Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 Jak vás požádat o číslo? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Joker
PříspěvekZaslal: so únor 04, 2006 12:20 am    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 442
Bydliště: Praha - 4, Šeberov..ty řitopichu!!




jezisi co sem to ze sebe vyblil lol Very Happy Very Happy kdyz si to ctu Very Happy
_________________
Joker
It´s good to be bad hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: so únor 11, 2006 5:07 pm    Předmět: CISLO,.. Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Hejky na to se tezko odpovida i holce ale podle meho jestli se ten kluk co pozadal po nejake holce cislo,te holce od prvniho pohledu libi,..tak neni vazny problem ,ze by vam to cislo dala,..pokud se ji ale jako ani trosku nezamlouvate,...vysledkem bude vymluva,... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Joker
PříspěvekZaslal: so únor 18, 2006 12:27 pm    Předmět: Re: CISLO,.. Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 442
Bydliště: Praha - 4, Šeberov..ty řitopichu!!




Ivule:-) napsal:
Hejky na to se tezko odpovida i holce ale podle meho jestli se ten kluk co pozadal po nejake holce cislo,te holce od prvniho pohledu libi,..tak neni vazny problem ,ze by vam to cislo dala,..pokud se ji ale jako ani trosku nezamlouvate,...vysledkem bude vymluva,... Rolling Eyes

Souhlas Wink
_________________
Joker
It´s good to be bad hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: so únor 18, 2006 1:50 pm    Předmět: Re: CISLO,.. Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Joker napsal:
Ivule:-) napsal:
Hejky na to se tezko odpovida i holce ale podle meho jestli se ten kluk co pozadal po nejake holce cislo,te holce od prvniho pohledu libi,..tak neni vazny problem ,ze by vam to cislo dala,..pokud se ji ale jako ani trosku nezamlouvate,...vysledkem bude vymluva,... Rolling Eyes

Souhlas Wink

dikasek,..aspon nekdo souhlasi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 1:04 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




a už sem tady....souhláááás..... Very Happy mno ale je to stejnak takový smutný se nějak vymluvit...ale hold to je život.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2006 10:36 am    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




<:Johny:> napsal:
a už sem tady....souhláááás..... Very Happy mno ale je to stejnak takový smutný se nějak vymluvit...ale hold to je život.....

jaj, to jo,..treba jsem jednou pouzila,..mi ho ukradli (jako mobil),nebo neco takovyho,nejhorsi bylo,ze mi pak tyden po tom muj milovanej mobilek spadl do zachodu,..heh :x *001* Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 12:47 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ivule:-) napsal:
<:Johny:> napsal:
a už sem tady....souhláááás..... Very Happy mno ale je to stejnak takový smutný se nějak vymluvit...ale hold to je život.....

jaj, to jo,..treba jsem jednou pouzila,..mi ho ukradli (jako mobil),nebo neco takovyho,nejhorsi bylo,ze mi pak tyden po tom muj milovanej mobilek spadl do zachodu,..heh :x *001* Very Happy


Každy potřebje konat potřebu.... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 2:54 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




efendi napsal:
Ivule:-) napsal:
<:Johny:> napsal:
a už sem tady....souhláááás..... Very Happy mno ale je to stejnak takový smutný se nějak vymluvit...ale hold to je život.....

jaj, to jo,..treba jsem jednou pouzila,..mi ho ukradli (jako mobil),nebo neco takovyho,nejhorsi bylo,ze mi pak tyden po tom muj milovanej mobilek spadl do zachodu,..heh :x *001* Very Happy


Každy potřebje konat potřebu.... Very Happy Very Happy Very Happy

jenze on se koupat nechtel !!! Sad Sad Sad
mi proste spadnul z kapsy,..jeste ted ho oplakavam...





Sad Sad Sad Sad Sad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 4:42 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ivule:však maš nový.... Smile Laughing A kdyby ses chtěla juknout jak aspon vypadal tak se stav ke mě.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 4:49 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




efendi napsal:
Ivule:však maš nový.... Smile Laughing A kdyby ses chtěla juknout jak aspon vypadal tak se stav ke mě.....

aaaaaaaaaaa jenze me neslo o zjev,...me slo o ty vecicky co jsem tam mela ulozeny,....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
efendi
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 4:53 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Ivule:však maš nový.... Smile Laughing A kdyby ses chtěla juknout jak aspon vypadal tak se stav ke mě.....

aaaaaaaaaaa jenze me neslo o zjev,...me slo o ty vecicky co jsem tam mela ulozeny,....


jj měl jsi tam toho dost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: st duben 12, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




efendi napsal:
Ivule:-) napsal:
efendi napsal:
Ivule:však maš nový.... Smile Laughing A kdyby ses chtěla juknout jak aspon vypadal tak se stav ke mě.....

aaaaaaaaaaa jenze me neslo o zjev,...me slo o ty vecicky co jsem tam mela ulozeny,....


jj měl jsi tam toho dost....

ty me ani neslo o animace,hry ,a takovy sarapeticky,...me slo o ulozeny sms od lidi na ktery nechci zapomenout,...co jsou joooo hodne daleko,ksem to mela ulozeny v adresari,.... Sad Sad Sad Sad zatracena voda :!: :!: :!:
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Klímič
PříspěvekZaslal: so září 09, 2006 11:00 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 26.6.2006
Příspěvky: 1409
Bydliště: Vrhaveč




hej víte co se mi povedlo nevíte co , teď to ví jenom tikva a zachvíli to budete vědě i vy , hustý co , ještě chvíli to potrvá protože přemýšlim jak to napsat a až todle dopíšu tak to tam napíšu , , začlo to jednoho krásného hřejivého dne v centru plzně ve čtvrtek na americký , šel sem s kámošema a najednou kde se vzala tu se vzala myšlenka vsadit se , a tak kámoš řekl že by to chtělo něco s holkou a já malý ušaty hnědooký , sem navhl že když pojedeme tramvají na intr tak že až z tramvaje vylezu tak budu mít číslo holky , kamarád jak by ne souhlasil myslícíc si že sázku už za jisté vyhrál , nebot viděl mou výšku a upřímně řečeno , je velmi těžké najít dívku které by si ze mě nědělala prdel. nastoupily jsem u vlakového nádraží což je asi 12 minut cesty , jedem jedem jedem a nic ani jedno ženské prso na obzoru. najedniou kde se vzali tu se vzali dvě punkerky a nastoupily do první tramvaje já řekl kákošovy co jsem viděl a další zastávku jsem do ní taky nastoupily. zbívgali už jen dvě minuty cesty , tak sem vypojil mozek , a zapojil jsem to čím myslí každý kluk , penis , sedl jsem si vedle dívek a nenápadně zatukal ukazováčkem na sedicí sval jedné z nich , ona se o točila a mě nenapadlo nic lepšího než cituji : čau ty máš ale hezkej pásek nedáš mi z něj nějaké piramidy Very Happy na češ dívka ne ale kámoška má tady malej pásek a klidně ti ho dá. můj hlas se zklidnil penis vypojil a já opět použil mozek a požádal dívky o číslo , dívky mi ho dali a juá vyhrál sázku ::::::::::::::: takhle se máte do prdele ptát dívky na číslo ................................................... a prosím přečtěte to celý , fakt sem se s tím sral
_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 9:29 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Klímič napsal:
hej víte co se mi povedlo nevíte co , teď to ví jenom tikva a zachvíli to budete vědě i vy , hustý co , ještě chvíli to potrvá protože přemýšlim jak to napsat a až todle dopíšu tak to tam napíšu , , začlo to jednoho krásného hřejivého dne v centru plzně ve čtvrtek na americký , šel sem s kámošema a najednou kde se vzala tu se vzala myšlenka vsadit se , a tak kámoš řekl že by to chtělo něco s holkou a já malý ušaty hnědooký , sem navhl že když pojedeme tramvají na intr tak že až z tramvaje vylezu tak budu mít číslo holky , kamarád jak by ne souhlasil myslícíc si že sázku už za jisté vyhrál , nebot viděl mou výšku a upřímně řečeno , je velmi těžké najít dívku které by si ze mě nědělala prdel. nastoupily jsem u vlakového nádraží což je asi 12 minut cesty , jedem jedem jedem a nic ani jedno ženské prso na obzoru. najedniou kde se vzali tu se vzali dvě punkerky a nastoupily do první tramvaje já řekl kákošovy co jsem viděl a další zastávku jsem do ní taky nastoupily. zbívgali už jen dvě minuty cesty , tak sem vypojil mozek , a zapojil jsem to čím myslí každý kluk , penis , sedl jsem si vedle dívek a nenápadně zatukal ukazováčkem na sedicí sval jedné z nich , ona se o točila a mě nenapadlo nic lepšího než cituji : čau ty máš ale hezkej pásek nedáš mi z něj nějaké piramidy Very Happy na češ dívka ne ale kámoška má tady malej pásek a klidně ti ho dá. můj hlas se zklidnil penis vypojil a já opět použil mozek a požádal dívky o číslo , dívky mi ho dali a juá vyhrál sázku ::::::::::::::: takhle se máte do prdele ptát dívky na číslo ................................................... a prosím přečtěte to celý , fakt sem se s tím sral
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Hej tak ty si moc...hustě ty..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kroci
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 9:36 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




joooo taaaak Laughing
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 10:55 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Kroci napsal:
joooo taaaak Laughing
Tak kroci, už víme jak na to.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Kroci
PříspěvekZaslal: ne září 10, 2006 11:41 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




<:Johny:> napsal:
Kroci napsal:
joooo taaaak Laughing
Tak kroci, už víme jak na to.... Very Happy

to bezpochybne dem do mesta ? Laughing
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Strana 4 z 7

Přejdi na: