Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 Dokázali byste podvést? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 10:13 pm    Předmět: Dokázali byste podvést? Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Takze lidicky,chtela bych se vás zeptat na vase nazory na neveru,...jestli sami podvadite,jestli by jste to treba nikdy neudelali,jaky mate k podvadeni vztah,...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: so březen 11, 2006 10:14 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




zapomnela jsem tam pridat nikdy bych to neudelal/a...tak to je jedno Rolling Eyes *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kroci
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 11:50 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 24.11.2005
Příspěvky: 2416
Bydliště: P-Town rulezzz




ne Rolling Eyes Laughing
_________________
Hlavní zakladatel AntiŠumu
EMO

>>>:.Kroci.:<<<
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 2:55 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




no taky si říkám, že tam není ne..... (dej edit a přidej to tam....zatim tam dam jen NE ) když tak to nějak ještě potun.


No a rozhodně, když by sme se oba hodně moc milovali tak v žádnym případě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivča
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Není to tak dlouho co se mi to stalo Rolling Eyes Sad ..... ale ted bych si opravdu moc dobře rozmyslela abych to udělala... chci se něčemu takovému vyvarovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 5:53 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




mno ja bych to uz v zivote neudelala uz pro ten hroznej pocit.jsem to udelala jednou,ten kluk o tom dodnes nevi,uz s nim ani nejsem,sice uz sem k nemu ke konci malo citila,ale stejne ten pocit je vazne knusny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivča
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 6:22 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Ivule to máš v pohodě,že o tom neví....ale ten můj mě při tom viděl....takže jsem měla co vysvětlovat *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 6:24 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Ivča napsal:
Ivule to máš v pohodě,že o tom neví....ale ten můj mě při tom viděl....takže jsem měla co vysvětlovat *001*

mno to je mi lito,asi trikrat horsi,...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Namael
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 7:15 pm    Předmět: Re: Dokázali byste podvést? Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Ivule:-) napsal:
Takze lidicky,chtela bych se vás zeptat na vase nazory na neveru,...jestli sami podvadite,jestli by jste to treba nikdy neudelali,jaky mate k podvadeni vztah,...


Jsem slabej člověk a mám příliš velké svědomí na to abych to udělal,už jen kvůli tomu že bych to sám nechtěl zažít...
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivča
PříspěvekZaslal: ne březen 12, 2006 7:18 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Jo a myslim si,že když je někdo pod vlivem alkoholu,tak si to moc neuvědomuje co dělá a pak toho může jen litovat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 1:16 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




Já doufám, že já to nikdy neudělám. Budu se tomu všemožně snažit zabránit, protože by se mi s tím opravdu hodně těžce žilo. A taky se řídím mým oblíbeným heslem:
"Nečiň, co nechceš aby ostatní činili tobě!" (Tak něják to myslím je).

Prostě jasně NE!
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Tykwik the Mighty
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 5:35 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 23





no jako ja to nevyhladavam,ale kdyz byla prilezitost tak jsem ji zatim vzdycky vyuzil kdyz se mi ta slecna libila,asi jsem tim to pro vas hajzl jak to tak ctu,ale je to tak,nikdy nevite co dela ona a stejne jsem jeste asi nebyl tak zamilovany abych nepodvedl,tak tim to bude,a musime si uzivat zivota ne??kdyz se vyblbnem ted nebudem to uz potrebovat az budem starsi:D
_________________
ZELENINA RULEZZZZZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Inquiete
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 6:04 pm    Předmět: Citovat

GrandMáster
GrandMáster

Založen: 22.12.2005
Příspěvky: 495
Bydliště: doma...:)))




Ivča napsal:
Jo a myslim si,že když je někdo pod vlivem alkoholu,tak si to moc neuvědomuje co dělá a pak toho může jen litovat Sad


Presne, ale alkohol neomlouva...Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 6:53 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Tykwik the Mighty napsal:
no jako ja to nevyhladavam,ale kdyz byla prilezitost tak jsem ji zatim vzdycky vyuzil kdyz se mi ta slecna libila,asi jsem tim to pro vas hajzl jak to tak ctu,ale je to tak,nikdy nevite co dela ona a stejne jsem jeste asi nebyl tak zamilovany abych nepodvedl,tak tim to bude,a musime si uzivat zivota ne??kdyz se vyblbnem ted nebudem to uz potrebovat az budem starsi:D


no rozhodně hodně zajímavá uvaha.....a možná tě trošku chápu ...ale je to tím jak toho druhého miluješ .... Idea "si teda myslim"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivule:-)
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 7:30 pm    Předmět: Citovat

.
.

Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 1311
Bydliště: Řiť světa...




Tykwik the Mighty napsal:
no jako ja to nevyhladavam,ale kdyz byla prilezitost tak jsem ji zatim vzdycky vyuzil kdyz se mi ta slecna libila,asi jsem tim to pro vas hajzl jak to tak ctu,ale je to tak,nikdy nevite co dela ona a stejne jsem jeste asi nebyl tak zamilovany abych nepodvedl,tak tim to bude,a musime si uzivat zivota ne??kdyz se vyblbnem ted nebudem to uz potrebovat az budem starsi:D

me bys to popripadne udelal??? *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ci2o
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 7:40 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 9.1.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: myslim že myshi to vystihla dobře tak co k tomu dodat... prostě VIDLÁKOV




mno... mě se to stalo naštěstí jen jednou.. je to hnusné.. ale díky tomu že se to stalo jsem si uvědomil jednu důležitou věc.. že když jsem ji dokázal být nevěrný tak jí asi nemiluju natolik abych s ní dál chodil.. tak jsem to s ní druhý den skončil... Rolling Eyes
_________________
Ci2o@seznam.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivča
PříspěvekZaslal: út březen 14, 2006 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Ci2o napsal:
mno... mě se to stalo naštěstí jen jednou.. je to hnusné.. ale díky tomu že se to stalo jsem si uvědomil jednu důležitou věc.. že když jsem ji dokázal být nevěrný tak jí asi nemiluju natolik abych s ní dál chodil.. tak jsem to s ní druhý den skončil... Rolling Eyes

A řekl si jí žes jí podvedl?Nebo co si jí udal za důvod rozchodu? *001*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další Strana 1 z 5

Přejdi na: