Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 help pls... « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Ivča
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:25 am    Předmět: help pls... Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




...vy všemu tak hrozně rozumíte,tak bych potřebovala,jestli byste mi nezvládli poradit hmm yea aha ......dřív jsem používala jako prohlížeč explorer,ale ted jsem si nainstalovala Mozila Firefox a když se přihlásim na některý server na travianu a na něco kliknu (třeba rozšířit nějaký pole),tak mě to prostě odhlásí......nevíte prosííííím někdo,co s tím??? Mad Sad
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dzura
PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 5:31 pm    Předmět: Re: help pls... Citovat

Mástr
Mástr

Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 394
Bydliště: Klatovy




Ivča napsal:
...vy všemu tak hrozně rozumíte,tak bych potřebovala,jestli byste mi nezvládli poradit hmm yea aha ......dřív jsem používala jako prohlížeč explorer,ale ted jsem si nainstalovala Mozila Firefox a když se přihlásim na některý server na travianu a na něco kliknu (třeba rozšířit nějaký pole),tak mě to prostě odhlásí......nevíte prosííííím někdo,co s tím??? Mad Sad

možná že je to to automatický odhlašování t...třeba když nato klikneš dvakrát zasebou(dvojkliky)...tak vono to z bezpeečnostních důvodu odhlásí ,lae nejsem si jistej jestli je to tim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
P4V3L
PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:56 am    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 3.6.2007
Příspěvky: 46





já můžu říct jen tolik, že používám mozillu a vše běhá bez nejmenšího problému...
_________________
1337 player^^
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivča
PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




když jsem bylu na kompu u přítele,který taky používá mozillu,tak mi to taky fungovalo a ted ne...teda ted to jde občas,ale ne furt Sad
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Johny55
PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Ivča napsal:
když jsem bylu na kompu u přítele,který taky používá mozillu,tak mi to taky fungovalo a ted ne...teda ted to jde občas,ale ne furt Sad
a kdyz si zadala heslo poprvé dala si uložit (zapamatovat) a jeste si zaklikla v travianu tu kostičku automaticky prihlasovat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Ivča
PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 12:04 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 1219
Bydliště: Kde se dá :-)




Johny55 napsal:
Ivča napsal:
když jsem bylu na kompu u přítele,který taky používá mozillu,tak mi to taky fungovalo a ted ne...teda ted to jde občas,ale ne furt Sad
a kdyz si zadala heslo poprvé dala si uložit (zapamatovat) a jeste si zaklikla v travianu tu kostičku automaticky prihlasovat ?

automaticky přihlašovat jo a heslo jsem dala asi zatím ne
_________________
Orální sex - když se o tom hodně mluví, a nic se neděje... kámoši
Nic se neboj jedné pusy,na světě se líbat musí ...
Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
BojlEr
PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 1.6.2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha




ja bych ji zkusil odinstalovat (kompletne odebrat aby si to vzalo dopekel vsechny cookies atd) a pak bych ji nainstaloval znovu a uvidi se heh
_________________
Vampire
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: