Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
 Připojení GMF fora k najdes !!! « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 12:23 pm    Předmět: Připojení GMF fora k najdes !!! Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Zdravíčko dámy a pánove o co jde:

Jistě ho par lidi zná a kdo ne, můj kolega Tikva, který založil asi tak před pul rokem forum GMF. Ze začátku vše vypadalo slibně chodili tam lidi, holky, kluci .... ovšem čas ukazal své...postupně na to začali kašlat GMF uživatelé. Proto jsme měli ted válečnou poradu a dohodli sme se, že aspon těch pár lidi co zůstalo věrno GMF přesuneme sem. Objeví se zde nová kategorie GMF FORUM. Tak se nedivte a samozřejmě se zapojte do jejich debat a oni se zapojí do našich debat.

Další možnost je ta...že se to vůbec nechtyne a nikdo z GMF nepřijde .... tak se taky nedivte že se třeba nic nezmění.....he?

Jde o testovací manévr, uvidime jak to dopadne.... Smile

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.
POkud někdo přijde, prosim Myshinu aby je hned neposlala doprdele nebo tak...každej je jinej....budem na ně, na sebe hodní oke? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 12:29 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




eh.. :D tak tady je jasně vidět kdo to furt začíná..

a nepiš něco ve stylu.. jo znám tě tak jen varuju blablabla
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 1:35 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




dejnaa_O: napsal:
eh.. :D tak tady je jasně vidět kdo to furt začíná..

a nepiš něco ve stylu.. jo znám tě tak jen varuju blablabla
Tys asi nepochopila situci..... jen sem tě požadal protože tě už moc dobře znám...vidíme to na ivuli, na mě, na ivče, krociho i nečuma si poslala doprdele....Tak nevim no ! Nerad bych aby hned jak sem přijde někdo novej aby si ho za jeho nazory sprcala..... achjo...jano jano smutnost Sad A nemínim se v tomhle tématu hadat tak si to odpust ! OMG hech hech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
nečum <->o
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 3:35 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





jo mě taky, byl sem z toho celý den posmutnělý a druhý den ráno jsem hledal otázky na smysl existence...
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nečum <->o
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 3:36 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 1844





a co je to gmf za lidi, doufam že mi nebudou chtít přebrat Ivuli jako, jinak ban
_________________
poslední cigáro tohle je nastálo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: po srpen 14, 2006 4:27 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




nečum <->o napsal:
a co je to gmf za lidi, doufam že mi nebudou chtít přebrat Ivuli jako, jinak ban
No jestli vůbec nějací budou....sou to vpoho klucí a holkýý... Smile uvidíme kdo přijde Smile ještě přesně nevim kdy to uskutečníme ale pokusíme se co nejdřív, dneska, zítra, ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1

Přejdi na: