ji nekdo topil. Takto sen pokracoval. Ve tride mi kamos rekl ze hral basket a ja se k nim pridal a kamoska,ze ji topila reditelka a ja ji v posledni chvili zachranil.
Kamos neveril a ja mu pak dal dukaz.
Sli sme spolu do tanecnich a ja mu rekl,ze se mi vecer zdalo,jak nekde stojime a jsou u nas 2 holky.Jedna se ho zepta kolik je hodin,da druha si se mnou chce zatancit. divny sen,na to ze stojime na zastavce,ale co. Vecer sme byli v tanecnich,promedovali. Jedna holka se zeptala kamose kolik je hodin a my uz se jen smali,protoze bylo jasne co rekne ta druha. Ano,rekla to,tim sem mu to dokazal
Dalsi sen.

Sedim u velkeho stolu v cerne mistnosti. Sedim s rodinou a kamosem. Jdu ovsem k jinemu stolu,ke stolu u okna,kde je muj kamos a ja nemam moznost mluvit,neumim to.
O tejden pozdeji mi zavolal kamos,ze si chce nekam vyjit s holkou a ze chce abych sel taky,ze prej pujdeme 4 a on nebude tak nervozni. Jeste dodal at moc nemluvim,abych ji neprebral,nebo tak neco,aby si ho vic vsimala. Sice jsem mel bejt s rodinou(jet za babkou) a kamosovi sem slibil ze k nemu pujdu,ale sel sem teda s tim prvnim kamosem. Sedeli sme u okna. nemluvil sem,aby bylo videt jeho. Rodinu i kamose sem nechal bejt,byl sem s nim. Prectete si znova zacatek toholhle pribehu,uz chapete?

Opet upozornuju,ze sem si nic nevymyslel,coz vam muzou vsichni zmineni lide klidne dokazat,dam vam klidne cisla.
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
M@to
PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




kokos normalne Final destination Wink Wink
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2006 9:12 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




me se zdalo,ze mi primo pred ocima prejeli kocku,...sem se ve snari docetla ze me ceka smrt tak zrovna sweet dream to nebyl,,, Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: so únor 18, 2006 9:04 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




myshi napsal:
hey sunny ouplně nejvíc vim co mysliš!!!!! uplně to samý se mi stane většinou když ráno ležim v posteli a ouplně celá se chci protáhnout... tak ouplně křeč. ale šílená bolest.... a chvíli to trvá než se to uklidní. máma říkala že je to z nedostatku magnesia ;-)


a horčík....to viš ja hybrit to znám taky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efendi
PříspěvekZaslal: so únor 18, 2006 9:05 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 2:21 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




efendi napsal:
Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........

to ja taky,a kdyz si to zapamatuju,tak si to nejsem po dni schopna vybavit,.. *001* hruza Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 7:58 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........

to ja taky,a kdyz si to zapamatuju,tak si to nejsem po dni schopna vybavit,.. *001* hruza Rolling Eyes


ty po dni,ale ja se v noci probunim jsem posrana strachy jit na zachod ale vubec nevim proč,jen vim že se mi neco hnusneho zdalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lejzr
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 9:19 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




efendi napsal:
Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........

to ja taky,a kdyz si to zapamatuju,tak si to nejsem po dni schopna vybavit,.. *001* hruza Rolling Eyes


ty po dni,ale ja se v noci probunim jsem posrana strachy jit na zachod ale vubec nevim proč,jen vim že se mi neco hnusneho zdalo

ja kdyz se v noci probudim, tak se bojim uprdnou, abych se nepos***l, tak jdu radsi na zachod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: po únor 20, 2006 4:07 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Lejzr napsal:
efendi napsal:
Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........

to ja taky,a kdyz si to zapamatuju,tak si to nejsem po dni schopna vybavit,.. *001* hruza Rolling Eyes


ty po dni,ale ja se v noci probunim jsem posrana strachy jit na zachod ale vubec nevim proč,jen vim že se mi neco hnusneho zdalo

ja kdyz se v noci probudim, tak se bojim uprdnou, abych se nepos***l, tak jdu radsi na zachod


Very Happy Very Happy hech ty si stracenej pripad hech Laughing si porid babu,ta te z toho vyleci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: út únor 21, 2006 3:42 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ivule:-) napsal:
Lejzr napsal:
efendi napsal:
Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Nikdy si nezapamatuji co se mi zdá........

to ja taky,a kdyz si to zapamatuju,tak si to nejsem po dni schopna vybavit,.. *001* hruza Rolling Eyes


ty po dni,ale ja se v noci probunim jsem posrana strachy jit na zachod ale vubec nevim proč,jen vim že se mi neco hnusneho zdalo

ja kdyz se v noci probudim, tak se bojim uprdnou, abych se nepos***l, tak jdu radsi na zachod


Very Happy Very Happy hech ty si stracenej pripad hech Laughing si porid babu,ta te z toho vyleci Laughing


A pokud nenajdeš hned tu pravou tak maš ještě par pokusu navíc.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: čt červen 15, 2006 2:55 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








kdyby se nekdo nudil, doporucuju tyhle sny ,)))

první sen
(teda, on už to byl několikátý sen ale z těch předchozích si pamatuju jen jeden a to málo, tak ho ani nepíšu)
byli jsme (naše rodina) u tety v bytě. . . a najednou tam jelo po zemi takové malé autíčko (větší angličák) které mělo vzadu dvě tužkové baterky. . .a přijelo k dalším autíčkům (které tam ležely jako hračky)a přilepilo (zmagnetizovalo nebo já nevim) si je za sebe. . .a rychle ujelo pryč. tak jsme na to hleděli a rychle utěkali za ním. . . a jako skovávalo se před nama v obyváku za gaučem, tak táta natahoval ruku pod gauč, aby mu ty autíčka sebral, záhadné autíčko tam popojíždělo a přemýšlelo, jak uprchnout, já jsem vylezl na gauč a snažil se na něj dosáhnout sezhora a tak. . . mno a když se nám teda podařilo všechny ty autíčka od sebe oddělit, tak znormálnělo i to divné, jako že se přestalo hýbat atd. konec. a mělo to být jako záhadný americký seriál — co bylo to autíčko zač? jakou mocí se vlastně hýbylo? nerozhýbá se ještě někdy? atd. záhada prostě.

druhý sen
byl jsem (myslím) se svou bývalou třídou a za dvě hodiny jsme měli psát písemku, nějakou docela těžkou, vůbec jsme to neuměli — a jako byli jsme vlastně opět nedaleko bytu naší tety. . . mno a všichni jsme byli neskutečně unavení, nevím už proč. . .a tak jsem (a pár dalších) šli k naší tetě, já jsem se natáhl v obyváku se sešitem a snažil se učit (a byla to písemka ze zsv, šlo o doplňování slov. .. snad to bylo něco jako že v písemce byly dvě slova a já jsem měl napsat to třetí). . .ale usnul jsem u toho. a když jsem se vzbudil, tak jsem zjistil, že jsem zaspal a začalo to už nějak před půl hodinou. . . jsem šel do kuchyně a po cestě jsem viděl, jak v ložnici spí jedna bývalá spolužačka, tak jsem si říkal, že jsem se asi sekl a že začínáme až někdy pak. . .v kuchyni jsem si napustil pohárek vody a vypil jsem ho. a tu jsem vedle sebe u stolu viděl sedět nějakého důchodce (nepřekvapilo mě to) který mi řekl, že v té ložnici je jeho žena. . . takže jsem si uvědomil, že jsem fakt zaspal — ale furt ještě nebyl konec té písemky, mělo na to být dost času, tak jsem rychle vyrazil, u vchodu do bytu jsem se ještě ptal toho důchodce, jestli neví, kde to vlastně píšeme, páč já neměl tucha. . . mi říkal, že v učebně b12 — to jako bylo o barák vedle. . .tak jsem šel k němu a tu jsem viděl, že k němu jdou i dvě mé spolužačky (šprtky. . .teda, jakože), tak jsem se zase zaradoval, že to přece jen ještě nezačalo a přidal se k nim. ale ty mně řekly, že ony už to mají napsané. . .a taky mně říkaly, kam jdu, že se to píše v učebně a01, jsem se jich zeptal, kde to je, tak mi ukázaly na protější barák a šly. jsem si pomyslel, že mi to taky mohly popsat podrobněj. ale když jsem přišel k tomu baráku, tak jsem viděl, že je tam směrovka k té mé učebně, tak jsem věděl, že to najdu. a teď: jsem tam někde uviděl takového dědu, japonce, starý, poněkud shrbený, pár šedivých vlasů, zkušenost ve tváři. a o tom jsem věděl, že to píše taky. . .a tak jsem šel za ním (respektive jsem teď v tom snu nebyl, jen jsem pozoroval toho dědu, jak jde k té učebně) — a ono to bylo až někde nahoře, se tam šlo po takových schodech, což byla docela sci-fi část, protože každý schod byly vlastně dva panely, které se vysunuly a spojily se sebou až chvíli před tím, než na ně měl člověk šlápnout, takže když děda vycházel ty schody, tak se to před ním vysunovalo všechno atd. a pak už rovnou v patře řádně vyskočil, nad ním se rozevřel strop a dopadl do dalšího patra tak. . mno — a tak jsme došli do té učebny (už oba dva) a měli jsme na to ještě tak půl hodiny. . .a tak si ten děda dostal papír se zadáním a tak a jsem viděl, jak se na to podíval, teď tam pomalu začal něco psát, třepala se mu ruka. . .a věděli jsme, že to s takovou rychlostí určitě něudělá a navíc to asi ani neumí. . .a on odhodil ten papír, zakříčel na vyučujícího "já ti useknu hlavu" vytáhl katanu a usekl mu ji. ehm. a jsem myslel, že to bude konec — ale on se tam pustil do všech okolo — jako takového tlouštíka tam povali na zem, sedl si na něj, usekl mu hlavu a začal bodat do přirození. . .jako enbylo to moc jemné. . .a jsem si uvědomil, že jsem vlastně ve filmu (konkrétně Aoi haru (Modré Jaro) — teda, já to enviděl, jen vím, že to má být o šikaně na střední škole, přičemž je to občas bráno s nadsázkou ->brutálnější. mno) a že se tomu vlastně máme všichni smát. . .ale uplně mi trnulo (teď nevim, jak je ta fráze . . . nee, to je Uplně mi zatrnulo. ehm, nebo tak něco asi. . .mno prostě) a pak sjem si uvědomil, co kdyby se pustil do mě? tak jsem začal zdrhat. . .a ostatní taky. jsem se octl na vlakovém nádraží ve starém městě, jsem jim tam někde zadal vlaky, které chci, aby se zobrazovaly na tom panelu. . . ani envim už, kam jsem chtěl ujet. . .a bylo tam nějak moc příchodů k vlaku a různých podchodů a tak. . . a jsem nakonec myslím do jednoho vlaku nasedl. . .a pak si pamatuju, že jsem z něj vysedl, ani už nevím kde, myslím,že to byla praha — ale rozhodně to nevypadalo jak hl.n. a když jsem tam sešel po shodech jako někde od nástupiště, tak se ty schody vysunuly někam pryč a ozvalo se hlášení, že to byl poslední vlak. . .a jsem měl před sebou nějaký dvůr ve kterém se motovaly auta snad — a protože jsem byl unavený, tak jsem tam někde zalehl a usnul. a když jsem se vzbudil, tak jsem viděl, že mechanici, nebo kdo to byl, co tam byli, tak mají skoro všichni pousekané hlavy a ruce v zápěstí a místo nich mají takovou žlutou robotí (vlastně trochu to připomínalo pacmana, ehm) hlavu a ruce. . .a všude spousta krve a někteří měli zase hlavu na robotím těle a tak. . . jako psycho. a ono se totiž k vládě světa dostal už ten japonský děda, který chtěl svět zničit a tak. a tak jsem se z tama rozběhl. . .a pak byla nějaká filozofická fáze, kde bylo přemýšlení nad tím, jestli kolaborovat s nepřítelem nebo ne, že to se sice řekne, že určitě ne — ale prostě co má člověk dělat, když stejně žádné východisko už nevidí a všude samí jeho poskoci a jinak bude stejně mrtvý. . .a nevim, jestli jsem to nějak vyřešil. . .a prostě jsem někam zdrhal až jsem se octl ve volné krajině — a bylo tam se mnou pár dalších lidí, envim už kdo to byl. . .a nám nad hlavami začaly létat takové hafo lidi-stroje-letadla — které si ten japonec vypěstoval uměle, zmutoval a tak vůbec. a byly opravdu obrovské, jak mraky. . .a letělo jich hafo za sebou. . .a pak byl chvíli klid a pak letěly zas další, jiné — to už byla nová vylepšená generace, která byla zase o něco lepší. . .atd a pak jsem viděl do jednoho toho jakože letadla (teda ono to popírá to, že by to měl být jako tvor, ehm) a tam bylo pár lidí, kteří to ovládali — a které duševně měl v moci ten japonec. . .a byla tam docela tma, jen svítily tlačítka a tak — teda, ono vlastně žádné nebyly vidět — jen tam byl takový kužel, pomocí kterého se dívali ven a kterým to ovládali. . .a oni si uvědomili, že vlastně to, co dělají je zlo a chtěli to teď dát vědět i ostatním, aby se vzpamatovali. . .a tak to nějak hlasitě vyřvali do světa a už věděli, že je s něma konec, protože za chvíli doletí nějací vojáci nebo tak někdo, kdo je zabije. a tak tam začali mlátit kolem sebe, aby našli něco, jak toho japonce zastavit. .a se jim tam vysunovaly panely s tlačítkama, tak je všecky mačkali. . . a jedno z nich byla autodestrukce. . a tak jim tam začalo odpočítávání — a si mysleli, že tím výbuchem zničí snad aj toho japonce. . .a prostě . . .4, 3, 2, 1. . . BUM! a v tom jsem se probudil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Strana 2 z 3

Přejdi na: