Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 FORUM MONEY (FM) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Johny55
PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Jája202 napsal:
dragulaja napsal:
Tak kdyz do obchodu pridava veci jen johny, tak si to ohlida ;-]
mno to jo ale chapeš třeba si já koupim foto johnyho a budu chtít prodat a prodám jinou víš??? to je jen příklad to bych neudělala ale může se tak stát.. někdo to třeba tak udělá...
no tak to ne žejo! zaprví das odkaz do TOPICU té fotky v obchodě a za druhý je vše v logu co kdo s čím hejbe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Namael
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 12:24 pm    Předmět: Citovat

GigaMástr
GigaMástr

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 577
Bydliště: Praha-východ




Johny55 napsal:
Jája202 napsal:
dragulaja napsal:
Tak kdyz do obchodu pridava veci jen johny, tak si to ohlida ;-]
mno to jo ale chapeš třeba si já koupim foto johnyho a budu chtít prodat a prodám jinou víš??? to je jen příklad to bych neudělala ale může se tak stát.. někdo to třeba tak udělá...
no tak to ne žejo! zaprví das odkaz do TOPICU té fotky v obchodě a za druhý je vše v logu co kdo s čím hejbe Smile
velky bratr johny nas sleduje logem Smile
_________________

Nejhorší co můžeš udělat,je lhát sám sobě.

Say what you mean,Mean what you say

Do one thing everyday that scares you

Read the directions, even if you don’t follow them

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RuSo.
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 12:54 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




OMG všecko je brutal drahý, nejsem skoro vůbec u počitače nestihám nasbírat tolik money........ SadSad
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Broupal
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:04 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




RuSo. napsal:
OMG všecko je brutal drahý, nejsem skoro vůbec u počitače nestihám nasbírat tolik money........ SadSad

Jo, to je taky můj problém.

Ten limit 5 příspěvků je sice dobrej proti spammerům, ale zase když třeba na fórum přijdu já po 3 dnech, otevřu si nepřečtená témata (třeba 40) a chci na ně odpovědět, tak FM budu mít stejně jen za 5 a ten zbytek mám "zadara". Zato spammeři, co sedí na netu nonstop a každou hodinu někde vyblejou 5 "duchaplných" příspěvků mají stejně víc FM než já. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Broupal napsal:
RuSo. napsal:
OMG všecko je brutal drahý, nejsem skoro vůbec u počitače nestihám nasbírat tolik money........ SadSad

Jo, to je taky můj problém.

Ten limit 5 příspěvků je sice dobrej proti spammerům, ale zase když třeba na fórum přijdu já po 3 dnech, otevřu si nepřečtená témata (třeba 40) a chci na ně odpovědět, tak FM budu mít stejně jen za 5 a ten zbytek mám "zadara". Zato spammeři, co sedí na netu nonstop a každou hodinu někde vyblejou 5 "duchaplných" příspěvků mají stejně víc FM než já. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
No tak jako co mám asi dělat...neustále nespokojení tak já už nevim pánové! cenu pudou dolu mě ivča včera prodavala už jen za 250 takže vyčkejte a taky si zakupujete. Ještě aby se všechno koupilo hned par dnu po spuštění to by bylo o ničem ! musí to bejt trochu stížený a zajímavý ! VRRRR Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Johny55
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:35 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Jestli vám to ještě nedošlo za nové téma je mnohem víc FM přes 20. takže pokud budeme mit nějaký napad něco zajímaveho s čím se budete chtít podělit...taky za to dostanete více FM THUMBS UP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 1:40 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




Johny55 napsal:
Jestli vám to ještě nedošlo za nové téma je mnohem víc FM přes 20. takže pokud budeme mit nějaký napad něco zajímaveho s čím se budete chtít podělit...taky za to dostanete více FM THUMBS UP

to jsem zkoušela a dostala jsem myslim 7... :D tak ti to nějak blbne johnysko
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 3:05 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Klajfirka napsal:
Johny55 napsal:
Jestli vám to ještě nedošlo za nové téma je mnohem víc FM přes 20. takže pokud budeme mit nějaký napad něco zajímaveho s čím se budete chtít podělit...taky za to dostanete více FM THUMBS UP

to jsem zkoušela a dostala jsem myslim 7... :D tak ti to nějak blbne johnysko
No je to jak kdy, ale většinou dostaneš víc když tam ještě něco napíšeš pokud je malej text tak je to možný. Například za to v mimo všechno jak jsem zakladal jak to bylo doopravdy tak to bylo 22FM

Naposledy upravil Johny55 dne út duben 24, 2007 3:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
efendi
PříspěvekZaslal: út duben 24, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




po delší době sem kuknu na ruzné nové témata a zjistím že u sebe mam nějaké money :D a nikde nic o tom....tak začíná patraní ale už jsem vypatrala..jen ještě nechapu princip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RuSo.
PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:34 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Lidičky hoďte na ty fotky v obchůdku naký slevy...... Nemam tolik prachů..... Sad Sad Sad Sad a nestihám vůbec vydělat:-(
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 5:45 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




RuSo. napsal:
Lidičky hoďte na ty fotky v obchůdku naký slevy...... Nemam tolik prachů..... Sad Sad Sad Sad a nestihám vůbec vydělat:-(

dyť už máš keke dooost... si můžeš dovolit snad všechno "ojeté" ne?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
efendi
PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 4.2.2006
Příspěvky: 817
Bydliště: ...vesnička




Klajfirka napsal:
RuSo. napsal:
Lidičky hoďte na ty fotky v obchůdku naký slevy...... Nemam tolik prachů..... Sad Sad Sad Sad a nestihám vůbec vydělat:-(

dyť už máš keke dooost... si můžeš dovolit snad všechno "ojeté" ne?


kdo by bral ojeté ????? ........jáí bych taky chtěla nové nepoužité :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RuSo.
PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Johniku nemohl by si udělat aby se nam přičítali i FM za prohlížení stranek? Třeba za jednu otevřenou stranku by sme dostavali 0.20.... Limit by byl např 10FM... Občas totiž vůbec nevím co mam psát a FM chci Laughing Spamovat ale ne....
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dejnaa_O:
PříspěvekZaslal: so duben 28, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 2979
Bydliště: jedna folklorická vesnice s převahou komoušských budov na míle vzdálená od jakékoliv civilizace




RuSo. napsal:
Johniku nemohl by si udělat aby se nam přičítali i FM za prohlížení stranek? Třeba za jednu otevřenou stranku by sme dostavali 0.20.... Limit by byl např 10FM... Občas totiž vůbec nevím co mam psát a FM chci Laughing Spamovat ale ne....


stejně spamuješ.. .p
_________________
_in loove_ .. ... . .. . rozsypalo se mi too ^^'
Baf! :O
tady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
RuSo.
PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 10:05 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Johneee!!!! Sem koupil fotka Klajfirka 1 ona ale je uplně stejná jako 2 jak to? Chci sve prachy zpátky!!! Fotku ti vratím!
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarke_frndke
PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 10:31 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 1439
Bydliště: těšín




RuSo. napsal:
Johneee!!!! Sem koupil fotka Klajfirka 1 ona ale je uplně stejná jako 2 jak to? Chci sve prachy zpátky!!! Fotku ti vratím!

:D:D:D pech no..:D
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RuSo.
PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 10:33 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 3.2.2007
Příspěvky: 847
Bydliště: Klatovy




Klajfirka napsal:
RuSo. napsal:
Johneee!!!! Sem koupil fotka Klajfirka 1 ona ale je uplně stejná jako 2 jak to? Chci sve prachy zpátky!!! Fotku ti vratím!

:D:D:D pech no..:D

Co to je za podvod!!!!???? Ja natěšenej a zjistim že sem koupil stejnou fotku kterou stejně už mam na pozadí(kecám).... Měl sem slzy na krajičku:-(
_________________
Suckaaaaa!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6

Přejdi na: