Obsah fóra  Obsah fóra
FAQ FAQ  Obchůdky  Hledat  Hledat   Seznam uživatelů  Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny  Uživatelské skupiny
Registrace  ::  Přihlášení Soukromé zprávy


Přidat nové téma  Zaslat odpověď
 Peníze na nákup vybavení bytu « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Autor Zpráva
dallibor
PříspěvekZaslal: po leden 26, 2015 12:00 am    Předmět: Peníze na nákup vybavení bytu Citovat

Favorit
Favorit

Založen: 2.1.2013
Příspěvky: 29





Pokud se budete stěhovat do vlastního a potřebujete dokoupit nějaké to vybavení, rychlá půjčka http://www.pujcka.co/profi-credit-pujcka je k dispozici každému, kdo potřebuje menší obnos co nejdříve. Sám jsem již několikrát využil a opravdu mohu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Víťas
PříspěvekZaslal: st březen 16, 2016 4:01 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 10.2.2016
Příspěvky: 12





V tomhle ohledu si myslím, že je paráda, že když potřebuje v naší rodině kdokoliv půjčit, můžeme se obrátit na sebe a nemusíme kvůli tomu chodit, do nějaké "půjčovny".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stanislav
PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 2:43 pm    Předmět: Je potřeba si půjčovat chytře a uvažovat dlouhodobě Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 24.4.2016
Příspěvky: 2





To já bych se možná tak úplně nebál ani toho jít tou oficiální cestou. Půjčka skrz rodinu zase může hodně zamíchat se vztahy - budete se někomu cítit zavázaní a on naopak se bude moci cítit, že nad vámi má navrch a bude vám to moci dávat najevo. Samozřejmě, že ne ve všech případech, ale je to jisté riziko. Jako půjčku na cokoli bych zkusil využít třeba http://www.coolpujcky.cz/pujcky-bez-dolozeni-prijmu navíc nikdo nebude lustrovat jaké máte příjmy. Samozřejmě nejlepší strategií je, když si nepotřebujete půjčovat. Pokud to přeci jen je nutné, potom je dobré si půjčovat chytře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silva
PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2019 11:13 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 23.10.2019
Příspěvky: 10





JSem ráda, že tohle můžu řešit v rámci rodiny a nemusím někam dobanky pro půjčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štefek
PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2020 11:45 am    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 5.12.2019
Příspěvky: 7





Během Korony jsem si teď bral 200k a nebyl s tím problém.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Richo74
PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2020 3:17 pm    Předmět: Citovat

Začátečník
Začátečník

Založen: 19.10.2020
Příspěvky: 8





NO chtěli jsme drobnou půjčku, ale nakonec jsme se na to vykašlali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Strana 1 z 1

Přejdi na: