Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Nové Ranky :-) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
Sergei
PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2005 7:44 pm    Předmět: Citovat

Kabrňák
Kabrňák

Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 107
Bydliště: Liberec




Aldaris napsal:
Navrhoval bych snizit mu pocet prispevku na polovinu jako trest za spam, pak da snad pokoj, kdo je pro ?

Já jsem plně pro.. Laughing Většina lamaxových příspěvků obsahuje většinou "lol", "haha" nebo jen tuny smajlíků. Mno jo... Rolling Eyes
_________________
Fotoweb městské hromadné dopravy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Johny55
PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2005 8:31 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 16.11.2005
Příspěvky: 5871
Bydliště: Praha 4 (vesnička na kraji jižního města, běhaj nám tu i slepice :D )




Sergei napsal:
Aldaris napsal:
Navrhoval bych snizit mu pocet prispevku na polovinu jako trest za spam, pak da snad pokoj, kdo je pro ?

Já jsem plně pro.. Laughing Většina lamaxových příspěvků obsahuje většinou "lol", "haha" nebo jen tuny smajlíků. Mno jo... Rolling Eyes


taky již dostal první výstrahu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
lamax
PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2005 8:36 pm    Předmět: Citovat

Ultra uživatel
Ultra uživatel

Založen: 17.11.2005
Příspěvky: 994
Bydliště: JICIN, CZ




<:Johny:> napsal:
Sergei napsal:
Aldaris napsal:
Navrhoval bych snizit mu pocet prispevku na polovinu jako trest za spam, pak da snad pokoj, kdo je pro ?

Já jsem plně pro.. Laughing Většina lamaxových příspěvků obsahuje většinou "lol", "haha" nebo jen tuny smajlíků. Mno jo... Rolling Eyes


taky již dostal první výstrahu Wink
jo, tak jakýpak copak Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Broupal
PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2005 2:03 pm    Předmět: Citovat

__________________
__________________

Založen: 18.11.2005
Příspěvky: 1815
Bydliště: Nejmenované město na pomezí Čech a Moravy (přechodně též jedno velké město uprostřed Republiky)




No, tak aby brzo nepřišla druhá :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Broupal - ten, co tě na ... houpal hech




Arnoštek je prostě boží (vol. 1) (vol. 2)
Liga pro potírání SPAMu!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 Strana 3 z 3

Přejdi na: