Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Jak vás požádat o číslo? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Lejzr
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:10 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




SunnyCZ napsal:
Alda... moje rec (!!!!)
Dzon... No a ted mi teda jako rekni, ze kdyz jdes po ulici a vidis nejakou tak jako muzes hodnotit neco jinyho nez vzhled (krom treba toho jestli ji neco "nekouka z oci" nebo tak neco...)

Samozrejme ze to poznam z oci, kdyz se mi nekouka do oci, tak nic nepoznam. Kdyz se ji koukam do oci, tak malem poznam i 4cisla za lomitkem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:16 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








paneboze,jako co ti mam na tohle napsat....? ta reakce byla fakt trochu mimo kluku... mozna uz te to trklo, ale radsi nez abys to priznal, tak tady vedes zcestny fraze. .. nevim no. ..
Návrat nahoru
Lejzr
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:43 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




OK mozna sem jeste kluk, mozna sem hloupej a proto me to ne netrklo, takze mi prosim vysvetli co by me melo trkat..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:50 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








pokousim se to tady vysvetlovat celou dobu... zkusz si to treba znova precist. nerikam, ze muj nazor je jeidnej sparvnej nazor a ostatni nazory by mely bejt smeteny, ale zamysli se nad tim co pises
Návrat nahoru
lamax
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:51 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




Se zeptejte jestli nemá icq Laughing :-? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:53 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Sunny víš myslím to tak, jako že když to bude takovej ten typ tý " fiflenky" to se většinou pozná i z vnějšku. A prostě , ale některý slečny vypadaj fajn, jako mile , usmívaj se ...tak to je podle mě větší pravděpodobnost, že jsou vpoho. Ale samozřejmě né vždy. Nejdůležitější je její myšlení a jak se chová a vůbec. Mno na něčom začít musíš. Musí to bejt prostě fajn holka s hlavičkou naplněnou Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Aldaris
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:55 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




<:Johny:> napsal:
Sunny víš myslím to tak, jako že když to bude takovej ten typ tý " fiflenky" to se většinou pozná i z vnějšku. A prostě , ale některý slečny vypadaj fajn, jako mile , usmívaj se ...tak to je podle mě větší pravděpodobnost, že jsou vpoho. Ale samozřejmě né vždy. Nejdůležitější je její myšlení a jak se chová a vůbec. Mno na něčom začít musíš. Musí to bejt prostě fajn holka s hlavičkou naplněnou Idea

jj, tak nejak jsem to psal o par prispevku vys
ale pekna diskuze, ze ? Smile
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 9:56 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Mno sem netušil, že to bude mít takovej diskuzní úspěch. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Lejzr
PříspěvekZaslal: čt leden 12, 2006 10:05 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




Sunny: Tak sem si na tvoji radu procet pripevky a uznavam ze to mohlo vyznit jinak nez sem to myslel. Jednoduse to vysvetlim jeste jednou Kdyz jdu na ulici a libi se mi nejaka holka, tak se ji podivam do obliceje (do oci hlavne a na vyraz) a myslim si ze z nej poznam, jestli je ta holka mila, namyslena, neprijemna kdyz na ni promluvim a taky jakou ma naladu, nechci se s vama hadat jestli to poznam mam na to svuj nazor. Sry ze to tady melu porad do kola, vim ze vas to nikoho nezajima, takze uz mlcim. A sorry za vsechny mi kecy okolo. hech

Naposledy upravil Lejzr dne pá leden 13, 2006 4:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sunii
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 2:51 pm    Předmět: Citovat

Anonymní








lejzr. .. No hele, ale takhle to zni mnohem lip. . . Tak snad uz chapes vo co mi slo. Proste si nemyslim, ze je tu nekdo takovej buh, ze to vsechno pozna z jednoho pohledu i kdyz naky veci se daj samozrejme poznat hned. A omlouvat se nemusis vid, od toho je tady forum, aby sme si to vyrikali, ptz je jasny, ze na to kazdej muze koukat jinak.

Dzon.. . jj, ted to sedi.. . .)
Návrat nahoru
Broupal
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 4:15 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No takhle: Kdyby mě někdo požádal o číslo (což naštěstí nehrozí), asi bych si s tou dotyčnou osobou trochu popovídal o důvodu, proč chce to číslo a na základě toho jí ho buď dal, nebo ne. Klidně bych jí řekl, že bohužel ne. Soukromí je nade vše.
Naštěstí, tohle je opravdu pouze hypotetická sizuace Smile
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Namael
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 5:41 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Mno,já když nad tím tak nějak uvažuju.
Základem je to,že nebudu hledat výmluvy,yle to že je mi jasné že nemám odvahu. To bude zásadní důvod.
Dále (myslete si co chcete),ale příjít za cizí holkou,zeptat se na číslo a pak zase vyfičet mi přijde prostě trapný a hloupý. Jako první vyvalená informace typu "Dej mi číslo" podle mě není moc good. Spíš bych to viděl tak,že pokud s ní jedu v nějakým tom MHD,tak přece můžu risknout takovou věc jako je nějaká konverzace(nemyslím o počasí). Prostě s ní nejdřív pokecat,protože z očí lze vyčíst hodně,ale z toho jak mluví,jak se při tom tváří a tak,ještě mnohem víc,než z pouhého pohledu...

hmm,v pondělíá sem před sebou viděl holku,měla černé vlasy,v obličeji se mi hodně líbila(by taková "zvláštní"),psala něco do nějakého notesu a koukala sem tam zahleděně z okna,jakoby zamyšleně. Vědel jsem že tam bude sedět 40 minut a že s k ní nikdo nepřisedne. A co sem udělal?

Nic,seděl jsem dál na svém místě a poslouchal muziku...




Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dnové, kdy to bude daleko horší: budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.
JAN WERICH
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Aldaris
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 5:46 pm    Předmět: Citovat

Dobrý uživatel
Dobrý uživatel

Založen: 20.11.2005
Příspěvky: 244
Bydliště: Pardubice




Ano, ano, naprosty souhlas se vsim, ja bych se taky neodvazil nikoho ciziho oslovit.
_________________
At last, my experiment is ... completed.
Der Herr von Pardubitz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 5:56 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ano ano, velmi rozumný názor. Ale mohl si si k ní přisednout a třeba by to nebyla chyba....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Lejzr
PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2006 10:42 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 23.12.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Pha 10




Souhlas Johny Smile, ale zalezi to proste na tom jakej ma na to kdo zaludek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M@to
PříspěvekZaslal: so leden 14, 2006 9:07 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 1.12.2005
Příspěvky: 1498
Bydliště: Banska Bystrica SVK




Treba to dobre vycitit,ale ja by som sa tiez neodvazil...si predstav ze by si si prisiel prisadnut a ten clovek sa mozno bude s tebou chvilu bavit ale potom ti da najavo ze otravujes alebo take nieco...by som sa citil strasne trapne a blbo,najlepsie by potom bolo zasa si odsadnut ale to uz by bol vrchol trapnosti... :x :x
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joker
PříspěvekZaslal: so únor 04, 2006 12:18 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 442
Bydliště: Praha - 4, Šeberov..ty řitopichu!!




No ja se na tomto foru moc neobjevuji ale taky bych sem mohl pridat nejaky ten nazor.....No myslim si ze vsuchni v tomhle mate pravdu ale zaroven pravdu neamte takze 50 na 50...Souhlasim s tim co rekl lejzr ale zaroven souhlasim s tim co rekl Namael....Me se stalo ze sem takhle jel metrem a sedela tam jedna docela pekna holka(mam pocit ze me strasne balila jejim pohledem)...tak sem premyslel jestli si k ni mam sednout a navaz rozhovor popripade se zeptat na to cislo a co sem udelal? Absolutne nic stejne jako Namael sedel sem a cumel dal jak na me cumi Very Happy :cry: ........ted to asi vypada tak ze tady neco placam coz asi placam ale je to hlavne vo tom se nebat a prijit za nekym Wink coz nevim jestli se mi nekdy podari.....
_________________
Joker
It´s good to be bad hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Strana 3 z 7

Přejdi na: