Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Sweet dreams .) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Ganga
PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 803
Bydliště: Karviná




Dneska ráno vstanu a včerejší sen se mi začal odvíjet v realu... A todle mívám často...

Naposledy to bylo v zimě měl jsem sen, že jsme s kámošem na horách na nějaké známé sjezdovce(dál jsem se tím nezajímal). Parádní den jezdilo se skvěle, zkoušíme nový věci a pak jedeme za sebou vedle vleku, já jel nad ním a hnusně spadnul koulel se asi 50m zkopce pohlavě a tak a volám na něho jestli mu nic není. Slyším jak naříká že má zlámané obě ruce ať jedu pro pomoc...."PROBUZENÍ"

Asi po týdnu jedem na snoubík na Mosty. Půl dne paráda a pak to začlo, v té chvíli jak jsem jel podél vleku si uvědomuju, že se mi už něco takovýho jak by někdy stalo. Kouknu před sebe a kámoš se už válí v bolestech ,přijedu k němu OPRAVDU zlámané obě ruce jedu k vlekaři pro pomoc .Mezitím co jsem čekal u vlekaře než přijede horská služba na skůtru, přišla malá holka s mamkou a měla rozříznutý horní ret a vyražené 3 zuby, Spadla na vleku a nějaký sviňák ji přejel lyží. Konečně přijela horská služba tak jedu na skůtru Wink (paráda sem vždycky chtěl) no jak jsme k němu přijeli tak tam byl u něho nějaký kluk a kecal s ním. Pak zmizel. A začala fáze rovnání kostí JÁ a ZÁCHRANÁŘ(dobrej týpek). Hodně nepříjemný. No dál to nebu rozpitvávat pak jsme ho vezli k sanitce já s ním jel do nemocnice. V nemocnici si ho nechávali 2 dny. A pro mě začal další úkol v Třinci jsem byl jednou v životě a neměl jsem se jak dostat domů bylo tak 9 večer a já šel na nádraží, dokonce jsem se dostal i do vlaku. Asi 2 zastávky před Karvinou zhasly svělta v celým vlaku a vlak zastavil na nádraží v Dárkově ..."nádro z hororu" a jak na sviňu nastoupil nějaký podivín přímo do mojeho vagónu sedl si přímo naproti mě na druhém konci a čuměl na mě.. Sem si říkal klid... uf Naštěstí Karviná hlavní nádraží. Tak jsem vystoupil bylo asi 10 hodin a šel jsem domů...takový Story.
VĚŘTE NEVĚŘTE..
_________________
ju ar d big bos !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
.
PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 10:24 am    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 22.5.2007
Příspěvky: 199





poslednich par dni se mi zda, ze sem tehotna .. a docela to .. neprijemny.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klímič
PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




dejnaa_O: napsal:
hey sunny ouplně nejvíc vim co mysliš!!!!! uplně to samý se mi stane většinou když ráno ležim v posteli a ouplně celá se chci protáhnout... tak ouplně křeč. ale šílená bolest.... a chvíli to trvá než se to uklidní. máma říkala že je to z nedostatku magnesia ;-)
mě to trápilo pět let :D asi od 5 let :D tak sem pět let pil ty horčíkový tablety rozpuštěný a je to v cajchu
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tikva
PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 23.1.2006
Příspěvky: 1324
Bydliště: Klatovy a koleje okolo vedoucí do zaprděných prdelý.




včera jsem usnul a zdálo se mi jak spim,přesně tak jak jsem usnul..ale že nespim..jenom se nemůžu vůbec pohnout a ani nic říct..a čim víc jsem se snažil tim víc jsem se doopravdy probouzel..a když jsem se doopravdy vzbudil tak jsem ležel přesně tak jak se mi to zdálo.

Opravdu ošklivej sen a ten pocit že se nemůžu pohnout byl dost skličující..V tom snu jsem zkoušel mluvit na člověka co byl vedle mě,ale nemohl jsem..A když sem se pak vzbudil tak jsem prej vydával nějaký zvuky když jsem spal..A přesně o nich se mi zdálo..takže nevim jestli to byl opravdu sen,nebo jestli jsem se opravdu nemohl pohnout ani mluvit.. TFUJ!

Je to zamotaný dost co?!
_________________
vyrvu ze sebe úplně všechno
slyšíš ty hlasy?Drž hubu děvko
nevíme nic, co jako bude
halucinace,jsou tady všude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




tyjo to se mi taky sem tam zdává.. .teda něco podobného. já bývám v takové hnusné tmavé špinavé ulici a hrozí mi nějaké nebezpečí.. a nemůžu se rozběhnout ani křičet ani nic. hnusný pocit.. hnusná bezmoc Evil or Very Mad Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




dneska se mi zdálo že mi vyoperovali ledvinu a dali mi umělou.. ale.. to sem asi nepatří. to nebyl moc sweet dream :D
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3

Přejdi na: