Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 Jak na klistyr ??? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Dzura
PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Mástr
Mástr

Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 394
Bydliště: Klatovy




RuSo. napsal:
Dobrej klystyr je kombinace mleka s třešněma

tjn to je zaručený...nechtěl bych si to zopakovat hmm yea aha hmm yea aha ninja
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Tiamat
PříspěvekZaslal: po srpen 24, 2009 9:44 am    Předmět: Re: Jak na klistyr ??? Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.8.2009
Příspěvky: 1





Hwezdicka napsal:
Ahoj...chtela bych se zeptat jak si sama udelat doma klistyr ?? *001* meli sme takovej rozhovor a v par vecech sme se neshodli...: ) tak by nas zajimaly i jiny nazory....klidne muzete pripsat i co si o analnim styku myslite...zkusenosti s ním nebo vylozene s klistyrem ...diky moc Smile) :oops

Zrovna teď jsem si provedla svůj první a jsem spokojená, chtěla jsem to vyzkoušet. Normálně odšroubuj hlavici ze sprchy, zkontroluj jestli jsi odstranila všechny části, ten závit stáhni z hadice dolů a když máš už jen samotnou hadici tak nastav optimální teplotu vody a co nejmenší proud, uvolni se, a vleže na břiše strč hadici do řiti a napusť tolik vody kolik sneseš...chvilku podrž a dojdi se vyprázdnit...v případě potřeby zopakuj toto vícekrát, věř ž takové sračky jsi ještě neviděla, a ačkoli se při vyprazdňování budeš cítit mizerně tak věř že okamžitě jak ze sebe dostaneš poslední zbytky ti bude mooc fajn. Kdyby jsi náhodou cítila že tam ještě něco je a nechce to ven tak zkus masírováním břicha ten zbytek jaksi "vytlačit"
_________________
Nem.že pršet věčně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2

Přejdi na: