Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Bytová dekorace « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
GEDOS
PříspěvekZaslal: so leden 30, 2010 11:37 am    Předmět: Bytová dekorace Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 2





Rád bych se zeptal co si myslíte o tom, že někdo má doma jako bytovou dekoraci dámskou figurínu (oblečenou) – jedná se pouze o bytovou dekoraci. Myslíte, že je to dobrý napád, i když to vůbec nesouvisí s jeho prací a co by jste si mysleli o majiteli ?
Překvapilo by Vás to, pokud by jste k někomu přišli domů na návštěvu a viděli například v obývacím pokoji, že tam má figurínu... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny55
PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 12:31 am    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




V dnešní době je možné všechno, obzvlášť ve stylu vybavení, kdy je opravdu každý svého štěstí strůjce. Možná to může vypadat jako menší úchylka...na první pohled bych si asi také kladl otázku proč ? Věřím, že v tom ale nemusí být vůbec nic...samozřejmě může Very Happy Tobě to vadí ? je to někdo z rodiny ? nebo dokonce je v tom něco intimího ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
GEDOS
PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 2





No právě, nevím zda to nevypadá až moc „divně“ pod bych bych nic nehledal ani za tím nic žádný skrytý úmysl není Smile Nene, já sám osobně jsem si říkal, že to může být zajímavá dekorace a i jsem o tom někde četl, že tak jde figurína použít. Nic intimního v tom samozřejmě není. Jen mne zajímal názor druhých, co by si o tom člověku mysleli pokud by přišli na návštěvu a viděli, že ten dotyčný má doma oblečenou figurínu. V dnešní době už vypadají opravdu jako živé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lůďa
PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 6





tak teda to by mě v životě nenapadlo, ale proti gustu... přiznám ale, že bych se možná skoro až děsil, že na mě v noci zaútočí Very Happy
_________________
"Lůďo, to je napuosto noumální" hi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
iva
PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 8:04 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 1





No nevím, přijde mi to divné. A taky bych se asi v noci vyděsila, kdybych na ni pravidelně narážela :D
_________________
Zde najdete porovnání cen plynu pro letošní rok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pattrik7
PříspěvekZaslal: st únor 13, 2013 10:33 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 11.2.2013
Příspěvky: 9





Nevím, kdo by si něco takového pořizoval :D Pokud je člověk normální, tak si nic takového nekoupí. Na http://www.vopi.cz/konf-autopotahy/ mají třeba autopotahy, to jsem si koupil třeba já. Jsem pro praktičtější věci než takovéto designové záležitosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea87
PříspěvekZaslal: út únor 19, 2013 11:22 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.2.2013
Příspěvky: 10





Figurína by mě teda nikdy nenapadla. Nechali jsme si udělat návrh interiéru na http://www.indefa.cz/ a žádnou figurínu nám tam nezakomponovali, takže to asi nebude tak úplně běžná záležitost :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petrr19
PříspěvekZaslal: ne květen 19, 2013 8:54 pm    Předmět: Citovat

Snaživec
Snaživec

Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 20





Stěhujete se nebo zařizujete třeba kancelář? Na http://www.top-obaly.cz/ mají spoustu věcí od kartonových krabic, přes obálky až po folie. Mi se hodilo velké množství obálek pro začátek podnikání a tam jsem je nakoupil levně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: